Jump to content

allahless

=o=
 • Mesaj sayısı

  108
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

allahless hakkında

 • Rank
  allahless

Son profil ziyaretçileri

126 kez ziyaret edildi
 1. allahless

  Game of Thrones (2011) - HBO

  iron bank, golden comapany falan derken wildlingleri de ekleyelim. abi bu adamlar zaten yıllardır duvarın güneyine inmeyi amaçlamıyorlar mıydı, onca şehit verip wwlerden kurtulduktan sonra neden kuzeye geri dönüyorlar sdf
 2. allahless

  Game of Thrones (2011) - HBO

  kitap ve dizi evrenini ayrı düşünmek gerek. çıkacak kitapların dizi sonuna çok benzer olmasının bir zararı yok şişkonun kaleminden dizideki kalitesizlikte iş çıkmaz. dizide bu sezon seçtikleri son kötü düşünülmüş bir son değil fakat vasat şekilde varılmış bir son. bariz biçimde bir red wedding ve hodor olayı etkisi yaratacak bir son inşaa etmeye çalışmışlar ama ikna edicilik sıfır heralde. ağır şekilde izleyici odaklı düşünmüş olmaları ve gereksiz aksiyonlara girmeleri falan hayal kırıklığını çokça artırdı.
 3. allahless

  Game of Thrones (2011) - HBO

 4. allahless

  Game of Thrones (2011) - HBO

 5. allahless

  Game of Thrones (2011) - HBO

  ben night king bölümü gibi güzel bir yeni parça bekliyordum, yapmamışlar 😕
 6. allahless

  Game of Thrones (2011) - HBO

  meh bi bölüm
 7. allahless

  Game of Thrones (2011) - HBO

  cüce jon'a yanlayacak artık başka çaresi yok, yoksa dany gördüğü yerde /dracarys çekmesi lazım. ama kesin bir şeyleri biliyor açıklayacak vs. diye ölmez bence.
 8. allahless

  Game of Thrones (2011) - HBO

  yaşlar belli ediyor kendini 🙂 ya sakattan bir cacık olmaz, NK'dan sonra onun şarjı bitti gibi. birisi gelip tekmelerse bir iki flashback görür belki sdf dany' bölümün ilk 10dksı jon'u ihanetten yargılayıp ned gibi kelleyi alarak başlasa bölüm acayip heyecanlı olabilir geri kalan dakikalar. ağır fantazi tabii bu, yapmazlar sdf
 9. allahless

  Dev Banyo konusu

  Ben de keseci ekoldenim. Haftada bir kese, diğer günler plastik lif. Kaç zamandır düzgün kese bulamadım, hatta bir iki tane fırçamsı şeyler denedim kese etkisi versin diye ama o da iş görmedi, utanmasam zımparalayacam kendimi dfg varsa 2-3 haftada pert olmayan kese satan bildiğin bir yer bu çileye son verelim artık. Duj jeli + ve skindirik plastik lif kullanıyorum ama amatörü eğlendiriyor harbi onlar.
 10. allahless

  Yurtdışında iş bulmak/açmak

  tıtıtıtı hadi hayırlı olsun @Red hangi şehir, hangi alanda doktora?
 11. allahless

  Yurtdışında iş bulmak/açmak

  dönerciler muhtemelen senden fazla kazanacaklar uzun süre sdf ama tam phd yapılacak yer yav doyçland. gelir azdır belki ama entelektüel datmin anlamında güzel tercih bence.
 12. allahless

  Yurtdışında iş bulmak/açmak

  Belçikalı ekonomi phdli bir arkadaşım kafayı kırıp aşçılık okumaya başlamıştı. belçika ve hollanda'da gıda/restoran işine girmenin zorluğundan dem vuruyordu paso. Eğitimi bitene kadar sürekli etkinlik veya sipariş bazlı çalışıyordu. kendi işletmesini açma yetkisini alınca şartlar daha hafif diye kuzey fransaya taşınmıştı en son. avustralya'da da almanya'da da restoran işletmiş kuzenlerim var. onların döneminde kendi restoranını kurmanın zor olmadığından emininm, hiçbiri aşçı falan değil çünkü, fakat şu an hiç öyle değildir göçmen akımından dolayı.
 13. allahless

  Game of Thrones (2011) - HBO

  Bar reactions videolarını gördükten sonra her şeyin mümkün olduğunu düşünüyorum ben. Bizdeki kurtlar vadisi vakasına dönüştü abd'de GoT. Yarın bir gün jon ölürse anıt mezar falan dikilebilirler bir yerlere sdf
 14. allahless

  Game of Thrones (2011) - HBO

 15. allahless

  Game of Thrones (2011) - HBO

  kesinlikle çok daha güzel modifiye etmiş adam.keşke onun gibi düşünerek hareket etselerdi bu sezonun tamamında. öyle görkemli sahneler çılgın savaş atmosferleri olmasa da olurdu.
×
×
 • Yeni Oluştur...