Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Tüm mythic'leri düz yapıyorum haftalardır, bu hafta 10 üzeri mythic+ yaptım +3 üzeri. Normal raidi temizledim, heroic'te 1 boss kestim. M+'lardan hiç item "düşmedi" ve üzerimde de warforged item sayısı 0 (sıfır). Ben ne yapayım? Warfront'tan gelen 370ilvl item'da da avoidance procladı upgrade olarak (ve 355 ilvl item olan slota denk geldi...), ayrıca teşekkürler onun için de.

Bunların hepsini de normal internetim hala bağlanmadığı için cep telefonun sikko interneti üzerinden yapıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

her seferin de 340+ atıyor. yeni 120 oldugumu düşünürsek iyi gear kasılıyor. mythic falan ugrasmaya gerek yok . şansın da varsa hiç mythic falan kasmaya gerek yok buradan kastıgın gear ile direk M+ 3-4 girersin. 370 azerite chest geldi bana da ama daha trait i neck 17 de açılıyor.

Edit: blizzard işte. hep böyle yapıyor. şu oyunda hiç bir şeye acele etmeye gerek yok. bak mesela millet gece gündüz honorbound rep kastı. ilk gelecek patch te görün ! honorbound rep kasmak en fazla 1 hafta sürecek.
Sosyal ağlarda paylaş

bence de bir olayı yok, bir daha oynamak için bir şey sunmuyor. Bir challengeı da yok çünkü. Gidip dövüyorsun. Hani gerçekten mythic plus chest gibi atıyorum her hafta en yüksek halini yapmaya çalışıyor olsan en azından arkasında strateji geliştirirsin. Setup yaparsın. insanlara görev atarsın, değişik buildler denersin. Zorlar ama iyi itemını alırsın bir başarmışlık hissi olur. Bu halde gir base'de bekle itemları al çık bile yapabilirsin.

Tam doğru expansionda casual oynamayı seçmişim ya. Resmen günde 1-2 saat oynayarak, hatta bazı günler giremeyerek bile yine yeterli gear yapıp takılabiliyorsun :) Raid contentini en zor haliyle göremiyorsun ama yine de az eforla hala alakalı durumda olabiliyorsun gear olarak. Raiderlar farmlandıkça ara açılacaktır tabi de yine de haftalık gelen chest, warfront, bir kaç üst level mythic plus ile falan geriden geriden gelip bi şekilde yakınlaşabiliyorsun.

Legion'da falan sürekli abi yapacak çok şey var diyip kafayı yiyordun, tabi çoğu oyunun sisteminin legion'da yeni gelmiş olmasının da etkisi var. Burada haftada bir yarım saat warfront, yarım saate 4-5 tane island expedition, emissarysi güzelse yarım saat world quest, bitti. Sonrasında itemını istediğin dungeona mythic plus.

Oyunu çok oynamak isteyenler naapıyor 10. altınızı falan mı kastınız?
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

zek'voz bugün olmadı belki yarın olur ama zor. ya biri raide eye beam yediriyo ya da cc'li add'i bozuyo.

dün şunu dediydim ama tertemiz kestik birkaç denemede.
neredeyse ilk denemede kesiyoduk ama ilk defa p3 görenler nolduğunu anlamadı başta sdf. boss da yüzüklerin efendisi çıktı lel 3 tane ring attı.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

alt kasması herhalde en kolay expansion ya

1 günde 120 olup o hafta içersinde 340+ yapabilirsin gearı diye düşünüyorum, yaptığımdan değil de. Yapanları gördüm :)

nasıl oluyor bu ya 1 günde 120? Guild varsa falan hadi dungeon boost ile gidiyordur diyeceğim de, dungeonlardan da öyle eskisi gibi xp gelmiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

bana da düşmüştü, 2 token eden boe. sonra gittim onu scrapledim. uzun uzun sövdüm. sonra fark ettim ki blizzard benim gibi malları düşünmüş ve item recovery diye bişi çıkarmış. aldım hemen itemı. sattım sonra 330kya. yapıştım 2 adet tokenı. bedelli durumundan dolayı ellemiyorum. yatıyorlar inventoryde

aha bende anlattım
Sosyal ağlarda paylaş

biraz içim acıdı ama 370ilvl boe eldiven sattım ben de 142k geldi AH payı sonrası. bendeki eldiven 335 ama sattım zira 2. statları pek hoş değildi.

dün geri zekalı başka bi shaman atal'dazar +4'ten kendine çıkan ve hiçbir işine yaramayan 355'liği vereydi iyiydi. versa+crit veriyodu negzel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...