Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Red Dead Redemption 2

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Tuna ne yapmış izlemedim ama yayıncılar genelde kitleye göre hareket ediyor. O yüzden kitle şayet birşeylerin ağır gitmesinden sıkılırsa yayıncı doğal olarak reyting için bırakabiliyor anormal bir durum yok. Ben bu ağırlıktan gayet memnunum GTAV çok kafa ütülüyordu mesela bende. Oyun tamamen zevk renk meselesi ama onca emek yok sayılmamalı hiçbir zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Yoo hiç bir alakamız veya kan bağımız yok abi rockstar'la falan. Öle oyun çıkardıklarında alıp oynuyoruz. Şu oyunla ilgili en ufak bir Hype trainine dahi binmiş bir adam da degilimdir.
Ama nacizane yaşı 32 olup, oyun oynamaya NES ile 6-7 yaşında başlamış bir insan olarak.

tekrar ediyorum dostum..

Şu oyunu begenmeyen adam şu tarafa doğru sktirip gidebilir.

Valla ben önceki mesajına şikayeti bastım.

Oyunu beğenmiş ya da fanatiği olman başka insanlara küfür kıyamet gitme hakkı vermiyor. Sonra 'üstüme gelmeyin ehe' de olmuyor.

Bir de mesajını kendi üzerime alınma hakkım da mevcut pintipanda'ya ben refer ettiğim için. Denk geldi, onu izledim. Bizim forumdaki teasy dışında düzenli takip ettiğim biri de yok Türk yayıncılar arasında, kendim de amatör Twitch yayıncısıyım.

Ben de 'bu oyunu beğenenin ağzının orta yerine sıçam RDR 1 daha iyiydi' falan diyim o zaman oyunu oynadığımda beğenmezsem? Nereye gidecek bu tartışma sonrasında?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunu oynarsam muhtemelen beğenirim western teması yüzünden. Fakat beğeni öznel bir şey sonuçta. Mesela Skyrim'i ayıla bayıla oynayan ben Witcher 3'ü sıkılıp bitiremedim. Aklınıza gelmeyecek şeyler beğenme kıstası olabiliyor farklı kişiler için.
Mesela fazla sinematik oyuna girmemi engelliyor benim de. Atmosferi bozuyor, hayal gücüme ket vuruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

yayıncılar genelde kitleye göre hareket ediyor. O yüzden kitle şayet birşeylerin ağır gitmesinden sıkılırsa yayıncı doğal olarak reyting için bırakabiliyor anormal bir durum yok.

olağanlaştırmayın şu hareketi, gayet anormal, yayıncı etiğe göre hareket edecek kitleye göre değil
Sosyal ağlarda paylaş

Assassin Lost gibi çok bozdu sonradan, şimdi biraz toparladı ama kabul edelim. Ezio sonrası sıçış, Origins ile toparlanma aşaması. Konu hala çok alakasız yerlerde ama onu kabul ediyorum, bağlayamadılar tonla şeyi.

Bu arada Eternal tanıdığım bir insan çıktı sdfs, ÖM'de konuştuk sonrasında. Ama orda da belirttim yanlış bir üslup ile yazdığını, ama sanırım birçok insan şikayet etti.

Sonra Deno bizi banlatmadı kikletti olmasın za. 1 ay aldı zati.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...