Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

aktiftablet said:

khalad said:

Fenerbahçe şampiyon oldu bile haberimiz yok. Aziz yeniden seçilecek,4. yıldızı takacaklar ve bunu futbol adına hiçbir şey yapmadan yapacaklar hayırlı olsun.

Benim anlamadığım hala nasıl bu kadar etkili? Nasıl bu kadar bariz şekilde yönlendirebiliyor?

Hiç bir fikrim yok ama adam etkili işte.
Sosyal ağlarda paylaş

iç sahada bi gazla yine gol falan atabiliyoruz ya rakip kim olursa olsun, normalde şaklabanın açtığı 55 ortada 3 isabet falan varken iç sahada 6-7 oluyor o işte rakip kaleci defans falan kitleniyor diye gol geliyor.

fener'e karşıda benzer şey olur.

ya hatta talisca yok diye işte yanlışlıkla tolgay - atiba - oğuzhan sahaya sürüp, negredo ve babel denk gelirse birbirine belki sonunda iyi oynayıp da kazanabiliriz de işte sanmıyorum. bu admalara da orta kestireceği için hayallenmeye gerek saf bir mal gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

fatih terim gerçekten amipten bile daha küçük de yani her açıdan. şenol güneş yanında iyi taktisyen varsa iyi, yoksa kötü. dark'a ben bile laf söylemiştim bu konuda abartıyor diye ama yok yani gerçekten kafasına yapışmış bir sistemle sürekli aynı şeyi yapmaya çalışan bir adam şenol güneş.

son iki sezonda şenol güneş tezahüratları yapılırken arkada izleyen tamer tuna'ya üzüldüm gerçekten. yazık yani. neyse artık kim gelecek de daha iyi olacağız onu da bilmiyorum ya.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Benim 2 sene oldu Şenor'u gömmeye başlamam, tek maçlık olay değil. Postlar ortada. Burada hocayı eleştirip, çökertmeyi en çok ben hak ediyorum. Kimse karışamaz bana, o kadar netim ve egoistim bu konuda sdfsdf

doğru diyorsun da bu adamın yerine gelebilecek adam bulamıyorum düşünüyorum düşünüyorum. bunu da her defasına diyorum sana. ama ana avratta sövdüm o quaresma 90 dakika oynayınca bugün. hatta muhabir filan olsaydım kafasına su şişesi atardım toplantıda şenol'un.

ama fatih terim gelmeyeceğine göre başka şansımız yok elimizde ki malzeme bu işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...