Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Helldivers 2

Saeros

Öne çıkan mesajlar

aslında hard sayıya göre değil de indiğin gezegene göre olsa (set değil de yaklaşık sayı olarak) daha iyi olur. "buranın charger'ı pek olur" diye. "xyz sayıda geliyor" olunca oyunun atmosferinden ve combat'ın urgency'sinden uzaklaşıp meta gaming'e başlıyorsun ister istemez. bizim işimiz demokrasi işi, demokrasi işi gönül işi.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyunda her halukarda reward falan var zaten. Anlamadim, oyun bisyler oldurmeye reward vermiyor ama survive etmeye veriyor ekstra. Bu da oyunun konseptiyle ilgili. 

Ben zorluk seviyelerinden sikayet edenleri anlayamiyorum. Oyun cikali daha cok az bir sure gecmis. Oyuna her ay yeni warbond cikacak, yeni strategemler fln gelecek. Ilk 1 ayda oyunu en yuksek zorlukta bitiremeyebilir insanlar yani, ki onu da yapan var halihazirda. 

Biz suan 7. Seviyeyi zar zor yapiyoruz, gidip 8e cikip patlarsak 7ye geri inicez iste. Hatta gecen 6 yaparken dayak ustune dayak yedik birazda rngsi var sanirim. Bilemiyorum bana oyuna daha 100 saat vermemis halimle mantikli geliyor gelebildigim zorluk seviyesi. 

Guzel balance yaptilar birde suana kadar. Devaminda da oyunun zorlugu daha farkli sekilde artar diye dusunuyorum. 

Yeni warbondun silahinda gozum var ama hehe

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

yani benim şikayetim senin dediğin RNG durumu işte, zorluktan biraz bağımsız olarak var o. diyorum ya helldive zorluğunda rahat bitirdiğim de oldu, suicide mission'da 15 bile titan geldiği oldu. yani o breach'lerden ne çıkacağıyla ilgili ayarda biraz sıkıntı var. ama olsun yine de güzel. kendi kendime de diyorum zaten gitgud cry less diye.

ama yine de biraz ayar lazım sdgfh

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...