Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konusunu İlginçli Yazıp Oyun Bilmece

axedice

Öne çıkan mesajlar

6 dakika önce, goldbären dedi ki:

abi üstünden atmak için çok kolay sormuşsun sen de, bir de yukarıda artislik yapmıştın sdfs.

ben daha çizi sorayım o zaman,

teğmen o gün ne kadar iyi bir nişancı olursa olsun, kurşun kola gidecekti..

Ya konsepte uygun sordum en azından, zor sorsak kimsenin oynamadığı tonla oyun var. Adam orada time commando cd kapak arkası yazısını yazmış.

Bir dahakini zor soracağım sana kıllığına.

eldar tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

8 dakika önce, Darksun dedi ki:

e yuh be sam amcam ?

ahah çok mu belli diyecektim ama önceki şak bilinince zorluğu biraz arttırdım (yine de "dünyanın son umudu biziz" gibi oyunların %75'ini kapsayan birşey değil lol) ama gene bilinir bence yarın gündüz. ?  hala bilinmemişse tüyo veririm uyanınca.

necrodancer değil.

Sosyal ağlarda paylaş

57 dakika önce, Sam dedi ki:

ahah çok mu belli diyecektim ama önceki şak bilinince zorluğu biraz arttırdım

Myth'i diyorsan, Myth'i çok sevdiğini bildiğim için tahmin ettim, yoksa bilenin çıkacağını sanmam ?

çok analı gitmişsin, Mother (Earthbound) diyeceğim de onu hiç oynamadım, hikayesi alakasızdır diye tahmin ediyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, goldbären dedi ki:

teğmen diyerek zorlamaya çalıştım ama kol deyince illa anlaşılıyor. ben bonenin gelip "güzelim topiği berbat ettin" diye muhalefet etmesi için zarfladım ama gelmedi ? sdf

niye la? al sana değil Sam'e muhalefet ettim bu sefer. umarım mutlusundur.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Rewendor dedi ki:

Ya tanımı yapmak zor iş, hani jenerik 50 tane uyan oyun sayılabiliyorsa tanım yanlış bence. Aha direkt oturdu başkası olmazdı diyecek tanım lazım.

buradaki tanımların çoğu iyi gidiyor bence. ama insanın aklına gelmeyince sallayıp tahmin etmeye çalışıyor işte. Alien'ı da o şekilde tahmin ettim mesela ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...