Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

twitch.tv/denoran

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

benim yazdigim yuksek paket filan degil ki..arti herhangi bir teminat taahut baglayici herhangi birsey de yok..altyapisi da bildigin telekom..sorgusuz sualsiz de geciriveriyorlar 1 gunde..bu yuzden millet killanip duruyor bunlar yandas filan mi diye..

65 fix..75 down 4 up..
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim yasadigim yerde fiberi yok adsl cakmasi kullaniyorum atlama patlama catlama olmadan 13 neti aliyorum..almam gereken deger de o hattima gore..fullfull limitsiz taahutsuz 49 lira..oncesinde turk telekoma 8 mb limitisiz e taahutlu 120 lira ustune de 21 lira ev telefonu veriyordum..son ay taahut bitti sizin tarife bilmem kac para oldu diyorlardi ki buna gectim..simdi baktim 215 yaziyor 16 ya kadar akn siz dediler..
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben de yorgo tirsaki modundaydim..netspeed kim lan diye dusunup durdum..denizli de yerlesik bir firma kendi altyapilari yok..musteri hizmetleri amator ama cana yakin bicir bicirlar..mesela atiyorum gecenin bir yarisinda ararsaniz acmayabilirler..-ben geceni birkac ay oldu en azindan o zaman oleydi..ama cozum odaklilar. kendi yapacaklari seyleri yapmaya calisiyorlar memur zihniyeti yok..5 6 kisi calisiyor saolsunlar herkesle tektek konustum bu gecis surecinde ..fiziksel teknik destegi zaten telekom sagliyor..

surec soyle isliyor zaten hali hazirda hattiniz varsa o hatti netspeede geciriyorlar..muhtemelen telekom hat kiralama parasi aliyor direkt abonelik yerine.

teknik destek diye aradigimiz eleman da telekomun teknik servisine senin adina ariza kaydi birakiyor fiziksel yapilacak birsey varsa..diger konular zaten modem resetle ile basliyor diger isp lerin de teknik servisi farkli degil kanimca..

nereden buldum ;donanim haberde okuyup duruyordum, verdigim para telekoma dusunduruyordu kesin daha ucuzu vardir da ben kullanmiyorum diye..millet turk.net modundaydi..oradan kacan bikan vs okurken lokal servis saglayicilar dan bahsedildigini duydum bazi illerde wireless baglanti sagliyorlarmis blabla..oradan cikti denizlide egede filan bunlar varmis..aa sitelerina bakayim derken birde baktim ki butun tr ye yayiliyorlar..en son istanbula girdiler vsvs..

her isp deki gibi bulundugunuz ilde aboneleri fazla degilse isp nizin kiralik hatlari bottleneck yapmiyorsa alayi sorunsuz..istisnalar disinda omurga telekom cunku..turk.net de bottlemeck yapti ozellikle buyuksehirlerde sorun oldu..bir de 100 kisinin 16 mbitle baglanmasi farkli 1000 kisinin 75 mbitle baglanmasi farkli..

taahut yok sınır yok..yerien daha iyi birsey buldugun zaman gecebilme olasiligi var.su anki fiyat iyi atiyorum eskisi gibi 100 lira talep etseler bile hizim fazla beni bozmaz modunda..bana cazip gorundu..en kotu dener kardesim bana bu olmadi der birakirsiniz diyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

herkesin yaptığıyla aynı şeyleri yaparak izleyici artırmayı beklemeyin abi. yani izleyici adına sorduğumuzda neden seni izlesine bir cevap bulamıyoruz. ama ben şu kadar eğlenceliyim, şu oyunlaru oynuyorum şu kadar blabla. o tamamen senin kendine bakış açın.
ya mesela ne bilim bir oyunda falan olmadık bişeyi yapın, rekor kırın denenmemişi deneyin vs... sonra bunları youtube'du forumdu twitchte klipti şeklinde paylaşın. zamanla işe yarar diye düşünüyorum.
yaramayadabilir tabi ama bir mahallede 50 tane aynı malı satan dükkan arasında ben niye satamıyorum tam batan esnaf kafası.
Sosyal ağlarda paylaş

Eyvallah, bir mail gelmedi ama twitch'de iştirak olabileceğime dair bildirimler geldi. Onları takip ettim yaptım.

Donation için bynogame düşünüyorum, onların sanırım tek şartı 300 follower olması. Ona biraz daha var, ama hiç olmazsa abonelik açıldı.

Edit: Sen söyleyince baktım, mail da gelmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...