Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2022 Dünya Kupası - Katar

Fistan

Öne çıkan mesajlar

avrupa'ya gidip geldikten sonra oyununda baya düşüş oldu, 2000 öncesi de çok kaçırırmış da yaşı ilerleyince ve 2 yıla yakın top oynamayınca hepten bitiriciliği şabanlaştı.türkiye dönüşünde fetöcü basın yüzünden oynatmayan hocayı harcıyorlardı. karan-necati ikilisi leblebi gibi gol atarken ümit karan kesilip şükür oynatılıyordu hep. milli takımda da, ersun yanal sanırım çağırmadı diye kovulmuştu asdklgaslg.dünya kupasında da ilhan mansız gibi bir forvet varken inatla şükür oynatılmıştı üstelik gol kaçırma rekoru falan kırmıştır herhalde o kupada. yine de tr tarihinin net en iyi forveti attığı goller öyle herkes ona çalışıyordu atıyordu denilecek goller değil gayet klas güzel golleri de var. 

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Seru dedi ki:

Ne dicek abi adam yari final oynicaz mi desin.l turkiye ile. De bruyne de yasli takimiz adam olmayiz dedi.

Elenince soylersin bisiler. Son maca hazirlanirken ve gruptan cikma sansin varken, bizden bisi beklemeyin demek, ben kafa olarak elenmek icin cikiyorum demek.

Son macta Cin'le, Brezilya'dan 4 yemis, Kosta Rika'dan 2 yemis, averaj takimi olmus, eleman cikmis bizden umudu kesin diyor. Sinirlendim durduk yere ?

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, goldbären dedi ki:

özetlere bakayım dedim davalanın saçını gördüm. sokakta mohikan görse taşlayan insanımız dünya kupasından sonra çoluk çocuk mohikan tıraş olmuştu sdfs. bu millete 2002 bile fazla

Halkımızı o konuda yönlendirmek çok kolay. 3 gün önceye kadar uzun saçlı erkeğe "garı gibi olmuşun" deyip dövmeye(?) çalışan adamlar iki Osmanlı TRT dizisi izleyince saç uzatmaya arkadan toplamaya başladılar.

5 saat önce, Esnaf dedi ki:

avrupa'ya gidip geldikten sonra oyununda baya düşüş oldu, 2000 öncesi de çok kaçırırmış da yaşı ilerleyince ve 2 yıla yakın top oynamayınca hepten bitiriciliği şabanlaştı.türkiye dönüşünde fetöcü basın yüzünden oynatmayan hocayı harcıyorlardı. karan-necati ikilisi leblebi gibi gol atarken ümit karan kesilip şükür oynatılıyordu hep. milli takımda da, ersun yanal sanırım çağırmadı diye kovulmuştu asdklgaslg.dünya kupasında da ilhan mansız gibi bir forvet varken inatla şükür oynatılmıştı üstelik gol kaçırma rekoru falan kırmıştır herhalde o kupada. yine de tr tarihinin net en iyi forveti attığı goller öyle herkes ona çalışıyordu atıyordu denilecek goller değil gayet klas güzel golleri de var. 

Avrupa'ya gidip gelmek tüm dengesini bozdu hakikaten. Ha, saç baş yolduruyordu evet ama o ölü sezonunda bile minimum 17 gol falan attı galiba, her 2 maçta 1 golü vardı yani ortalama. Ondan sonra baktı kendi atamıyor, attırmaya oynadı "çevresine gol attırıyor" diye övülmeye çalışıldı basında.

En unutamadığım sezonu ama Gerets dönemi şampiyonluk senesi. Rekor puanla şampiyon olduyduk felaket kadroyla. Barça'nın kanatları forvet sayan 4-3-3'ünü yemişim. Gerets "bu kadrodan başka bişi olmaz, yediğimizden fazlasını atalım" diye kadroya 3 santraforu dizerdi Hakan-Necati-Ümit Karan, arkalarına da gizli forvet Sasa İliç, bir de sağda solda bindiren Arda veya Hasan Şaş (çift forvet oynadıysak ikisi birden) 5 tane defansla alakası olmayan adam çıkardık maça. Ortasahada sadece Saidou toplamaya çalışır takımı, ortasaha komple boş yani.

Geri dörtlü de ayrı dengesiz, sağ bek ön liberodan devşirme Cihan, sol bek stoperden devşirme Orhan Ak. Defansta Song-Tomas çekerdi yükü.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Feto'nun kanıtlanmış direkt bir etkisi yok, ama şike yaptığı kanıtlanmış takımlarımız var ?

Valla o dönem çok lig izlemiyordum, o yüzden ne kadar etkisi oldu bilmiyorum. Ama Ümit Karan'ın öyle fantastik golleri vardı ki feto hakikaten ilahi güç falan kullanmıyosa onun elinden çıkmasına imkan yok.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

14 saat önce, Rewendor dedi ki:

Burada şikayet edilecek tek adam korner kullanırken palavradan yüzünü tutan Rivaldo.

Rivaldo dünyaya rezil etti zaten kendini. fetöcünün en iyi Türk santrfor olduğunu ben de kabul ediyorum ama kupa boyunca çok formsuzdu. 2002 de zaten en kötü kupalardan biridir heralde, iyi takımlardan Fransa Arjantin gruptan çıkamamıştı. Brezilya yıldızlarla doluydu ama defansı hiç iyi değildi. İngiltere Almanya falan tarihlerinin en kötü takımları olabilir ? Brezilya'yı geçsek gerçekten de kupayı alabilirdik.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, aktiftablet dedi ki:

Rivaldo dünyaya rezil etti zaten kendini.

gercekten bunu FIFA sonradan izleyip nasil yuz kizartici ceza vermedi anlamak mumkun degil. profesyonellik kapsaminda mi bu hareket?

gerci maradona'nin eline de vermediler ama o bence daha az ayip, en azindan amac belli refleks falan da diyebilirsin.

Sosyal ağlarda paylaş

Ofiste komplo manyağı bi çocuk da bunu söyleyip duruyor, arjantin e aynı hakem gelmiş de, portekize penaltı çalınmamış da fransa kollanıyormuş da. Kupa başladı başlayalı 3-5 maç anca izlemiştir gelip ofiste kafamızı sikiyo anca. Bi de ronaldo fanatiği, messiden iyi demiyo direkt messi kötü diyo fjdsıofljslk fanatiklik çok sıkıntılı bi şey ya.

Zaten salaklık derecesinde fanatik bi fenerli, bi fenerli olarak olm şöyle saçma sapan şeylere nasıl inanıyosun diyorum sürekli hatta konuşmaya başlayınca kaçıyorum resmen fdsfs

Sosyal ağlarda paylaş

evet birisi analizini yapmisti fetonun en guclu oldugu zamanlar ve sampiyonluk donemleriyle ilgili, guzel sonuclar cikmisti.

zaten 2 sirket dusun birinin fabrikasindaki isci x tarikatina mensup

birinin patronlari x tarikatiyla etkinlikler duzenliyorlar, onlarin ulusal etkinliklerine sponsor oluyorlar ?

hangisi x tarikatindan daha fazla nemalanir?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...