Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Burak'ta tekerlek etmeye devam ediyor. Ben gerçi ölüsü bile 5 gol atar en az diyordum da zaten istememe sebebim attığı/atacağı golden değil karaktersiz bir yavşak olmasından kaynaklıydı. O konuda içim halen rahat. 

Yalnız öyle temiz ve jeneriklik atıyor ki harbi işte tekerlek olduk, yaptığı pislikler bile tatlı geliyor bana bile hafiften. 

Tam bir Melo vakası işte. Elinde pislik bir yavşak var ama o kadar iyi işler yapıyor ki sahada, oyun dışı yaptıklarına gözlerini, mantığını kapatıp desteklemeye başlıyorsun. Herif bir sene daha böyle oynasın "bütün dünyayı dolaştı ama ilk aşkı beşiktaş'a geri dönüp, efsane olarak futbolu noktaladı" konumuna falan gelecek yaptıklarına rağmen ?

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

cahillik maksimum seviyede ya beşiktaş taraftarında cidden. beşiktaşlıyım da cidden utanıyorum ya şöyle söylemler gördükçe. hırsızmış.

son 2 yıldır forvetlerinin attığı golün toplamından fazlasını 9 maçta attı adam neredeyse. iki yıldır uyutulduğun quaresma'ya şenol güneş'e laf ettiğin kaçan şampiyonlukların neden kaçtığını hala göremiyorsanız zaten boş yapmaya devam edebilirsiniz hırsız falan diye.

bir de yani şu burak yılmaz muhtemelen çoğumuzdan daha çok beşiktaş taraftarıdır. biz futbolla o kadar ilgilenmiyoruz artık adam mecburen ilgilenmek zorunda haliyle taraftarlık da sürüyor bu tarz insanlarda.

Sosyal ağlarda paylaş

aga ciddi ciddi 10 sene önceki pozisyon mu tartışılıyor hala ya kafayı yemiş millet. bir de açıklama bekleniyor her normal insan unuttu bu olayı artık aklına bile gelmiyor.

adam şu an türkiye'nin en iyi ve formda forveti ve çok uygun maliyetle oynuyor, konu bu kadar. negredo yerine alınabilseydi şu an üst üste 4. şampiyonluğu garantilemiştik. 

Sosyal ağlarda paylaş

Yıllık 2.5 milyon euro alıyor 33 yaşında, neresi uygun maliyet ya. 33 yaşında senede 2.5 milyon euro garanti alan adamlar ŞL seviyesinde kalıcı adamlar şuan farkında mısınız? 

Tamam güzel etki yaptı da yine gaza geldiniz iyice, seneye TS'deki haline dönse ki çok değil 4 ay öncesinden bahsediyoruz; kontratı devam ediyor o zaman ne diyeceksiniz... 

Çok çabuk gaza geldiğiniz için böyle oluyor hep, BJK taraftarının kimyası değil bu gerçi sadece hepsinde aynı bok varda ... 

Sosyal ağlarda paylaş

Bir de yok Negredo yerine alınsaydı üst üste dördüncü şampiyonluk gelirmiş, buna da iyi inandırıyorlar milleti. Hocanız satmasaydı maçları, doğru oyuncu tercihleri yapsaydı, hak yemeseydi yine giderdin şampiyonluğuna. 

Bu işi forvetsizliğe bağlamak kadar büyük basiretsizlik ve vizyonsuzluk yok kusura bakmayın. Ki kötü dediğiniz forvetlerin gol ortalamaları Larin hariç gayet iyi. Siz 2x şampiyonluğu bile zor görürsünüz bu kafayla bir daha yönetime de böyle gaz verdirirseniz. 

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

negredo 4,2m love 3,5m alıyordu, rakip takımların forvetleri bu kadar alıyor, bunlara göre gayet uygun maliyet. üç büyüklerde bu paraya oynayan ikinci forvetleri ancak ve birinci forvetleri bile burak kadar verimli değil. tsl ligini maaş konusunda avrupa ligleri ile karşılaştırmak saçmalık, kendi içinde değerlendiriyoruz işte.

ts'deki haline dönerse ona uygun eleştiririz bizde yamuk olmaz. "zaten hırsız yeaaaa" demeyiz o haline dönerse çünkü bu eleştirinin hiçbir anlamı ve kimseye yararı yok. bu ara verimsiz deriz, aldığı parayı haketmiyor deriz. şu an hakediyor.

