Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evlilik süreci tavsiyeleri

fresia

Öne çıkan mesajlar

On 30.06.2020 at 15:27, Liebe dedi ki:

aga ben evlendim, 2 ay sonra işsiz kaldım, üniversite diplomasız, borçlu vs. eşimin desteğiyle her gün işe gider gibi okula gittim geldim, deli gibi ders çalıştım 1.5 senede 20 ders verdim bitirdim okulu gıkı çıkmadı tek kelime ters laf etmedi. abuk subuk 1-2 iş dışında ( wanted ❤️ )  para mara kazanamadım, her ay avans hesabından para çektik yedik gerektiğinde bir şekilde idare ettik. 

şimdi onun desteğiyle bitirdiğim üniv. sayesinde iyi bir işim evim arabam, sevimli canavar bir oğlum var. 

yani insanlar sonradan da çok değişiyor, sakladığı yüzünü ortaya çıkarıyor falan biliyorum ama evlenecek insan değil hayat boyu birbirinize güvenebileceğiniz bir insan bulun öncelikle. 

çok kral bir hayat arkadaşı bulmuşsun

Sosyal ağlarda paylaş

14 dakika önce, ahmedinejad dedi ki:

geçmiş olsun falan diyoruz da sanırım bir ayrılık yok. böyle kabul edip düzeltme çabası seziyorum ben. bu aşama insanı en yıpratan aşama ama sevince bunu da yaşıyorsun bir şekilde. 

what? ayrılığına değil hastalığına geçmiş olsun diyoruz

Sosyal ağlarda paylaş

27 dakika önce, fresia dedi ki:

az ya da çok tanımayla ilgisi yok ki

var abi nasıl yok, burada da herkesin dediği gibi önce birbirinizi tanısaydınız, biraz zaman geçirseydiniz normal bir sevgililik sürecinde salonun ortasından doğalgaz borusu geçirmeden halledecektin bunu.

tanımadığın insanla girişilir mi ya bu işlere?

neyse yapacak bir şey yok artık, geçmiş olsun arkaya bakmanın manası yok.

Sosyal ağlarda paylaş

senin bir suçun yok ki zaten. Onun da yok aslında. Hastalık bu. Tanışma süresine ben inanmıyorum. 1 insanı zaten 1 ayda tanıyorsun, ailesini çevresini gördükten, tanıştıktan sonra o insan hakkında da fikirlerin tamamlanmış oluyor. 2-3 kerede birkaç gün birlikte yaşayınca tatildi, karantinaydı sonrası zaten minor fikir ayrılıkları oluyor.

Sosyal ağlarda paylaş

On 17.12.2020 at 09:14, bLackcha0s dedi ki:

senin bir suçun yok ki zaten. Onun da yok aslında. Hastalık bu. Tanışma süresine ben inanmıyorum. 1 insanı zaten 1 ayda tanıyorsun, ailesini çevresini gördükten, tanıştıktan sonra o insan hakkında da fikirlerin tamamlanmış oluyor. 2-3 kerede birkaç gün birlikte yaşayınca tatildi, karantinaydı sonrası zaten minor fikir ayrılıkları oluyor.

dfsdf 1 ayda tanıyor musun? abi kolay gelsin size hakikaten ya. 1 ayda ailesini çevresini falan da görüyorsun, 2-3 kere tatile de gidiyorsun. hell of a 1 ay.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...