Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızın birisi benimle squash oynamak istedi

Findukezmesi

Öne çıkan mesajlar

hayatımın nasıl değiştiğini soruyolar bi gün evde oturuyodum dizi izliyodum salonda cebime hiç tanımadığım bi numaradan mesaj geldi. mesajda faal misiniz yazıyodu şaşırdım allah allah kim dedim bu hiç tanımadığım bi numara sadece faal olup olmadığımı merak ediyo. cevap verdim faalim dedim hemen geri döndü çok büyük bi projede etkin rol oynar mısınız? yani afalladım şimdi hani büyük projelere alışığım gerçi ama bi süredir faal değildim şimdi bi anda etkin rol oynayabilir miyim bilmiyorum diye geri döndüm onlara vay efendim sen misin bunu diyen yerini biliyoz adresini biliyoz numaran bizde var işte göreceksin sen bilmem ne falan filan allah allah al başına belayı.

ben dizi izliyorum gayet keyfim yerinde hiç tanımadığım bi numara başıma bela oldu bana yok etkin misin faal misin aktif rol oynar mısın yerini biliyoruz falan filan dedim sizi derhal şikayet ediyorum hukuki işlem başlatacağım. bürokrasiyle aram hiç iyi olmadığı için hani hukuki işlem nerden başlatılıyo falan hiç bilmiyorum, kendi kendime başlatamam hukuku işlem. hemen telefon defterimi çıkarttım hani az çok bu işlerden anlayan bir arkadaşımı aradım dedim ki böyle böyle bana bir telefon geldi şey pardon bi mesaj geldi mesajda faal misin diyo evet dedim etkin rol oynar mısın dedi oynayamam deyince iş çığırından çıktı falan nasıl yapalım bunu ben bir hukuki işlem başlatmak istiyorum dedim. bi durdu dedi ki sen boşver hukuki işlemi...

allah allah şimdi biliyosunuz çok büyük bi havaalanı yapılacak şimdi onu istemiyolar yani kim ister istemiyolar engel oluyolar. şimdi dünyanın en büyük havaalanı şimdi nerden baksan türkiye 50 60 sene geriye gidiyo önceden de oldu bu hani dünyanın en büyük otobüs terminali yapılacaktı gene istemediler istemiyolar yani engel oluyolar istemiyolar. şimdi ordan topla ordan da bi 60 70 ekle.
şehir merkezine muazzam bi büfe yapılacaktı mesela tam yapılacak hani istemediler gene istemiyolar yani engel oldular. ordan da bi 100 150 falan toplasan şimdi mesela bugünün tarihi 2018 ama hani türkiyenin gerçek tarihi ne diye sorarsan bin yılındayız bindeyiz şu anda biz ama hani.

işin diğer tarafından da bakacak olursak misal şimdi yunanistan duysak mesela çok büyük bi terminal yapacak nasıl bi şey hissedersin? istemezsin yani sen de istemezsin yani şey dersin hani niye yapılıyo bu kadar büyüğü falan diye bi konuşulur aranızda istemeyiz. çok büyük bi mesela çok büyük bi büfe yapacaklar mesela diyelim duyduk yunanistanda sen ben vatandaş olarak bi kötü hissederiz engel olmak isteriz ona istemeyiz. o yüzden anlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...