Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Red Dead Redemption 2

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar selam ben bilgisayar oyunları bölümünden geliyorum.

Bu oyunda p2w varmış biraz anlatır mısınız? Samin dediğine göre rdr2yi eleştirmeden başka oyunlara geçemiyoruz, ama önce bi öğreneyim nedir ne değildir ben yabancıyım bu oyunlara. Kusura bakmayın eğlencenizi de böldük ama =/
Sosyal ağlarda paylaş

sam alıntı

Sam said:

Celtics said:

https://www.polygon.com/red-dead-online-guide/2018/11/27/18115026/rdr2-parley-feud-griefing
BADhesda ders alsın nasıl PvP yapılır.

Red Dead Online players want Rockstar to change the game’s economy

It's like a fucking Freemium mobile game
https://www.youtube.com/watch?v=7kOfFEoJfMg

enjoy your p2w freemium pvp lmao
said:
Even without the gold bars, $50 to change the colour of your Flag??

ROFL bethesda ders almasın aman ahahah

dostum kusura bakma ama bence sen hastasın
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Arkadaşlar selam ben bilgisayar oyunları bölümünden geliyorum.

Bu oyunda p2w varmış biraz anlatır mısınız? Samin dediğine göre rdr2yi eleştirmeden başka oyunlara geçemiyoruz, ama önce bi öğreneyim nedir ne değildir ben yabancıyım bu oyunlara. Kusura bakmayın eğlencenizi de böldük ama =/

fsdagsafd
Sosyal ağlarda paylaş

Köylüye anlatır gibi yazayım.

Rdr 2:

- Ana odağı single olan bir oyun ve full price AAA 60 dolara satılıyor.

- 30 saati rahatlıkla bulan bir deneyim[main quest Rush o da,yoksa temiz 50 artı]. Teknik olarak hikaye olarak oldukça doyurucu. Üzerinde baya bir emek verilmiş her köşesi detay olan bir oyun.

- Online olarak bile içinde basit de olsa bir görev takip ediyorsun. Online modda ağır grind var. Ciddi olarak ilerlemek için sağlam süre gömmek gerekli. Bu da zaten Rockstar'ın Gta5 modeli diyebiliriz.

Fo76

- Single oynanamayan bir multiplayer deneyimi. Full price AAA bir oyun.

- Hala çağdışı motor üzerinde yapılan tonla bug dolu bir teknik vasatlık.

- İçerisinde single olmayıp 60 dolara sattığı oyuna bir ton microtransaction gömen bir politikaları var.

- Tek odağı multiplayer olan bir oyun için facia Server sorunları olan bir oyun. Hem de f2p değil bu rezalete 60 dolar isteyen bir firma.

- CE içeriğinde müşterisini kandıran ve özür için oyun için saksı parasını özür olarak sunup tüy diken bir firmanın oyunu.

Sam ne zaman dikkate alınır bu karşılaştırmada?

Rockstar online modu oyundan kaldırıp arkadaşlar biz RDR76 yaptık müthiş bir western deneyimi diyip o içeriğini 60 dolara satar o zaman oturur dinleriz.

Onun dışında yaptığı açık fanboyluk. Vault var, pipboy var tps var diyip puanı 7 den açıyor zaten adam. Daha ne gerek var söze shfkdk.
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n said:

valve?
valve oyun bile çıkartmıyor ki kötü bi etkisi olsun :D
artifek oyun sayılmaz. kart oyunu...

%30 kesiyolar developerlardan nasıl kötü etkisi yok. nese epic belki biraz değiştirir etkileyebilirse.

https://i.imgur.com/5C8Co92.jpg

ha bi de o atı ben de bulamadım ya, 2 gün kamp yaptım ame ama yok.
Sosyal ağlarda paylaş

online ina ilgili olan var ise online beta feedbackine gore sekillendiriyorlarmis.. tabii ne kadar sekillenir orasi baska konu, sonucta gelsin paralar bir sekilde.

We want to thank the Red Dead community for playing and sending us tons of valuable feedback during the first full week of the Red Dead Online Beta’s availability. This feedback is crucial to help shape the game as we move forward.

Today we are starting to implement the first set of adjustments to the game including changes specifically geared towards creating a more balanced, fun and rewarding overall experience, across all modes and missions. These include:

Increasing the cash and gold payments across a number of different activities including Free Roam Missions, Free Roam Events, replays of A Land of Opportunities Missions, Showdown Series modes and more.

Reducing the prices of most weapons in the Wheeler, Rawson & Co Catalogue and Gunsmiths. For players that have already purchased weapons at the previous prices, we will automatically deposit the difference to player balances starting today - please look for an alert message the next time you log in to the Red Dead Online Beta to notify you of this change, refunds may take up until December 10th to reach all players.

Balancing the values of select pelts, skins and fish as well as horse reviver and pamphlets.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...