Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

ALINTIDIR:

Süper Lig'de şampiyonluk yarışınının kazananı belki de ikili averajlar belirleyerek. İşte şampiyonluk yarışındaki takımların ikili averaj hesapları!

Süper Lig'de sezon finali yaklaşıyor. Artık takımlar puan hesaplarının yanı sıra ikili averaj hesapları da yapmaya başladılar. Goal de şampiyonluk yarışı veren Galatasaray, Başakşehir, Beşiktaş ve Fenerbahçe arasındaki ikili averaj hesaplarını mercek altına aldı.
Galatasaray ile Başakşehir arasındaki ikili averaj hesabı
Galatasaray'ı ilk maçta 5-1 yenen Başakşehir, deplasmandaki maçı 2-0 kaybetti. Abdullah Avcı'nun öğrencilerinin puan eşitliği halinde sarı kırmızılı takıma karşı üstünlüğü bulunuyor..

Galatasaray ile Beşiktaş arasındaki ikili averaj hesabı

Galatasaray ile Beşiktaş arasında sezonun ilk yarısında oynana maçı Beşiktaş 3-0 kazanmıştı.

Galatasaray'ın Beşiktaş'a karşı ikili averajda öne geçmesi için sezonun ikinci yarısında sahasında oynayacağı maçı en az 4 farklı kazanması gerekiyor.
Eğer Galatasaray ikinci maçı üç farklı kazanır ve iki takım puan puana olurlarsa sıralamadaki yerlerini genel averajları belirleyecek.
Beşiktaş, ikinci maçta Galatasaray'a karşı 2 veya 1 farklı yenilir ve iki takım sezonu puan puana tamamlarsa sıralamada sarı kırmızılıların üzerinde yer alacak.

Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki ikili averaj hesabı

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan iki maç da 0-0 sona erdi. Bu nedenle iki takım puan puana gelmeleri durumunda sıralamadaki yerlerini genel averajları belirleyecek.

Başakşehir ile Beşiktaş arasındaki ikili averaj hesabı

Başakşehir, deplasmanda 1-1 berabere kaldığı Beşiktaş'ı sahasında 1-0 yendi. Bu nedenle Başakşehir ile Beşiktaş sezonu aynı puanda bitirirse Başakşehir, sezonu Beşiktaş'ın üzerinde tamamlayacak
Başakşehir ile Fenerbahçe arasındaki ikili averaj hesabı

Fenerbahçe, ilk maçta sahasında 3-2 yenildiği Başakşehir'i deplasmanda 2-0 yendi. Bu nedenle eğer iki takım puan puana gelirlerse Fenerbahçe, Başakşehir'in üzerinde yer alacak.
Beşiktaş ile Fenerbahçe arasındaki ikili averaj hesabı

Fenerbahçe, Beşiktaş ile sahasında oynadığı maçı 2-1 kazanmıştı. İki takım arasında Vodafone Park'ta oynanan maçı ise Beşiktaş 3-1 kazandı. Bu nedenle ikili averajda Beşiktaş'ın Fenerbahçe'ye karşı üstünlüğü bulunuyor.

bjk-gs kısmı eski biliyorum - editleyemedim
Sosyal ağlarda paylaş

bence fenerin 3’lüde 1. olması lazım
ikilide
fb>başak
fb=gs
basak>gs

ama aralarında oynanan maçlara bakılıyomus
başak’ın 2 galibiyeti var 6 puan
fenerin ve gs nin 2 beraberlik 1 galibiyeti 5 puan oldugu için 3 ‘lüde başak lider oluyo
fener orda +1 averajla gs’nin önünde 2. oluyor

ikili averaj galibiyetine bakmak lazım madem oradan geliyosun bence
Sosyal ağlarda paylaş

bir de sezon bitmişken şurda bir belhandaya sövüyim

şut yok

çalım dribbling yok

hız yok bütün kontratakların ebesine atlıyor top ayağına gelirse

uzun pas veremiyor orta açamıyor, mental problemlerin bini bir para iki maçta bir sarı kart kırmızı kart

sadace bir yaratıcılığı var işte arapas atabiliyor falan

galatasarayı tebrik etmek lazım, selçuk inan futbolu bırakmadan veliahtını buldular

teşekkürler iyi forumlar
Sosyal ağlarda paylaş

belhanda sahada yokken istatiksel olarak bayağı kötüleşiyordu gs, pozitif istatistiklerde ortalama 0.30 falan fark oluyordu en iyisinde bile.

