Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

enha oyundaki kırılgan melee, 1 tane defansif cd'si var başka hiçbir şeyi yok hem pvp'de hem pve'de kötü durumda. 8.1 ile değişiklikler olacakmış bakalım ama her ek pakette aynı şey konuşulup %15 stormstrike buff ile geçiştiriliyor.

elem'i bilmiyorum ama resto iyi durumda gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

mainim enh shaman. dediğiniz hiç bir sıkıntı yok. ilvl 336. pve de şöyleymiş pvp de böyleymiş, geçecen bunları. Üçe tek gibi pvp olaylarına girmiyorum ama yine de pvp de can yakıyorum. pve desen abooo. alayına storm alayına storm çat çat çat diye indiriyorum kafalarına. Mis gibi
Sosyal ağlarda paylaş

geçen rujla ormanda quest yaparken bir baktım karşımda 3 tane ally var. tabi ben ruj olarak kamufle geziyom bunlar beni görmedi hemen wariyor olani sapa aldim ve mage olani 5 saniye icinde parcalayip kestim bunlar diger ikisi uyanmadi bile hemen vanish bastim diger paladini sapa aldim waryora gittim bu sefer tabi waryor mage gibi kagit degil armor cekmis adam saglam plate sonucta ama ben de saglamim bunu keserken paladinin sap bitmek uzereydi heal atacak ciktiginda hemen dondum sap biter bitmez blindi yapistirdim ve blind bitene kadar waryoru da essek cennetine yolladim zaten geriye paladin kalmisti onu tekrar saplayip bandajimi cekip teketek cok kolay indirdim yeter ki oynamayi bilin arkadaslar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...