Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altcoin Genel

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

capul said:

1 aydır ufaktan oynuyorum altlar ile.. BTC 16k iken çok ufak girmiştim sonra az az arttırdım.. Şu an ilk yatırdığım , BTC üzerinden 2 katına çıktı (dolar bazını karıştırmayın :P)

Geçen baktım en baştan trade geçmişime.. neler kaçmış neler...

Bugün 5-10 katına çıkmış coinleri %10-20 kar ile satmışım..

Başarısız yatırım sadece İOTA.. bir de çıkmakta iyi ettiklerim LTC ve ETH. Sabit kalmışlar.

Geri kalan Coinler katlanmış..İlk aldığım herşeyi elimde tutsam bugün sanırsam daha çok param vardı..

Biraz bakış açım değişti bu değerlendirmeden sonra. Birkaç bilgi sahibi olup gelecek gördüğüm Altcoini uzun vade tutacağım. Verdiği güvene göre orantılı, portfolyoyu paylaştırıyorum

Dip görenlerde oynamak için %20 lik bir pay bırakıyorum sıkılmamak için sadece.

Uzun oldu biraz..inşallah okuyup fayda gören olur...

Yanlis olani yaptığını dusunurken dogru olani yaptin. Her zaman %20-%30vurup cikacaksin belirsiz coinlerde. Bugunku degeri %600 olmus cok coin var, bu düşünceyle gidilmez. Better Safe than sorry.

Ayrica grafik olayini soranlar, baska kaynaklardan okumanizi oneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

2-3 gündür potansyelli alt göremiyorum ben, ya da Ripple gözümü kör etti sırf ona odaklandım heralde. Var mı gören?

Sadece iniş çıkışa bakmıyorum ama, projesine, amacına, yönelimine falan da bakıyorum.

0x, REQ, RDN, son bi kac gündür çok da iyi kazandırdılar. proje olarak da gayer iyiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Raiblocks 0.0017 btc oldu, top 20'ye girdi coinmarketcap'te. Binance oylamasında da en çok oy onda, hala bu seviyelerden alınabilir oylama bitene kadar.

IOTA'yı 1 aydır tutuyorum, %23 zarardayım.

GVT, Waves ve biraz da Enjin var elimde. Waves yerinde sayıyor, patlayamadı. GVT güzel arttı, mart-nisan'a kadar tutacağım elimde.
Sosyal ağlarda paylaş

POT'la CANN'ın pump'ları california mevzusundan dolayı ama pumpları dünden önceki gün oldu. hele cann feci coşmuş. ben de dün dedim bi pump daha yapar daha yasa çıkmadı çünkü diye ama iş işten geçmiş meğer :/ twitterda bi meksikada da bişeyler olucak hodl falan yazmışlar az biraz içim rahatladı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...