Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

tunch said:

exalted +15 vermiyor demişlerdi bi de püü bıraktıydım herşey revered olduktan sonra wq yapmayı :/

Vermiyormuş zaten sdlfkj

Revered'den sonra oturup wq kasmak saçma ya. Anca emissery cache'leri yapıyorum işte. Azerite vs. + 1500 rep geliyor. Honorbound rep. bitti mesela neredeyse 1 aydır dokunmuyorum Kul'tiras tarafına.
Sosyal ağlarda paylaş

Twisting Nether'de HC 7/8 guildimize adam arıyoruz. Tank hariç her şey lazım. Mitik progress için gelmek isteyen varsa öm.
Muhabbet güzel çekirdek kadro harici BFA'da tanıştım tatlış insanlar. Liderin sempatikliğinden çok memnunum. Siz de memnun kalacaksınız ;)

guildin bi kısmı pvpci onlar da adam arıyor sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

Twisting Nether'de HC 7/8 guildimize adam arıyoruz. Tank hariç her şey lazım. Mitik progress için gelmek isteyen varsa öm.
Muhabbet güzel çekirdek kadro harici BFA'da tanıştım tatlış insanlar. Liderin sempatikliğinden çok memnunum. Siz de memnun kalacaksınız ;)

guildin bi kısmı pvpci onlar da adam arıyor sanırım

Keşke guildin adını da yazsaydın :)
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar saat raid yapıp daha ghuun kesememek çok fena bir histir ya

Haftada 10 saat raid yapmaya niyetlenip o kadar saatte ghuun kesecek kadar kendi oyununu gelistiremiyor olması sadece türk guildlerinde olan bişey mi acaba?

Hı tip guildlerde bir diğer sıkıntı da aradaki tek tük iyi oyuncunun da bir süre sonra sıkılıp başka yerlere gitmesi. GeçEn expansion caps lock ile yaşamıştık bu sıkıntıyı. Kızamiyorsun da adama niye gittin diye..
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

O kadar saat raid yapıp daha ghuun kesememek çok fena bir histir ya

Haftada 10 saat raid yapmaya niyetlenip o kadar saatte ghuun kesecek kadar kendi oyununu gelistiremiyor olması sadece türk guildlerinde olan bişey mi acaba?

Hı tip guildlerde bir diğer sıkıntı da aradaki tek tük iyi oyuncunun da bir süre sonra sıkılıp başka yerlere gitmesi. GeçEn expansion caps lock ile yaşamıştık bu sıkıntıyı. Kızamiyorsun da adama niye gittin diye..

olm adamlarımız gitti patır patır döküldü tatlısu oyuncuları. adam olmadan nereye kesiyosun ghuunu pugla? expansionın tadını azıcık alıp gidenler oldu sanırım. bi anda 10 kişi kaldık şimdi toparladık biraz
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben de sıkılmaya başladım, hatta roleplay'e sardım tekrar o derece.

resmen yapıcak bişey yok ksdf. mythic yapsan world quest yapsan eline bişey geçmiyor yani, bi carrot on a stick koyamamışlar oyuna brv.
warfrontlar için çok hypelanmıştım o da tırt çıktı.
eh işte anca raid falan, ama blizzard elemental shamanın ağzına sıçtığı için ondan da fazla keyif alamıyorum.
neyse dwarf roleplay'i eğlenceli en azından ashd
Sosyal ağlarda paylaş

bu azerite sistemi pek hoşuma gitmedi. hem azerite gear hemde power olarak. bu GCD değişikliği de pek hoşuma gitmedi . game playi baya etkilediğini düşünüyorum. sonra prot warrior a buff geldi ama pek bir değişiklik olmamış. devastator talent almıyoruz şu an pek bir artısı yok. LEgionda prot warriorların hepsi devastator dü baya akıcı game play saglıyordu.

şu an boş boş maghar orc kasıyorum. zaten commun de eskisi kadar online olmuyor sanırım ?
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

Şu BFA dan sıkılan bir tek benmiyim ? yani şu bir iki haftadır sanki WOD tan bile kötüymüş gibi gelmeye başladı.

öyle zaten. legionun makyajlanmış halini oynuyoruz. yaptığımız yine mythic+ ve raid.

mythic+yı değişik dungeonlarda yapıyoruz şu anda ve classlar kötü, tek farkı o

büyük miktarda player-power'ı artifact legendary falan götürüp, yerine azerite getirip, azerite armoru sadece raidden alınan gear yapmak gibi bi salaklık yaptılar. Bütün community mythic+ sonunda azerite gelsin diyor, er geç onu yapacaklar ama geç kısmı geçerli olucak orda da.

expansionun belki de tek artısı uldir baya güzel raid oldu, 8 boss ta unique ve sıkmadan farmlanıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Azeriteın şu halinin değil beta alphadan bile çıkamaması lazım. Geçici çözüm getirecekler bu hafta o da geç kalındı ilk haftadan belliydi böyle olacağı.

M+ gibi potansiyeli yüksek bir şeyin de Legion üzerine hiçbir şey koymadılar. İşte bi sezon ve sezon affixi. Üstelik bir de affix dengesizliği iyice arttı iki hafta arası çok farkediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...