Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2022 Dünya Kupası - Katar

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Hakkaten sac bas yoldurtmustu Hakan Sukur. Hicbir zaman anlam verememistim bu adama neden kral mral dendigine. Artik tarikatinden dolayi mi orasini bilemem ama o donemin Turk futbolu bu adama gol attirmak uzerine kuruluydu; yuzlerce pozisyondan 1-2 tanesini guc bela degerlendirerek gol krali oluyordu adam. Sonra bala mala dunya kupasinin en erken golunu atti yine bir sekilde adini bir yere yazdirdi.

Biz 2002'de Fas'in karsilastigi kadar guclu rakiplerle oynamadik. Elenene kadar mac yaptigimiz 5 takimdan sadece Brezilya iyiydi. Brezilya'ya karsi cesurca, seyir zevki vererek ve baya iyi oynamistik ama Kosta Rika ile berabere kalmistik.

Hicbir macta top hakimiyeti konusunda bu kupadaki kadar disparite gormuyorduk o yillarda, ben hatirlamiyorum en azindan. Olcum teknikleri falan degismistir belki.

Sosyal ağlarda paylaş

dünya kupasında baya kötüydü ama normal ligde, avrupada ve o kupadan önceki kariyerinde milli maçlarda vs sürekli atıyordu, tr tarihin en iyi forveti herhalde istatistik olarak,  herif tarikatçı terorist denyonun teki tamam ama futbol tarihinden silmeyin bizimkiler gibi, sanki hiç varolmamış gibi 2002 milli takım maçlarını veremiyolar asdsad. bu geçen istatistik verdi diye trtnin canlı yayında devre arası attığı spiker vardı bu arada noldu o

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...