Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

Warfront olayına nasıl katılıyoruz bi anlatsanıza. Rare, world boss falan keseyim bari.

Absolutely merak ettim, senelerdir hep burda soruyorsun basit mmo-champ haberlerini. Cidden burdan cevap gelene kadar bekliyor musun sorularını cevaplarını? Bu kadar sene oynayıp oyun hakkında hicbisey takip etmediğini düşünmek garip geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

gençler var mı arena yapan nasıl durumlar biraz class ağlaması yapalım

Ben biraz yaptım 1808 falan oldum, disc priest oynuyorum iyi bayağı. DK hariç tüm melee'ler çok iyi şu an. DK da mobility mağduru sdf. 2v2'de caster sadece mage gördüm şimdiye kadar. 1500'e kadar moonkin ve lock geldiydi sanırım ama sonrasında hiç görmedim sdflkjsd. BM hunter'ı iyi oynayan kanser ediyor. Oynaması ne kadar zor bilmiyorum.

3v3'te de mmr'ım yüksek ama çok maç yapmadım daha, genelde cleave oynadım dandik comp'larla. RMP, RMD, Godcomp falan acayip iyiler. Arada hunter'lı enhancement shamanlı falan takımlar da geliyor ama daha ilk saydıklarım haricinde dişe dokunur birileriyle karşılaşamadım.

PvP biraz wotlk ayarına gelmiş, benim hoşuma gitti. WoD'un sonunda falan biraz oynamıştım çok sarmamıştı. Legion sonu da fena değildi ama bence şu an WotLK döneminden sonraki en eğlenceli arena sezonu (bunda tabii benim wotlk'tan sonra ilk kez disc priest'le arena yapmam da etkili sdf)
Sosyal ağlarda paylaş

Dwarf ve Blood elf lere Heritage armor geliyormuş. sanırım hiç bir yere rep istemeyecekmiş. sadece Questlerini yapıp alıcakmışın falan .

Şu blizzord u anlamak mümkün değil ya. ya tamam şu cüceleri seviyoruz . hele WOD güncellemesi ile harika oldular ama adamlar senelerdir devasa one hand weapon , göt kadar shield olayını çözemediler. offical da bir sürü başlık açmışlar zamanın da. şu tür şeyleri düzeltseler oyunda fena olmıcak. orcların shield olayı baş göstermiş şimdi. upright orc yapınca shield omuzlukta kayboluyormuş bak.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Longshanks said:

gençler var mı arena yapan nasıl durumlar biraz class ağlaması yapalım

Ben biraz yaptım 1808 falan oldum, disc priest oynuyorum iyi bayağı. DK hariç tüm melee'ler çok iyi şu an. DK da mobility mağduru sdf. 2v2'de caster sadece mage gördüm şimdiye kadar. 1500'e kadar moonkin ve lock geldiydi sanırım ama sonrasında hiç görmedim sdflkjsd. BM hunter'ı iyi oynayan kanser ediyor. Oynaması ne kadar zor bilmiyorum.

3v3'te de mmr'ım yüksek ama çok maç yapmadım daha, genelde cleave oynadım dandik comp'larla. RMP, RMD, Godcomp falan acayip iyiler. Arada hunter'lı enhancement shamanlı falan takımlar da geliyor ama daha ilk saydıklarım haricinde dişe dokunur birileriyle karşılaşamadım.

PvP biraz wotlk ayarına gelmiş, benim hoşuma gitti. WoD'un sonunda falan biraz oynamıştım çok sarmamıştı. Legion sonu da fena değildi ama bence şu an WotLK döneminden sonraki en eğlenceli arena sezonu (bunda tabii benim wotlk'tan sonra ilk kez disc priest'le arena yapmam da etkili sdf)

biz de dh/ret/rdruid başladık bakalım henüz 1500lere çıktık.

vay be deadwoll eski günleri hatırladım az mı konuşurduk arena başlığında
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu exp. o dönemin havasını alıyorum ya, keyifli bayağı pvp. Bir de işte random adamlarla oynamasam ne güzel olacak da, nasip.

Bu arada komik belki ama 1500 civarında daha fazla competition var. Yukarılara çıktıkça setup'lar rafineleşiyor, karşına gelen setup'a karşı nasıl oynayacağını falan ezberliyorsun. Low mmr'da sürekli acayip setup'lar, garip garip focus'lar bir şeyler. Ne olacağı belli değil sdjf

Edit: Dün de 3v3 girdim yine random: disc - elem shammy - moonkin. Tek ata ata 1.8k mmr'a geldik, sonra lose streak falan derken bıraktığımızda cr 1640, mmr 1750 civarıydı. Moonkin chat'e uykum var; whisper'a "noob shaman purgelemiyor" yazdı sdflkjdsg
Sosyal ağlarda paylaş

bugün pug'la heroic mythrax kestim, böyle bi saçmalık yok. herif monk, 27 kere essence font atmış 4m heal yapmış. götüyle heal atsa geçecek. priestler bi yandan ayrı komik zaten.
yani mythrax fight'ı resto şaman için en zor fight olabilir zira tüm raid çok dağınık ve sürekli herkes bi yere koşuyo ama bu kadar uçurum olmamalı ya classlar arasında.

bi de normalde addonsuz oynuyosanız mythrax heroic için kullanın. ben raid için addon kullanmıyorum normalde, uldir genel olarak hiç addon ihtiyacı hissettirmedi muhtemelen healer olduğum için ama mythrax kullandırttı yani obliteration blast/beam çok fazla atıyo. normali sıkıntı değil de heroic'te üzüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Ben bu exp. o dönemin havasını alıyorum ya, keyifli bayağı pvp. Bir de işte random adamlarla oynamasam ne güzel olacak da, nasip.

Bu arada komik belki ama 1500 civarında daha fazla competition var. Yukarılara çıktıkça setup'lar rafineleşiyor, karşına gelen setup'a karşı nasıl oynayacağını falan ezberliyorsun. Low mmr'da sürekli acayip setup'lar, garip garip focus'lar bir şeyler. Ne olacağı belli değil sdjf

Edit: Dün de 3v3 girdim yine random: disc - elem shammy - moonkin. Tek ata ata 1.8k mmr'a geldik, sonra lose streak falan derken bıraktığımızda cr 1640, mmr 1750 civarıydı. Moonkin chat'e uykum var; whisper'a "noob shaman purgelemiyor" yazdı sdflkjdsg

disc pri çok iyi dimi
Sosyal ağlarda paylaş

Bence biraz dmg'ını kısıp mana regen'ini falan buff'layabilirler. Onun haricinde iyi bayağı. Schism + solace + smite spam kan alıyor şu an. Dark Archangel mı ne o da party'e %15 buff falan...

Gerçi druid'lerin eline kimse su dökemez bence şu an, standart cc immunity + cyclone falan. En nefret ettiğim healer. Manası da bitmiyor, resmen adamlara yaradı mana nerf'ü.

DPS'de de DH, asa rogue, ww monk, ele ve kurtçu shamanlar ve balance çok çılgın. Bir anda yok oluyor adam sdfdksg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...