Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

sostizm said:

ulan koca koca adamlar bir düzgün sözleşme yapıp, düzgün feshetmeyi öğrenemediler. Kulüp yöneticisi olmak için ön şart mıdır nedir bu mallıklar?

Göztepe'den danışmanlık alsınlar ya da.

Göztepe demişken. gs taraftarları sosyal medyadan saglam algı yürüttüler ha. her yerde tamer tuna ve mehmet sepil in verdigi demeçleri çarpıtarak yayınlıyor herifler. zaten 17-25 yaş arası kitle inanılmaz bilgisiz ve toxic! yorumlar fena kirli.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

o istatistiklerde şey var mı mesela belhanda'nın olmadığı maçlar deplasman mı ?

içerde mağlubiyeti yok bu takımın. deplasmanda belhanda varken de kötüyüz ama içerde belhanda farketmeksizin takım kazandığı için o şekilde bir istatistik oluşmuştur. karabük maçı dışında kazandığımız rahat deplasman yok. bunun belhanda ile alakasını olduğunu sanmıyorum.

ben izlediğime inanırım. belhanda yerine sneijder oynasa şu takımda şampiyonluğu önceden garantilerdik. bence o kadar zarar veriyor takıma.

takımın 10 numarası şut atamıyor. ligde 2 golü var sdfs.

maicon bile 5-6 gol atmıştı sanırım.

hadi onu da geçtim aşırı gevşek bir tarzı var. canlı bomba gibi ve ruhsuz baya.

Mehmet Demirkol demisti galiba futbol amerikan sporlari gibi istatistik ile aciklanamaz diye. Bu amerikalilar istatistik isini cok seviyor futbolu da zehirlediler tarzi bisiler sallamisti amerikalilara. Zaten uzun vadede izleyerek yapilan yorumlar istatistiklere bakarak yapilan yorumlardan cok daha dogru.
Belhanda su anki formasyon da gercekten kanser ediyor, futbolu olduruyor.
Ndiaye, Fernando bide bu adam 3 lu oynasa belki daha efektif olabilirdi. Direk 10 numara oyuncusu degil.
Yada kanatta denenebilir. 1 - 2macini hatirliyorum kanatta da fena degildi.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

sabonis said:

DarKRideR said:

belhanda sahada yokken istatiksel olarak bayağı kötüleşiyordu gs, pozitif istatistiklerde ortalama 0.30 falan fark oluyordu en iyisinde bile.

nerde bu istatistikler

twitterda görmüştüm, dur aratıyorum tekrar bulursam postlarım.

edit: buldum, optadan alınma.

said:
Belhanda sahadayken;
her 90 dakikada 2.3 gol atıyor, yokken 1.3
her 90 dakikada sahadayken; 0.8 gol yiyor, yokken 1.7

bunun bir de hücum alanına kesilen toplar, ceza sahasına girme olayları vardı da onu bulamadım. opta'da vardır gerçi de geriye inmek gerek aramada çıkmıyor.

said:
kendisi sahadayken 2.3 gol yokken 1.3 gol ortalaması yapılmış, sahadayken 0.8 gol yokken 1.7 gol yenilmiş ortalama.
kendisinin sahada olmadığı ligde 4 maç var trabzon, kayseri, kasımpaşa, akhisar hepsi deplasman.

galatasaray’ın deplasman karnesi zaten kötü. ligde içerde tüm maçlarda oynamış.

ligde 12 deplasman maçında sahadaymış. sadece deplasman maçlarında oynamadığına göre istatistiklere deplasman karnesi üzerinden bakmak daha sağlıklı olur.

-oynadığı 12 deplasmanda takım 21 gol atmış 18 gol yemiş maç başına 1.75 gol atılmış, 1.5 gol yenilmiş.

-oynamadığı 4 deplasman maçında 7 gol atılmış 6 gol yenilmiş, maç başına 1.75 gol atılmış,1.5 gol yenilmiş. yani bu adam sahada olsa da olmasa da değişen birşey yok.

oynadığı 12 deplasmanda beş galibiyet iki beraberlik beş mağlubiyet varken oynamadığı dört deplasmanda iki galibiyet iki mağlubiyet var.

yine değişen bir şey yok
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...