Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altcoin Genel

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

ben dün ath aldım tronu hhaahah. erken cıkmıştım pişman olup

abi o ATH olmuyor işte. sen breakout öncesi satmışsın. rally ile yeni high yapması lazım. 600+ girenlere geçmiş olsun işte. bi süre takılı kalırlar. gain %90+'ı geçmeye başlayınca satmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

"The Rise of Altcoins: Bitcoin Dominance Index Drops to All-Time Low at 37.7%" said:

https://www.ccn.com/bitcoin-dominance-index-drops-to-all-time-low-at-37-7-rise-of-altcoins/

16,5k+ bekleyen bull da, 6-8k bekleyen bear da yamuldu. BTC'i aylarca sideways götürürlerse hiç şaşırmam. btc index'i artmaya başlamadan btc'nin yüzüne bakılmaz artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

XRB fena gitti yukarı. 1000 dolar atacaktım ama Mercatox hesapla falan uğraşamam dedim.

0,3 dolardı.

Rip.

Neyse ki GVT güzel primlendi, biraz teselli verdi.
1000 dolar olana kadar satmayı düşünmüyorum.

xrb binance'ta oylandı, binance'a gelecek o zaman uçar da girişinden önce almak lazım :) ben de bir hayli bekliyorum onu.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler ben 0.2 btc ile başladım bir ay önce. XRB sağolsun bunu 1 btc'ye çektim bir haftada. hedefim de 1 btc olsun sonra çekerim anaparayı, kazançla devam ederim veya 70-30 btc-altcoin olarak bölerim diyordum ama bu kadar kısa sürede gelince şımardım ve şu an ne yapacağımı bilemiyorum.

tavsiyelere açığım. şu an portföy xrb, iota ve gvt'den oluşuyor. elimde hiç btc yok. iota'dan zarardayım, çıkmak istemiyorum. xrb ve gvt'ın da daha artacağını düşünüyorum ama düşebilir de. ne yapmalı?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şahsi düşüncem ve yaşadığım gtecrübeler ile;

İkiye ayıracaksın.

1) Uzun vadede volume'u yüksek tüm altlar getiri yapıyor(1-2-6 ay). Geçmiş grafikler de bunun teyidi.
2) Kısa vadede coinmarketcal.com u takip edip "air drop" "wallet release" " fork" "new roadmap" "investment agreement" gibi başlıklar efsane prim yaptırıyor. Sinyali yakalarsan rahat edersin. tek günde rahat ikiye üçe katladığın yatırımın da olabilir. Aman dikkat, özellikle air drop ve fork sinyallerinde olayın gerçekleşeceği günden bir gün önce çıkmakta fayda var. Çünkü drop ve fork coinini alan herkes anında satıyor ve mermi gibi çakılıyor.

Bir de naçizane, stop win koyun allah aşkına. %20-30 alır almaz kısa vadelilerde çıkın. Yeter ilk başlangıçö için. Gerekirse karınızı kenara koyun anapara ile aynı seviyeden yeniden girin. Greed is bad.

Coinlere gelecek olursak: ADA, ETH, ETC(Özellikle bu, çok oynaktır ama BTC inse de çıksa da dayanabilen nadircoinlerden) ve POWR uzn vadede.

Kısa vade için de dediğim gibi takipte olmanız yeterli. Sağdan soldan duyduğunuz her sinyale de kanmayın. Teyi alın, proof görün, öyle girin. Acele yok. Zaten borsa biyere kaçmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

bitgrailden aldım bi ton ben XRB, çokta rahat hesap açtım.

Şuan xrb withdraw kapalı gerçi, bakalım 5 ocakta binance ekleyince hala withdraw kapalı olursa sıkıntılı olacak tabii ama en azından elimizde XRB yok demeyiz.

açmışlar bugün.
https://twitter.com/BitGrail/status/948495062081658880
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...