Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satilik(1950 tl) gtx 1080 msi armor , vatan'dan alinma, paketi acilmamis.

Aduket

Öne çıkan mesajlar

2 hafta once indirim var diye aceleyle bu karti aldim ama hala paketini acmis degilim. bilgisayarim da hackintosh oldugu icin bunu kurmak beni bayagi ugrastiracak.

su siralar baska isim ciktigindan karti alma amacim olan deep learning le de ugrasamiyorum, dolayisiyla kart 2 haftadir alindigindan beri kutusunda yatiyor :(

bari satayim da, baskalarinin isine yarasin.

su an 2200 tl civarina satiliyor teknoloji marketlerde, ben ise sifir, paketi acilmamis halde 1950 tl'ye veriyorum.

istanbul'dan elden teslim.

teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Vatandan indirimli aldım şimdiki fiyatı o indirimli fiyatın baya üstünde ama çok temiz kalpli bir insan olduğum için aldığım fiyattan daha pahalıya aslında indirim yapmışım gibi gösterip siz salaklara itelemeye çalışıyorum yazsan belki alıcısı çıkardı. En azından dürüst olurdun. Şaka lan şaka yine de alıcı çıkmazdı herkessenin gibi keko mu ekran kartına o parayı gömsün
Sosyal ağlarda paylaş

beya maşa?

acilmamis urun yine de 2. el olabilir mi diyorsunuz yani?

evet, 1825 e aldim. 1000 tl ye alsaydim, 1000 tl ye mi satmaliydim, su an 2200 e satilan karti ?

vaktim olana kadar kart kutuda duracak, o zamana kadar birisi alirsa kullanir; yoksa ben kullanmayi dusunuyorum.

sanssizsansli said:

KARGOYu plastik eldiven beya maşayla almadıysan o kart artık ikinci el. Aldığından pahalıya satıyorsun bi de lul
Sosyal ağlarda paylaş

anladim, tesekkurler.

dedigim gibi belki almak isteyen olursa diye buraya ilan koydum, olmazsa da sorun degil. bir iki hafta sonra ben kendim kullanirim.

Holy said:

Mağazadan sana fatura edildiği anda ikinci el oluyor, ister kutuyu aç, istersen fünye ile patlat.
Sosyal ağlarda paylaş

fiyatlari gecen haftalarda dustu ama galiba yine cikacak gibi. vatan bu karta simdi 3000 tl istiyor

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-gtx-1080-armor-8g-oc-gddr5-256bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html

Artariel said:

bu arada 1080, 3000 civarlarında olan kart değil miydi yav ekonomi falan mı düzeldi yoksa modelin kötü yanları mı var
Sosyal ağlarda paylaş

hem kart ucuzladı (200 dolar düştü fiyatı) hem de bir sürü kampanya yapıldı.

millet bu fiyattan daha pahalıya 1070 aldı.

bu arada 2. el tatavaları da çok gereksiz olmuş. ha sen gidip vatandan almışsın ha o gidip vatandan almış. aletin garantisi var mı, var. orijinal paketinde mi, evet. o zaman bıdı bıdıya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

cunku, 1-2 hafta sonra kurup kurmayacagim kesin degil. belki 1 ay daha yatacak bu kart, belli degil. cihazim hackintosh, dual system windows kurmaliyim bunu calistirabilmek icin (kart mac de calismiyor) . bu da riskli bir is ve su an calistigim hackintosh cokertebilirim, bu yuzden en az 3-4 gunumu bunu kurmaya ayirmaliyim, ki o kadar vaktim yok :/ 1-2 haftaya olursa da kurabilirim

bilgisayara takili olsa, kullansam satmam.ama o kadar para verip, daha paketini bile acmayip, kullanmayinca biraz garip duruyor. ceyizlik kart almisim gibi.

Liebe said:

1-2 hafta sonra kullanabileceğin kartı niye satasın ki bu sefer daha bir garip geldi sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

ben daha ucuz fiyat göremedim dışarıdan getirmek haricinde koşa koşa garantili alacam dersen alınır bence.

adamın aşırı indirimden alıp pahalı satması, sana piyasanın altında satıyorsa yine de kazık atmak sayılmaz.

senin yakalayamadığın şu anda geçerli olmayan indirimi satın alıp bir kısmını sana sağlıyor yine. bu hizmet için de komisyon koyuyor.

sinirlenmeyip güzel dodgelamış katılıyorum sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

kartin tam hizda calismasi da su sekilde (dakika 7)

https://www.youtube.com/watch?v=NHlazHvIu0A

yorumunuz icin tesekkurler.

paketin ustundeki guvenlik numaralari nedir :/ paketi acmadan bunu kontrol edebiliyor muyum?

msi a kendi adima kaydettirdim, maalesef, cunku 31 marta kadar promosyonu vardi. kendi adima kaydettirmemin ne gibi dezavantaji var? alacak arkadas magdur olacak ise bunu pesinen söyleyeyim .

µh said:

paketin ustundeki guvenlik yapistirmalari duruyorsa, internet uzerinden seri numarasi ile adina kayit yapilmadiysa alinir ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...