Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny 2

DarkC1oud

Öne çıkan mesajlar

yani oynayabilme ihtimalim çok düşük, gbf'de guildmaster oyunu bırakıp beni lider yaptı geçen gün. :P farm isteyen başka bir oyunla daha uğraşamam ve istemiyorum da zaten heh. ama sana sözüm var denemek için, ay bitmeden dl'ye bırakırım. daha açılmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah sam oyunun insanlari 3 aydir aglatan tek ve temel sorunu farm istememesi :D farmliycak tek cop yok oyunda

prestij raid koymus bungo, normal raidden tek farki? verdigi armor raid armorin yanar donerli versiyonu

raid armor ile random droplarin tek farki kozmetik ve statlari kotu zaten filan

cidden end game de yapicak hicbirsey yok ehuehu, gameplay icin oyniyorsun iste. komunizm simulatoru diyorumya, order of lenin gibi emblem takiyor bungo oyuncuya ancak cok supersin diye, diger herkesle ayni odulleri alip emblem kusuyorsun eski sovyet generalleri gibi ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

görseller, silah tasarımları, vuruş hissi, pve falan tüm o hissiyat çok başarılı da yok yani bu aynı mekanikleri alıp başka bi oyun yapmak lazım. oyun kendini o kadar dar hissettiriyor ki. böyle ismini görünce bi oynayasım geliyor, sonra düşünüyorum ne yapıcam ki diye. ruhum sıkılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

pvp'de power'ın devre dışı kalması mı aptalca?

open world faction pvp'si olur o zaman gear önemlidir derim de power'ın sabitlenmesi gayet mantıklı abi, neden arena pvp'de pve progressine göre avantaj olsun. Guild Wars da öyleydi, arena pvp'de gearın bi önemi yoktu.

detay vereyim.

aptalca çünkü anca amatör eğlendirir.

neden mi pvp'de progressine göre avantajın olsun ? çünkü öteki türlü progress yapmanın bir anlamı yok o yüzden.

karakter aç pvp girecek kadar hikayede ilerle pvp yap o zaman neden raid yapıyorsun ?

bu oyunda pvp bile yok ki,,

casual ile matchmaking arasında bir fark var mı ? tutulan bir rank vb. bir şey göremedim ben.

oyun nereden tutsan elinde kalıyor, browser oyunu derinliğinde AAA oyun yapmışlar lul
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...