önceki forvetlerin gol ortalamaları bu kadar iyi değildi o bir yana zaten de burak hırsıyla hem takımı ileri çekiyor hem de attığı goller oldukça kritik. sivas, başakşehir, göztepe ve bursa maçını tek başına aldı. bunu ancak gomez yapabiliyordu daha önce.

Sosyal ağlarda paylaş

çok şükür biri anlıyor buradaki durumu. forvetsizliğe bağlamak basiretsizlikmiş. şampiyon olduğun senelerde gomez tek başına (arada sosa ve cenk'in yardımlarıyla) ve ardından da talisca ile aboubakar artı cenk tosun inanılmaz oynayarak forvet sahibi olmanın ne demek olduğunu anlatmış olması lazımdı da olmamış demek ki.

şenol güneş'in burak yılmaz transferinin gerçekleşmediği dönemden itibaren ne tür bir insana dönüştüğünü de hep beraber gördük. haklıydı da yaptığı şey şerefsizlik yani küstüm ben dermiş gibi. yine de burak yerine basiretsiz negredo vagner love larin üçlüsünden biraz daha iyi birisi olsaydı (2 yıl önceki adebayor mesela örnek olabilir.) şampiyon olabilirdik. negredo'nun gs maçında kaçırdığı golü burak, aboubakar, gomez, talisca ya da cenk'in kaçırmayacağında hem fikiriz herhalde? tabii ki kaçırabilirlerdi ama istatistiksel olarak negredo'dan yüksek olacakları kesin.

her neyse isteyen istediğini söylesin burak bu hırsını kaybetmezse şenol güneş sonrası kaptanlık gazıyla falan 2 yıl daha şöyle oynasa bjk tarihine geçer. siz de bakar bakar ağlarsınız gerçekten.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, mascio dedi ki:

çok şükür biri anlıyor buradaki durumu. forvetsizliğe bağlamak basiretsizlikmiş. şampiyon olduğun senelerde gomez tek başına (arada sosa ve cenk'in yardımlarıyla) ve ardından da talisca ile aboubakar artı cenk tosun inanılmaz oynayarak forvet sahibi olmanın ne demek olduğunu anlatmış olması lazımdı da olmamış demek ki.

şenol güneş'in burak yılmaz transferinin gerçekleşmediği dönemden itibaren ne tür bir insana dönüştüğünü de hep beraber gördük. haklıydı da yaptığı şey şerefsizlik yani küstüm ben dermiş gibi. yine de burak yerine basiretsiz negredo vagner love larin üçlüsünden biraz daha iyi birisi olsaydı (2 yıl önceki adebayor mesela örnek olabilir.) şampiyon olabilirdik. negredo'nun gs maçında kaçırdığı golü burak, aboubakar, gomez, talisca ya da cenk'in kaçırmayacağında hem fikiriz herhalde? tabii ki kaçırabilirlerdi ama istatistiksel olarak negredo'dan yüksek olacakları kesin.

her neyse isteyen istediğini söylesin burak bu hırsını kaybetmezse şenol güneş sonrası kaptanlık gazıyla falan 2 yıl daha şöyle oynasa bjk tarihine geçer. siz de bakar bakar ağlarsınız gerçekten.

Gomez de kaçırabilirdi. Koca maç 2 pozisyona girdik, esas sıkıntı o. Başak da Gs de önde bastıgında Şenol hiçbir alternatif üretemedi, o yüzden yenildik. Kaçan tek pozisyon yüzünden degil.

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Stringray dedi ki:

negredo 4,2m love 3,5m alıyordu, rakip takımların forvetleri bu kadar alıyor, bunlara göre gayet uygun maliyet. üç büyüklerde bu paraya oynayan ikinci forvetleri ancak ve birinci forvetleri bile burak kadar verimli değil. tsl ligini maaş konusunda avrupa ligleri ile karşılaştırmak saçmalık, kendi içinde değerlendiriyoruz işte.

Ben Negredo'nun maaşına da laf söylüyordum, Love'a zaten yazdıklarım ortada. Bu maaşlar normal değil, rakipler veya lig ortalaması böyle diye bunu vermemizi haklı kılmıyor. O yüzden ŞL'ye gidemeyen iflas bayrağı çekiyor ligde sonra borcu yoktur yazısı kovalıyor yöneticiler götlerini açıp. 

Mantıksız olanı şansa sonuç veriyor diye mantıklı kılıp, onun peşinden gitmeye devam edersek zaten birilerinin şapkadan tavşan çıkarmaya çalışmasını bekleye bekleye 10 sene daha şampiyonluk göremeyiz. O kafadan kurtulmanız gerek... 

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...