Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Bu adamın gidişine de çok üzülmüştüm ben. Tarık çamdal aldı kulüp yerli oyuncu dayatması yüzünden bavul dolusu paraya.

Mehmet Topuz oynuyordu düne kadar Fenerbahçe gibi bi kulüpte. Dirk Kuyt önüne pas atıyordu da tenezzül edip iki adım öteye koşmuyordu, kızıyordu bir de ellerini açıp bööle.

https://www.youtube.com/watch?v=dGH5txGbOgc

bunu buldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Kumaşının çok iyi olduğu belliydi zaten Telles'in GS'deyken de. Ama Chelsea seviyesinde mi bilemedim, Portekiz'de de takip etmedim (statleri iyi ama portekiz ligi sonuçta).

Çok ucuza satmıştık, bayağı da kızmıştım gidişine. Neyse, hiç yoktan az da olsa para geldi en azından haber doğruysa.
Sosyal ağlarda paylaş

19 asist herhangi bir mevki için iyi bir rakam, bek için müthiş rakam.

Chelsea kalibresinde mi bilmem o kadar demiyordum ben ama kaliteli kumaşı olduğu GS döneminden belliydi, Keita'dan sonra satılmasına en çok vizyonsuzluk gözüyle baktığım adamdı. İnter'e gidişine şaşırmamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

İzlemedik tabi de bu sezon 43 maçta 4 gol 19 asist ile oynamış.

19 asist bir kanat bek için iyi rakam. Oyun içi diğer verileri nedir bakmadım ama Chelsea basmış netice olarak 45'i...

19 öyle iyi diyerek geçiştirileeck bir sayı değil mükemmel bir rakam ya.

EPL'ye giden portekizli, brezilyalı, arjantinli vb. futbolcuların paralarının büyük bir kısmı menajerlik başarısı oluyor direkt ya.

EPL herkese göre fazla ödüyor zaten de 45 inanılmaz telles için
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

İzlemedik tabi de bu sezon 43 maçta 4 gol 19 asist ile oynamış.

19 asist bir kanat bek için iyi rakam. Oyun içi diğer verileri nedir bakmadım ama Chelsea basmış netice olarak 45'i...

iyi rakam? efsane ötesi rakam sen ne diyosun. saçmalık yani. hata falan var denecek bi rakam o derece.
Sosyal ağlarda paylaş

telles buradayken de lig standartlarına göre iyi adamdı ama bu kadar gelişmesi harbi inanılmaz. buradayken ramon ile hemen hemen aynı oyunu oynuyor, aynı istatistikleri falan yapıyordu. ben hep ortalama görüyordum mesela, daha fazla gelişmesi zor falan diyordum hatırlıyorum. feci yanılttı.

ama işte buradayken bile hep söylenen şey o da dörtlünün sol beki olmadığıydı. orada yapamıyordu bariz şekilde çünkü defansif defoları vardı.

önce inter'e gitmesi mesela bu yüzden iyi oldu. direkt 3-5-2'nin kanadı oldu. porto'da da ersun'un fener'e oynattığı o hücumda 3-5-2, savunmada dörtlüye dönen hibrid oyun düzeninde iş yapıyordu ki bjk maçlarında da böyle oynamışlardı. telles'in zaten 15-16 ortası falan vardı ki asist yapmıştı bize karşı da yanlış hatırlamıyorsam.

doğru oyun düzeninde 3 senede adamın geldiği nokta ortada. conte'nin sisteminde de 11 oynar çok rahat.

doğru adamı doğru şekilde oynatınca nasıl verim alıyorsun görüyorsunuz işte. tr'de çöpe dönüşüp gidecekti. yolunun gs'den geçmesi de çok güzel anı.

tr'ye kötü gelip de üstüne fersah fersah koyan bi talisca oldu son yıllarda sanırım başka ben öyle ekstrem değişim hatırlamıyorum aboubakar dahil. yani cenk'i tr'ye geldi diye saymıyorum, burada yetişti en nihayetinde 18'inden itibaren.

geri kalan herkes ya geldiği gibi gitti dışarıda gelişti yada burada geriledi hep.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...