Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Ha ben kadronun da bok gibi yapıldığına, menajerin oyuncağı olmuş yöneticilerin transferlerden birlikte para cukkaladığına da inanıyorum.

Kimse bana Ahmet Bulut'un bu kulübe getirdiği adamlardan yöneticilerle birlikte para kaldırmadığını iddia etmesin. GG geldiğinden beri yazıyorum, her 2 sözleşmede bir para kaldırıyorlar kulüp kasasından. Fiko bile yapıyor olabilir.

GG'nin sözleşmesini ben imzalanmadan 1 ay önce o zamanlarda kulüpte çalışan arkadaştan öğrenip buraya da yazmıştım. 2+1 sözleşme, imza parası vardı. fener ile olaylar oldu, 3+1 oldu. En son gün bi imzalandı imza parası yok, 4 sene garanti oldu ücret aynı.

Sebep?

İmza parası varsa menajerler imza parası üzerinden komisyon alıyor. Yoksa yıllık ücret üzerinden oyuncudan para alıyor. 4 sene garanti verince sözleşmeyi hem oyuncunun totalde alacağı garanti ücret arttı hem de Ahmet Bulut'un oradan alacağı komisyon arttı. Min 3 sene ortalama üstü performans alamayacağın adam çok büyük risk böyle bir sözleşme ama imzalattırdı. Neyse ki 2 sezondur çok iyi gidiyor.

Ahmet Bulut'un her getirdiği adamın sözleşmesi aşırı şişik.

Kulübün kendi getirdiği, arada Ahmet Bulut'un olmadığı adamlar ki çok azlar son 2 senede, Mitrovic 1 milyon euro, Orkan 500.000 euro ve Vagner Love 1.5 milyon euro garanti alıyorlar.

Ahmet Bulut'un getirdiklerinin ortalaması ise yanılmıyorsam 3 milyon euro civarında şuan. Başka diyeceğim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

hani nerede video hakem? zirliyodu gs liler, gelsin valla sampiyonuz diye. gelene kadar besiktasi sekslediler mk. bursa maci ayri bi fecahat bu mac ayri.

neden bu takim avrupada yurruyo? cunku insan gibi oynaniyo avrupada da ondan. ayak kirmaya girmiyo hicbir takim. yavsak gibi faul almaya calismiyo yetemeyince.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

kadronun geçen sezondan tek farkı aboubakar yok, geçen sezon dikine oynuyorduk?

bu klasik twitter satılmış fenomeni bahanesi başka bir şey değil. şu desteksiz lafa inanmayın abi sorgulayın az.

+ geçen sezona göre elinde antep'te bile dikine pas oyunuyla, kanattan playmakerlığı ile öne çıkmış orkan'ı kazanmak için hiçbir şey yapmadın.

quaresma ile yarıştırıp, baskı altında tutup ondan quaresmalık bekledi. ne zaman stres altında kaldı çocuk o kadar sıçtı. konya'ya gitti kafa rahat mesela ne kadar efektif ve kendi gibi oynuyor.

elinde en geriden oyun kurabilecek, pasör yetenekleri gelişmiş mitrovic varken top yapamayan, sadece kesici olan o da kapalı savunmada iş yapabilen vida'yı onun yerine koyuyorsun. ki oynatmıyordu zaten hiç. oynadığı her maç en kötü 7/10'luk oynayan bi adamdı bu.

4.5 milyona Napoli'nin elinden kaptığın, 1 milyona oynayan adamı gönderip yaşlısını senelik 3.5 milyon euroya alıyorsun. güzel kitlediler valla tekrar bahsetmek gerek, ahmet bulut sağlam vurdu tahminen ortak yöneticilerde vardır bu transfere.

olcay'ı gönderdi, beck'i gönderdi. bunlar sıkışan oyunda setlerde görev alıp, oyun açabilen adamlardı her türlü zaaflarına göre. yerine benzer tipte adam almayı geç, adam almadılar.

gidip ahmet bulut'un getirdiği adamlara 3.5, 3 falan bastılar ama. Lens'e ihtiyacı mı vardı BJK'nin?

Bir sezon önce FB'den Caner ve GG'yi tokatladık, büyük hırs yaptılar diye aynı kafa ile kitlediler. Lens her şekilde halen şaklabandan iyidir ama bildiğin kitleme bu. Ahmet Bulut'un iki boktan adamına şuan BJK 6 milyon euro garanti ödüyor.

Ben ŞG'yi zaten tek başına suçlamıyorum. Egoist, cahil köylünün teki orası değişmez de buna bu kadroyu veren yönetimde, buna bu kadroyu bu şekilde iyice dağıtıp veren yönetimde suçlu.

Bu köylüye geniş kadro vermeyeceksin. istediğin oyunu zorla oynattıracağın bi kadro vereceksin tutacaksan da.

oyuncularla ilişkileri iyi genel olarak, oyuncu gelişimine bireysel olarak çok iyi dokunuşları var. gerçek anlamda öğretmen. tek avantajı da bu zaten, başka hiçbir olayı yok.

bu tiplerin değeri de 90'larda kaldı.

