Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Ndiaye geldiyse /summon Rewendor

Açıklasin once satılıp sonra kiralanan transfer uzmani olarak 😁

Bizde geçerli sebep var ama, takım küme düştü sözleşmesi bu durumda kiralamalıktı zaten. Bi Atınç olayı değil, hele hele sözleşmesi bitmeye 6 ay kala 17m €ya satılıp sonra geri kiralanan 33lük Sow hiç değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Cigerci hala nasil satilamiyor anlamak guc. Almanyaya kakalamak lazim.

E Donkla da yeni sozlesme yapilmadi mi 2m eur. Badou gelecektiyse yapilmasaydi o zaman. Bu sefer de sisti orasi, Selcuk, Donk, Cigerci toplam 7-8m euro bosa giden para var.

Yıllık 2m para alıyo Tolga, o parayı verecek başka enayi bulmadıkça gitmez tabii. Ben olsam ben de gitmem.

Gomğs ve Feghouli gidecek heralde. Boşa kenarda oturmuyolardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

applev0dka said:

Ndiaye geldiyse /summon Rewendor

Açıklasin once satılıp sonra kiralanan transfer uzmani olarak 😁

Bizde geçerli sebep var ama, takım küme düştü sözleşmesi bu durumda kiralamalıktı zaten. Bi Atınç olayı değil, hele hele sözleşmesi bitmeye 6 ay kala 17m €ya satılıp sonra geri kiralanan 33lük Sow hiç değil :)

Oooo geri donmek icin takimi satmış bilerek kume düşmesinde rol oynamisss sdfsfaf

Ben hala bolu-fb kalecisi disinda sorunlu 1 transfer görmüyorum son yillarda
Sosyal ağlarda paylaş

denayer fransaya lyona transfer olmuş, 6,5 milyon euro peşin, 3,5 da taksit ve performans bonuslarıyla.

uefa gsnin tepesinde beklemeseydi çok rahat alırlarmıştı ya, geçen yaz maicon'a 7,5 verdiydin lan.

https://pbs.twimg.com/media/DlHKSCvW0AIZthc.jpg

belki lyonda dikiş tutturamazsa 2 sene sonra 6,5a gsye verirler.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norveçli golcü Fredrik Gulbrandsen, Türk Telekom Stadyumu’nda Göztepe maçını izlemiş ve dikkat çekmişti. Oyuncu sonrasında Martin Linnes ile story attı.

Oyuncunun Galatasaray’ın tüm sosyal medya hesaplarını beğenmesi iddiaları daha da arttırır oldu.

Bilgi çağı böyle mi olcaktı ya. Bir de gs beşiktaşın karius transferine karşı hamle mi yapıyor nedir.

https://ssl.c.photoshelter.com/img-get2/I0000aNU2yjHa2go/fit=1000x750/20160705-PD15599.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...