bayağı önemli adam belhanda gs için, türk taraftarında böyledir ama düz oynayan ve işini yapan adam sevilmez eğer çalım vs. atmıyorsa dsfsda

bizde de olcay'ın ağzına sıçıyordu taraftar işte.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

DarKRideR said:

belhanda sahada yokken istatiksel olarak bayağı kötüleşiyordu gs, pozitif istatistiklerde ortalama 0.30 falan fark oluyordu en iyisinde bile.

nerde bu istatistikler

twitterda görmüştüm, dur aratıyorum tekrar bulursam postlarım.

edit: buldum, optadan alınma.

said:
Belhanda sahadayken;
her 90 dakikada 2.3 gol atıyor, yokken 1.3
her 90 dakikada sahadayken; 0.8 gol yiyor, yokken 1.7

bunun bir de hücum alanına kesilen toplar, ceza sahasına girme olayları vardı da onu bulamadım. opta'da vardır gerçi de geriye inmek gerek aramada çıkmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

o istatistiklerde şey var mı mesela belhanda'nın olmadığı maçlar deplasman mı ?

içerde mağlubiyeti yok bu takımın. deplasmanda belhanda varken de kötüyüz ama içerde belhanda farketmeksizin takım kazandığı için o şekilde bir istatistik oluşmuştur. karabük maçı dışında kazandığımız rahat deplasman yok. bunun belhanda ile alakasını olduğunu sanmıyorum.

ben izlediğime inanırım. belhanda yerine sneijder oynasa şu takımda şampiyonluğu önceden garantilerdik. bence o kadar zarar veriyor takıma.

takımın 10 numarası şut atamıyor. ligde 2 golü var sdfs.

maicon bile 5-6 gol atmıştı sanırım.

hadi onu da geçtim aşırı gevşek bir tarzı var. canlı bomba gibi ve ruhsuz baya.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi belhanda ceza sahasina girmiyor gozunuzu seveyim ayagina gelen HER topu kaybediyor hem de bekler ileri cikmisken yay uzerinde top kaybi yapiyor takimin cigerini eline veriyor.

Bitek gecen mac ilk defa calim attigini gordum yemin ediyorum sasirdim abartmak icin soylemiyorum.

Gsdekimneyapti olsa keske izlerdik, ben adim gibi eminim hic bisey yapmadigina

Hele Sneijder’le karsilastirmak iyice ayip HICBISEY yapmasa (ki o berbat takimin icinde en cok kosan oyuncusu oluyordu, ben sahaya cikmam o takimla) 2 tane gol atiyordu volkani nasil bi saga bi sola yatirdi?
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

hayır yani nereden bulabiliyoruz bu istatistikleri anlamında diyorum la

opta tutuyor tr'de sadece, onlar yayınlıyorlar zaten genelde maçtan sonra.

yayınlamazlarsa kendin bakabiliyorsun işte paralı üyeliğin varsa dskjfh

benim eskiden çalıştığım adamların vardı, onlardan alıyordum bi ara da bayağıdır görüşmyüorum da hiçbiriyle şimdi yüzüm yok istemeye.
Sosyal ağlarda paylaş

ooo gs'nin del bosque'side olmuş,

Duygun Yarsuvat'ın başkanlığı döneminde Galatasaray'dan gönderilen İtalyan teknik adamın, kulübe açtığı davayı kazandığı öğrenildi. CAS'taki davada hedefine ulaşan 60 yaşındaki hocanın, sarı-kırmızılılardan 7 milyon euro alacağı belirtildi. (A Spor)

geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok bunlar nasılsa CAS mas o süreç uzar benim başkanlık dönemime gelmez bu yılın bütçesini kurtarırım diye bakıyorlar.

Bizde de işte del bosque ile pat diye şutlarken levent erdogan merak etmeyin haklıyız 5 kurus ödemeyeceğiz diye demeç veriyordu. Adamı şutlamak için nasıl haklı bir gerekçe buluyorsan artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...