Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2022 Dünya Kupası - Katar

Fistan

Öne çıkan mesajlar

portekiz'e yazık oldu bu turnuva. bence gayet iyi kadroları vardı ama hem kadronun ronaldo'ya tavırları hem de hocanın kötülüğü yüzünden elendiler. dünyanın her yerinde başarılı portekizli hocalar var santos yerine perreria olsa bile daha başarılı olurdu. morinho bile hayalim portekiz yönetmek diyordu dünya kupası öncesi onla anlaşsalardı kabul ederdi büyük ihtimal.

arjantin kadrosunun messi'ye olan saygısının aynısını portekiz kadrosu ronaldo ya gösterse bir final görürlerdi bence

Sosyal ağlarda paylaş

Ben uzuldum Fransa'ya ya, 2. yarinin ortalarinda 2-0 geriden gelip durumu esitledigi icin bile hakediyodu bence galibiyeti. Babasinin abisinin kiyafetini giyip gelmis cocuk gibi ustune oturmamis formayla etrafta dolana dolana aldi Messi kupayi yine.

Her turlu izlemesi cok zevkli bi macti, ozellikle Fransa'nin ilk golunden sonra heyecandan ayakta falan izledim bi sure sdfgsdgf

Sosyal ağlarda paylaş

9 dakika önce, Seru dedi ki:

saygıdan ziyade messiye göre tasarlanmış bi kadro vardı.

yıllardır öyle ya son 10 yıldır falan o kimi isterse onu alıyorlar kadroya askfjkşas. son kupada misal dybala ve icardi kendi takımlarında insan üstü performans göstermelerine rağmen kadroya alınmamıştı sırf messi sevmiyor diye.  

bu arada o turnuvada da en zevkli maç arjantin-fransa olmuştu. güzel final oldu eğlenceli kupa oldu bence. sezon ortası olması etkisi var mıdır bilmiyorum ama eğlendim ben çoğu maçta

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Kojiroh dedi ki:

Ben uzuldum Fransa'ya ya, 2. yarinin ortalarinda 2-0 geriden gelip durumu esitledigi icin bile hakediyodu bence galibiyeti. Babasinin abisinin kiyafetini giyip gelmis cocuk gibi ustune oturmamis formayla etrafta dolana dolana aldi Messi kupayi yine.

Her turlu izlemesi cok zevkli bi macti, ozellikle Fransa'nin ilk golunden sonra heyecandan ayakta falan izledim bi sure sdfgsdgf

gören de çok çırpınıp uğraştılar geri gelmek için sanacak, 75 dakika şut bile çekmedi adamlar. penaltı olunca canlandılar anca. messinin de olayı o zaten alık alık geziyor gibi görünürken birden üzmek afsfsfgs

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...