Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

twitch.tv/denoran

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

deftonez said:

birinin mesleği olan, para kazandığı bir şeyi arkadaşlık bahanesiyle beleşe getirmeye çalışıyorsanız leşin önde gidenisiniz kusura bakmayın. restoran açan arkadaşınıza gidip beleşe yemek yemeye de çalışıyor musunuz?

Mükemmel bir kafaymış lan bu.

Orta okuldan, liseden beri arkadaşım olan insanlardan birkaç saatlerini ayırıp basit bir iki görsel yapmalarını istediğim için leşçi, beleşçi olunuyor senin mantığına göre öyle mi? Ben de finansçıyım mesela, yarın öbür gün bir arkadaşım bana bir soru sorduğunda ücrete tabidir çekeyim o zaman? Kaldı ki bu arkadaşlarıma bedavaya yapar mısın demişliğim de yok, yapar mısın dedim, bakarız deyip bakmamalarına/unutmalarına alındım biraz o kadar. Yoğun bile olunsa üzerinden aylar geçti çünkü.

Bir arkadaşım restoran açsa ve ben ona uğrasam zaten %99 bir ihtimalle benden para istemez ben vermek istesem de. Sen çevreni ve mantığını bir gözden geçir acele.
Sosyal ağlarda paylaş

deftonez said:

birinin mesleği olan, para kazandığı bir şeyi arkadaşlık bahanesiyle beleşe getirmeye çalışıyorsanız leşin önde gidenisiniz kusura bakmayın. restoran açan arkadaşınıza gidip beleşe yemek yemeye de çalışıyor musunuz?

bu kadar mantıksız bir gatekeeping görmemiştim uzun zamandır xd
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne abarttınız he, adam twitch'e logo yaptırmak istemiş, meslek olarak bu işi yapan adam için fazlasıyla basit bir iş. gerçekten arkadaşı olan insan yapar zaten bunu, suistimal ediyor vs. diye düşünmeden. karşılıklı acaba diye düşünüyorsan zaten o kadar yakın değilsin demektir, niyet okuyorsan vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...