Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

millet paticik horde community olarak 4 eylül sonrası raid olaylarına girer miyiz ? mythic raiding yapacak olan zaten guild kovalıodur illa ki , normal raidi mythic girenler genelde skipliolar HC te bir yerden sonra sallamıolar progress için.

Böyle birlikte normal/HC raid çıkarabiliriz diosanız bir discord kuralım bu iş için ,oradan çoğunluk uygunluğuna göre gün/saat belirler kurar grubu gideriz.

10 kişi yetiyor minimumu için 2 tank 3 healer şart tabi ne kadarı bizde var bilmiyorum ama niyetli olan sayısı az olmazsa eksiği puglar yaparız yine, böylelikle her seferinde pug arama pugla progress kasma derdi olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Haftaya çarşamba normal raid mi geliyo sadece yoksa heroic ve mythic de geliyo mu? Nasıldı legionda falan hiç hatırlamıyorum ki. Biz muhtemelen guildle ilk 1-2 hafta normal gideriz kadroyu oturtmak için sonrasında normale bakılmaz diye düşünüyorum. Ondan sonra patice gideceksek raide healer olarak gelebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

lol HC gayet pugla temizleniyor be.

Çok net pug daha kolay temizliyor.
Gerizekalı guild liderleri otorite yapacam diye "maoaarr dotss" diye bağırmaktan bi sikim yönetemiyorlar. Positive attitude yok.
PUG'da biri çıktı mı anında replace.
Guildde biri çıktı mı, ikisi çıktı mı, haydeee yatıyoz hep beraber
Sosyal ağlarda paylaş

Bezerye, organize olmuş Mythic dönmeye çalışan guild her türlü hızlı farmlar ilk hafta. Ben ilk hafta normal+hc kesemediğimiz content hatırlamıyorum. (Nighthold sonrası katıldığım guild ile.). Pug meselesi biraz şans işi, mesela ben casual olsam bile, o pug da iş yaparım her türlü. Pre raid gearım hazırdır, az çok bossları bilirim vs. Ama zor yaaa. Community meselesini şu an değerlendirmek çok zor esasen, biraz zaman lazım ne kadar işe yaradığını görmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle bir iddiam yok zaten ya hardcore , halihazırda organize olmuş ekip tabiki daha hızlı yapar ama ortalamanın çok üstünde olan puglarda var istisna olsalarda, yeni sistem hardcore oynamayan adamı personal lootu da mecburi tutarak community ve cross realm özgürlüğüne kavuşturdu iyice.Eninde sonunda elindeki malzemeye bakıyor sonuç.
Sosyal ağlarda paylaş

Personal loot+community şu an bayağı test aşaması. Yoksa legion ı baz alırsak, pug=waste time. Waste time dan kastım, 2-3 gün içerisinde illa ki temizlersin ama, aynı gün 2-3 saatte "guild" oluşumu olmadan çok zor. Kastım bu idi.

Casual'ı da iyi tanımlamak lazım bu "community" için. Ne kadar "casual". Yani adam hala 300 item level civarı ve isteği 1 hafta sonra normal Uldir clear ise? Casual dediğin adam günün sonunda, LFR bekleyip, üstüne normal clear a eyv çeken adam.

Aslında sizde bayağı "core" oynuyorsunuz. Adı hardcore değil sadece. Olan sizin kafa yapınızda olanlara oluyor. Hardcore Mythic raide koşmak demek an itibarı ile en az 3 tane karakterinin 340+ hazır ve nazır olması demek. Bu acayip bir zaman ve harbi "işsizlik".

Semi hardcore diye tabir edilen guildimde ise 340+ tek karakterin, lütfen hazır ve nazır olsun demek.

Bunu kurduğunuz community yapar ise zaten aynı hafta normal+hc kesebilirisiniz. Kısaca anlatmak istediğim buydu.
Sosyal ağlarda paylaş

Samaella yapma şimdi. Çarşamba 3-4 saatte clear ile, pug olarak 3-4 gün işler iyi gidersen clear arasında net 72 saat var :/ Pug ile gerçekten tuvalete gidilmez "raider" isen. Özğr ama öyle, ha alt charın vardır, semi hardcore guildin seni taşımaz "pug" a mecbursun. Ama emin ol o adamlar sayesinde pug yürüyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...