Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Sotto said:

Fener her turlu adamini 10m dan satarken bizim golcu sifatindaki adami 6-7'ye satabiliyor olmamiz da ayri bir konu.
Bu kısım icin aynı seyi tekrar soyleyecegim. Eger Belhanda gitmek isteseydi, belhanda'ya da 10m+ vermisti aynı takım. Belhanda gitmek istemedigi icin Gui'yi aldılar ki Gui'nin avrupa piyasası da en az 7-8m eurodur.

Diger yanda Souza fener icin basarısız bir transfer aslında. Gecen sene ingiltereden 12-15m euro teklif almıs oyuncuyu bu sene arabistana yollayabildiler aynı paraya. İngiltereden 12 teklif alan oyuncunun arabistanda en az 20 etmesi gerekir.

Gomis'i biz gecen sene fransa'da(fransa ligi hollanda degil) 20 gol atmısken aldık 2.5m euroya. Kimse of ne tokat transfer yaptık ne kadar az verdik demedi. Bu yasta bu saglık durumundaki oyuncuya bu para ve kontrat verilir mi diye cok bagrıldı. Aynı seyler arabistanda da sonucta var. 33 yasında Gomisi ikna edecek kontratı verecek takımdan alacagın para ne yazıkki bu oluyor. Ama soylentilere gore gomis'in 2.5m lik bir alacagı varmıs onu da al hilal yuklenecekmis. Eger gercekse zaten yine 9 a geliyor.

Geri kalan yorumların gercekligi sene icinde ortaya cıkar onlara suan bisey soyleyemiyorum. Cunku FT bu yapar yani. İlla inada bindirir birileri yollatır prens cıkartır falan sasırmam.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

tarator gene egosundan işleyen kadronun anasını bellemiş ya. yazık.

gomis'in yeri zor dolar. eren hiç bir şekilde muadili değil. onyeku da zaten pivot forvet değil.

amrabatları dolduracak gene takıma hırbo.

sanirim en kotu yorum su basliktaki, tebrikler

isid gibi yagmaladi takimi abv araplari, allahtan paraya ihtiyacimiz cikti.

defansta serdar-ahmet ikilisiyle barnabeu'da heyecanli bir maca vucutlari hazirlamamiz lazim artik.
Sosyal ağlarda paylaş

Acikcasi ben hala oyuncu satma konusunda Fenerin cok gerisinde oldugumuzu dusunuyorum. Sow'u filan 16'ya okutmuslardi zamaninda.

Aziz olsaydi Feghouli Belhanda bi sekil giderdi o arabistana sdfs.

Neyse onun disinda ne gibi B planlari var su an beni endiselendiren o. Eminim FT ben Ahmet Caliki oynatirim Erenden muthis forvet cikaririm kafasina girmistir. Ins yanilirim ve birileri geliyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:

_Rave said:

tarator gene egosundan işleyen kadronun anasını bellemiş ya. yazık.

gomis'in yeri zor dolar. eren hiç bir şekilde muadili değil. onyeku da zaten pivot forvet değil.

amrabatları dolduracak gene takıma hırbo.

sanirim en kotu yorum su basliktaki, tebrikler

isid gibi yagmaladi takimi abv araplari, allahtan paraya ihtiyacimiz cikti.

defansta serdar-ahmet ikilisiyle barnabeu'da heyecanli bir maca vucutlari hazirlamamiz lazim artik.

araplar yağmalamadı, tarator ego yaptı gene.

belhanda ve feghouli dururken 3. forveti olmayan takımda gol kralı forveti satıyorsun. e kim küstürdü bu adamı? kim sattırtı? gomisi sattığın paraya aynı kalitede bir complete forward bulman imkansız şuan,[video]https://www.youtube.com/watch?v=0wBTLiXIKOo?feature=oembed" width="459">

bu yorumunu bu sene sana taratora küfrederken quotelıyacam.

time is a flat circle. bu herif bunu daha önce 2 kez yaptı. gene yapıyor.

