Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çizgi film tavsiyesi

Bone

Öne çıkan mesajlar

Aeon Flux, Archer, Avatar The Last Airbender, Batman TAS, Black Panther Boondocks, Duck Tales 2017, Futurama, Gargoyles, Invader Zim, Justice League, Rick and Morty, Samurai Jack, Simpsons, South Park, Spawn, Spider-Man, Star Wars Clone Wars, Teen Titans, Teenage Mutant Ninja Turtles, The Spectacular Spider-Man, Ulysses 31, X-Men, Young Justice

bunlar dışında önereceğiniz çizgi filmleri alayım.
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.youtube.com/watch?v=rR7ktkOEeFw

https://www.youtube.com/watch?v=YWBvnarcfns

Avengers Assemble, Marvel's Spider-Man, Guardians of the Galaxy Animated Series, Star Wars: Rebels, Starship Troopers Chronicles: Roughnecks, Star Trek Animated Series, Bojack Horseman ve son olarak altyazısız izleyebilmek sıkıntı olmayacaksa Exosquad.

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Marvel'ın yeni serilerini 4-5 yaş çocuklarına hitap ediyor gibi olduğundan sevemedim ya.

Spectacular Spider-Man ve Avenger's EMH çok daha iyiydi.

Exosquad'a bakayım

Sevilir sevilmez o ayrı konu ama kendi içlerinde bir devamlılıkları olması yüzünden sevdim ben o ayrı konu. (En azından Iron Man Armored Adventures tarzı bir kepazelik değiller)

Yazmayı unutmuşum ama vakti zamanında Batman Beyond'u da bir hayli sevmiştim, öyle ahım şahım bir DC fanı olmamama rağmen hem de.

Bojack Horseman'a da bak, hayatının berbat gittiğini düşünüyorsan silkinip kendine gelmeni sağlıyor resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Akuma_Blade said:

Yazmayı unutmuşum ama vakti zamanında Batman Beyond'u da bir hayli sevmiştim, öyle ahım şahım bir DC fanı olmamama rağmen hem de.

Bojack Horseman'a da bak, hayatının berbat gittiğini düşünüyorsan silkinip kendine gelmeni sağlıyor resmen.

Batman Beyond, Batman TAS, Justice League, Young Justice komple seri halinde var bende. hastasıyım.

BoJack Horseman, Oban Star Racers, Wakfu, Cadillacs and Dinosaurs, Men in Black, The Venture Bros, Aaahh Real Monsters, Bravestarr, G.I. Joe Renegades, Jackie Chan Adventures, The Adventures of Tintin, The Tick indirdim, çok güzel oldu çok iyi oldu tamam mı
Sosyal ağlarda paylaş

YouTube üzerinde en iyi çizgi filmler listelerine baktığımda ilgimi çekenler şunlar oldu:

- Over the Garden Wall
- Rick and Morty
- Gravity Falls
- Young Justice
- Teen Titans
- Samurai Jack
- Rocko's Modern Life
- Rugrats
- The Venture Bros.
- South Park
- Futurama
- Teenage Mutant Ninja Turtles (2012)