Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

isabetli 50 şut olayı mesela onun hem en övünülecek yanlarından biri hem de en riskli özelliği büyük takımlarda tutma konusunda.

emre ligde talisca ve şimdi kimdi tam hatırlamıyorum ama gomis'ti galiba, bunların ardından çok şut deneyen oyuncuydu.

küçük takımda baskısız ortamda, love sonrası da özellikle takımın lideri konumuna gelip bamgüm deniyordu ve atabiliyordu da denemelerinde ama 10 denemede 1 falan atıyorum.

alanyada yine atak yönlendiriciydi. bütün toplar her atakta bir değil iki kez falan değiyordu ayağına resmen. gs'de o rahatlığı, topla o kadar teması bulabilecek mi vs... bunlar işte hep ft'nin onu nasıl, hangi görevde gördüğüne göre değişecek.

mesela gs taraftarının bunu nasıl sahipleneceği önemli. küçük takımda çeker çeker heyecanlandırır atamasa da 2 küfür yer unutulur. gs gibi takımlarda taraftar paso karavanaya vuran adama sevse de öyle bir baskı kurar ki kötü etkileyebilir.

bizde mesela tolgay ve oğuzhan'a sürekli dış şut çekme baskısı yapılıyor, adamlarda onun farkında ve halen deniyorlar ama halen kötüler. geliştiremedikleri gibi bence geriye bile gidiyorlar ama denemeleri bile çoğunlukla benim hoşuma gidiyor mesela.

emre zaten deneme sayısını düşürüp, benzer skor üretimine devam ederse o dediğimiz barajı aşar ve harbi çok büyük topçu olur yerel standartlarda. aşamazsa da topuz, ozan falan seviyesinde kalır.

ben aşabileceğine inanıyorum ama kısmen ya, akıllı adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Raylen said:

bu akşam oynar mı ki belhanda veya selçuk yerine
tabiki hayır. lisansı bile cıkmamıstır daha. Cıksa bile diger oyunculara ayıp adamlar aylardır calısıyorlar maca 1 gun kala ronaldo'yu getirmediysen (ki hatta ronaldo'yu bile getirsen) o adam tribunde oturur. Maximum yedek kulubesinde oturur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...