Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

bu yıl topçular da bok gibi açıkçası o yüzden yüksek ihtimal uefa'dayız seneye

fabri, pepe, medel, adriano ve tosiç harici uzun süre stabil performans veren futbolcu olmadı koca kadroda. ofansif tek topçu yok burada, zaten attığımız gol sayısından da belli. oğuzhan, quaresma, babel, negredo, tolgay, atiba felan çok dağınık. bu saatten sonra toparlanmaları da zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Anında biter.

Bundan sonra Şenol un yapacağı (yapması gereken) şey bu 11i aynı şekilde sahaya sürüp, ne kadar iyi takım olduğunuzu gösterin diyecek. Sakatlık/ceza dışında da oynamayacak 11le. Onlar da bayern maçının ilk 15 dakikası hangi ciddiyet ve konsantrasyonla oynadılarsa aynı şekilde oynayacaklar. Bunu yaparlarsa zaten rakipler sürklase olur, hakem falan da kurtaramaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Lige asılacağımıza inanmıyorum, bence kafada bitmiş. Bu 1 aylık zorlu süreçten ağır kayıpla çıkacağız belli, daha ilk 2 maçın hali ortada.

İlk 2 maçta ne var abi? Birinde doğrandık. Diğerinde şanssız bi hatayla iyi başladığımız maçın 16. dakikasında 10 kişi kaldık ki rakip zaten 11 kişi oynayanlara da 5, 6 atıp gönderiyor ordan.
Guardiola falan gibi bir seçeneğimiz yok, o yüzden ŞG muhabbeti boşuna, bizim ayarımızda takımlara gelebilecek hocaların iyisi bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Şenol Güneşe laf etmiyorum, ama bu sezon bitti bence. Sene sonu iyi bir yerde bitireceğimize inanmıyorum hem lig hem kupada.

Her puan kaybı her kötü oyunu sürekli şampiyonlar ligine yorduk durduk, bence kalıtsal bir bahane oldu. Şimdi elendik önümüzdeki kayıplarda şampiyonlar ligini unutamadılar vs olur. Bahaneye gerek yok, artık yeni kadro yapılanmasına bakmak lazım, gençleştirme şart.
Sosyal ağlarda paylaş

O tabiki olacakta bizim yeni oyuncular ile kafa yapısını değiştirmemiz gerekiyor. Daha aç adamlar lazım, veya pepe, medel gibi canını ortay koyan tipler.

Caner felanda facia , en son ne zaman adam gibi oynadı hatırlamıyorum.
Çinden kimi isterlerse yollasınlar işte, hele q7 ye para veriyorlarsa mis gibi işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...