Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Yine çakıyorlarmis bize sdfafa

Maclari izlememek bu sene aldığım en faydali karar. Hayatima +2 saat katıyor

Adettendir

SENOL GUNES ISTIFA

şunları da iki maç üst üste kazansak hepsini ekrana yapğışıp izleyecek herifler bastıra bastıra yazıyor hep sdfs.

aynı senin gibi bir arkadaş var benim. addiction denial gibi HER HAFTA HER YENİLGİDE tekrar ediyor adam.
Sosyal ağlarda paylaş

gokhan ile atiba rakibe servis yapmasa yine zor. kasimpasa oynuyor. bizim tercihler yanlislar silsilesi.

1 aydir oynamamis babel'in oyuna girmesi ile basladik. necip'in aciklarini kapatsin diye medel'i geri cektik. kasimpasa'dan gol yemeyecegimiz bir dunya varmis gibi senaryolar. yapacagimiz ataktan olduk ve nitekim kasimpasa ilk yari tek kale oynadi.

ikinci yari babel ile mustafa yer degistirince, necip ortaya gecince pozitif etkisi oldu fakat maca ortak olmak icin fazlasi lazimdi. ikinci degisikligi fatih'i sol bek oynatmaya harcayinca orada kayislar koptu.

iki degisiklikten zararli cikmisken ekstra forvet sokup gol duasina cikmaca yaraya tuz dokmek gibi oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

en büyük pişmanlığım bugün son paramla kasımpaşa kazanır oynamaya karar verip, ardından pc'm patlayınca onunla uğraşırken dalıp maçı kaçırmam oldu ya...

pc'de gg olmuş yine, üstüne kasımpaşa keriz oranını kaçırdık. bombok gün. bütün günümü şu işle piç ettim bir de
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

valequenta said:

applev0dka said:

Yine çakıyorlarmis bize sdfafa

Maclari izlememek bu sene aldığım en faydali karar. Hayatima +2 saat katıyor

Adettendir

SENOL GUNES ISTIFA

hüüüü ahaha haydiiii

yanık bölgeye krem sürüp buz basarsan acısı hafifler

kremci vodkaaa ahahah. Yine tenis izlemeye başladın mı sen malum bjka özüne döndü lelll
Sosyal ağlarda paylaş

AHAHAHA NEGREDO'YU GÖNDERDİLER O YÜZDEN DİYOR

Haziran'da bütün basını toplayıp "takım bulsun kendine oynatmayacağım" diye şov kesip, transfer görüşmelerini bile baltalayan yavşak bu değildi bizdik.

Adam yokluğunda forvet çıkar - forvet al, gol aramaya devam et taktiğinin eseri olarak son anda oyuna girip, götünü kurtarınca kahramanı olmuştu.

BU aşağılığın anlayışı bu işte 3 sene oldu anlatmaya çalışıyorum, görün bu çıkarcı asalığın yüzünü artık da yalamayın şu adamı.

Tamer Tuna'nın başarılarına yattı kendini bir bok sandı asalak yavşak.
Sosyal ağlarda paylaş

Promenader said:

CthuLhu said:

Maç izlemeyip 2 saat kazandım fak yeee diyip maç sonu röportaj mı izliyorsunuz lan fkgk

2 saat kazandım diyip 5 saat şgye giydirmek için yazıyorlar o daha komik

Asdfg. Klasik bjk taraftari. 1 yil once Tff bunlari sampiyon yaparken dunyanin en iyi takimiydi bunlar.
Simdi mac izlemiyolarmis. Zaten hayatinda bi kere bile futbol maci izlememistir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...