birde yoruma dünyanın en kötü yorumu deyip, neden kötü olduğunu veya neresine katılmadığını,anti-tezini belirtmemek çok acıklı ya. hiçbir fikrim yok ama kötü işte yorumun ehe.
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında satmayı bilmek bu işte.

gomis bu sene faydadan çok zarar verecekti. haziran ayından beri maaş tantanası bir yana geçen sezon şut/gol ratiosu inanılmazdı bir de baskı altında falan çok duygusallaşıp eziliyordu. 29 gol attı eyvallah harika performans ama şimdi anket yapıp sorulsa 10 kusur gol atabilen (!) 2011-2 johan elmander mi 29 gollü gomis mi desem ankette elmander en az oyların yüzde 40'ını alır.

kariyerinde en yüksek bonservis olarak 13mio ödenmiş 34 yaşında biri için fena değil alınan rakam.

geçen seneki katkısı için eyvallah ama bu sene gitmesi doğru hamle. real bile raul casillas ya da ronaldoya vakti gelince güle güle diyor. bu iş böyledir. ayrılmayı bilmek almak kadar önemli. bizim kulüplerimiz yeni yeni öğreniyor bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bende diyorum ki sana takımın 3.forveti yok. şl liginde oynayabilecek gomis ayarında bir complete forward bulabilecekler mi bu adamlar?

çünkü bulamayacaklar ise eren ile bu sezon geçmez. geçen sezon gomis sayesinde oynuyodu takım. kimse nankörlük etmesin. burakın forvet olduğu günleri hatırlasın biraz.

elmander de 10 gol atsa bile takımı oynatıyordu. çünkü aynı tarz adamlar bunlar. ve taratorun 4-2-3-1 taktiği her zaman için ilerde bi complete forward a ihtiyaç duyuyor işlemesi için.

eğer gidip gomise bir muadil bulacaklar ise eyvallah, tükürdüğümü yalarım. ama ben öyle bir niyetleri olduğunu sanmıyorum.

ayrıca transfermarket de bonservis ücreti 6 milyon euro yazıyor. ki bence bu fiyata gol kralı adam satılmaz. çünkü bu paraya böyle bir adam ALAMAYACAKSIN.
Sosyal ağlarda paylaş

ben santrafordan ziyade ahmet çalık + serdar aziz şeklinde kalan defans ile avrupada falan bu takımın hali ne olucak onu merak ediyorum

hayır altered carbon rl olsa, yarın ikisi de sergio ramosun bedenini alsalar, birisi sakatlanınca(ki ikisi de injury prone) veya cezalı olunca 3. stoper kim?

harry kewell'ın yokluktan stoper oynadığı Hamburg maçını kaçıranlar için büyük fırsat hahahah

muslera anlık

Sosyal ağlarda paylaş

az önce fatih terimin transfer politikasını mı övdün?

asfsdf ok.

tarator egosunu tatmin etmek için amrabatı da alır, takıma en dişli rakibinden 6 da yedirtir, sezon ortasında galatasarayın başında iken milli takım da çalıştırmaya başlar, gidip kebapçı da basar.

bu adamın yardakçısı taratorcular da böyle çıkıp çıkıp sonra gerisinde enkaz bıraktığında vanish çeker.
Sosyal ağlarda paylaş

Gomis gitmek istiyordu.
Geçen seneden beri maaşla ilgili haberi çıkan tek oyuncuydu tüm ülkede.
Adam para derdinde. Menejeri de komisyon alacak transferden. Gs nin isteyerek gönderdiğini düşünmüyorum.
Kaldı ki satılması yanlış değil. Sadece bonservisi gerçekten çok az. Fener bu konularda fersah fersah ötede.
Gs baya yeto. 6 ya sattın ama Akbabanın parasını çıktın mı bişey kalmıyo ortada. Kalanıyla da Ndiaye kiralanacak galiba.
Eğer çok net son vuruşu olan bi golcü alınırsa yokluğu unutulur ama para.

Ps. Fatih hocaya sallayanlara gelsin;

https://i.pinimg.com/originals/32/5f/68/325f68df9a4422634f00e58390f55dcc.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...