Bielsa işte, teknik taktik olarak dünyanın en iyilerinden ama inadı ve köylülüğü yüzünden sürekli kovuluyor. Kovacaksın bunları çünkü bir adım ileri taşımayacak seni.

ŞG ile de BJK'nin bir adım ileri gidemeyeceği sezon başında belliydi. Hatta ben geçen sene de yazıyordum şampiyon olduğumuz halde de DarK çok rerörerö yapıyor geçiniz dersiniz siz.

edit:

Ha bir de Negredo unuttuk. Bu adam oyunu ileride kurma olayında Avrupa'nın halen en iyilerindendir çoğu defosuna rağmen. Al sana playmaker oyuncunun allahı. Kullanamıyor, kullanmak istemiyor.

1)Sadece Abu değil aynı zamanda seninde saydığın gibi Beck,Olcay,Cenk ve Marcelo yok ki Marcelo çok önemli geriden top kurma işinde.

2)valla twitter fenomenlerini bilmem ben izlediğimi konuşuyorum genelde.

3)Orkan olayında şöyle bir durum var aslında ŞG geçen seneden bu tarz durumları açıkladı biz yarışmacı bir takım olduğumuzdan başka takımlarda ki gibi oyuncu yetiştirmek gibi bir lüksümüz yok o nedenden ötürü kiralayacağız bazı oyuncuları dedi.

4)Mitrovic dediğin adam oynadığı hangi maçta iyi performans sergiledi allah için ya bu kadar büyütme rica ediyorum adamı. Oynadığı tek maç şu an hatırlamıyorum ama defansif orta sahaya alınan maçta güzel performansı vardı onun haricinde stoperde yavaşlığı ve pozisyon bilgisi eksikliğinden yetersizdi.

5)Vida için konuşmak yanlış şu an da adam henüz adam akıllı alışamadı takıma ama belli de olmaz tabi

Ahmet Bulut vs para olaylarına hiç girmeyeceğim o konuda bilgim yok ama bu ülkede hatta dünya da menajerler hep bu şekilde zaten sadece onlardan doğru oyunculara alabilmek önemli alamıyorsan da sonunda patlıyorsun Demirören zamanında olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

zirveye bir adım daha yaklaşan kara kartallar lel
akbilcilerin fikstüründe 1-2 zor maç kaldı tüm zor deplasmanları bitmiş, ligi avrupa'yı zaten sattılar çoktan, akıllı giderlerse bu sefer şampiyon olurlar
sinsi aykut yeteri kadar ağlarsa fb de yarışa ortak olabilir
gs ve bjk deplasmanda koca birer 0 olduğundan lig bunlara kaldı görünüyor, gene biz 1-1 kalıyoruz hep gs sürekli yeniliyor lel
Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR said:

abi her mac 7 8 9 gol kacirirsan normal bu. atamiyolar ya cok ilginç

tahminimce 15/16'da da aynı yüzde ile gol kaçırıyordu bu takım, atıyordu diyelim.

yeteneksizlik, basiretsizlik yok.

takım pozisyon bulamıyor. eskiden 20-30 pozisyon bulup 2-3 tane atardın. şimdi 10 pozisyonu zor bulup, yenecek kadar atamadığın içinde forvetlerin suçlu oluyor, kaçıranlar suçlu oluyor.

takım bir bok oynamıyor. önce o konuda hem fikir olalım. onu kabullenince gerçi sorunların tamamı bi anda flaş gibi patlayıp önünde aydınlanıyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

FuCKiR said:

abi her mac 7 8 9 gol kacirirsan normal bu. atamiyolar ya cok ilginç

tahminimce 15/16'da da aynı yüzde ile gol kaçırıyordu bu takım, atıyordu diyelim.

yeteneksizlik, basiretsizlik yok.

takım pozisyon bulamıyor. eskiden 20-30 pozisyon bulup 2-3 tane atardın. şimdi 10 pozisyonu zor bulup, yenecek kadar atamadığın içinde forvetlerin suçlu oluyor, kaçıranlar suçlu oluyor.

takım bir bok oynamıyor. önce o konuda hem fikir olalım. onu kabullenince gerçi sorunların tamamı bi anda flaş gibi patlayıp önünde aydınlanıyor insan.

Şu ligde en son ne zaman Beşiktaş'tan başka "bi bok" oynayarak şampiyon olan gördün?

Maç boyu toplam 3 pozisyon bulunca birini kendşin kaçırıyosun biri faul biri ofsaytla kesiliyo, önünü kesmek kolay oluyor. Beşiktaş'ın kaderi bu. Her maç 15 gollük pozisyon bulmak zorunda ki hakemi de yensin.

Haftaya nasıl bi rezalet izliycez acaba? En az 2 kırmızı 2 penaltı görürürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...