Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Hasan ali cok iyi oynadi bu sene hersey teker teker dökülürken hala kendini salmamis olmasi bence ödüle layik sampiyonluga kosan takimda herkes motive olur onemli olan fenerbahcenin durumuna dustugunda hala mucadele vermesi. Bence cok yakismis. Gökhan gönül yanlis olmus bence kimseyi bulamayinca gg verelim denmis gibi. Dorukhan asiri yanlis atiba ondan daha iyi bir sene geciriyor kafadan baska takimdaki orta sahalarra gelmedim bile. Trabzondan kimsenin olmamasi cok yanlis. Kaleci performansi da cok dogru degil ama ligin en az yiyen kalecisini koymak da cok yanlis degil gene de.

Sosyal ağlarda paylaş

hasan ali'ye kötü diyorsanız bu sezon harbi hiç maç izlemiyorsunuz demektir, ikna oldum.

berbat ilk 1-1.5 ayından sonra sürekli üstüne koydu, son 1.5-2 aydır falanda özellikle ligin en formda ve iyi sol beki. 

gerçi rew demiş, gsli yok diye demiş asdjkfha 

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, aktiftablet dedi ki:

Hasan Ali rakibe vursa, küfür etse falan Nagatomo gibikart görmeden kurtulamaz, büyük başarı evet. Gerçi kimin başarısı o tartışılır.

Şu mesaj o kadar kalitesiz ki, cevap vermemek daha iyi ?

1 dakika önce, S-H dedi ki:

he hakem he var hjasdjha 

Elbette abartıyla karışık yazdım, ama fener lehine yapılmış hata da az buz değil, doğruya doğru. O tartışmaya girmeye gerek yok, bir üstteki mesajın abartısına aynı kafada cevaptı.

Yoksa ödüllerin saçmalığını dile getirmekti amacım. Hadi hepsini geçtim Ozan Kabak varken "en iyi çıkış yapan oyuncu" ödülünü başkasına vermeleri zaten işin şaklabanlığını ortaya koyuyor. Yoksa Visca'nın ödül almasına falan itiraz eden olmaz heralde. 

Sosyal ağlarda paylaş

japon bu sene kötü abi. zaten bir sürü de maç kaçırdı sakatlık falan derken.

yoksa overall tabi ki japon hasansio'dan iyi ama; not today. 

@Xenus

VAR çalışıyorken de buz gibi faullü golleri falan görmüyorlar bu sene SS'de. Sıkıntı yok.

pattisliborek tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Burak, Hasan Ali, Trezeguet ve Ljjaic hariç diğerleri tartışmasız. Geri kalanların hepsinde istikrarlı bir performans ortalamasından bahsedilebiliyor.

Burak ve Lljaic ilk yarı yok gibiydiler, ama ikinci yarı nitelikli fark yarattılar. Sadece istatistik değil, maç çeviren etkileri oldu eğer şampiyonluk getirirse bu fark, hak etmiş sayılırlar aksi takdirde tartışmalı. Ljaic yerine Belhanda veya Yusuf da yazılabilir bence. Diagne'ye de verilse bir şey denmez tabii ancak Quality>Quantitiy durumuna da itiraz etmem ben.

Hasan Ali bitik fenerdeki tek istikrarlı top oynayan adam, bence attığı 2-3 golu kenara ayır, Nagatomo'dan iyi bir yıl geçirmedi performans olarak, bitik fenerde çok parladığı için öne çıktı.

Trezeguet de ilk yarı iyi estirdi Diagne varken, takımda santrfor kalmayınca biraz amaçsız kaldı. Onyekuru istikrarsız, ligde başka öne çıkan adam var mı orada bilmiyorum.

Stoperlerde de Luyindama-Marcao sene başında gelselerdi birinin yerini garantiydi. Vida'nın öyle pek ahım şahm bir performansı yok.

allahless tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...