Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taunt Potato Club (Rexxin ordaki kumpirci)

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

bufeleri de dual yaparsin..avm lere stand..hem kumpir hem misir..

cupcornpir tadinda..

nasilda ustune verdiklerin -sos ic vs standart..

de kucuk bardak fiyat 3 desen o oranda tutturabilmen icin kumpire extra koymaman lazim ..

neyse..

aslinda uretimde de pratiklik var..yani hazir patates puresi tozu var..alip sicak suyla karistirdiginda kati patates puresi oluyor.bunlar 10 kg lik ambalajlarda da satiliyor...icine tereyagi kasar basip cevirsen cakma kumpir..
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

sardalya said:

oha bardakta kumpir iyiymis, business model cikabilir.

gene mi ayakta yeme mevzusuna donduk,

http://www.strawpoll.me/12877788

aslına bakarsanız anketteki 3 seçeneğin ikisi aynı yere varmakta. Bahsettiğim seçenekler "herkesin kumpirine kimse karışamaz" seçeneği ile "yenir" seçeneği. "Yenmez" seçeneği yasaklayıcı ve dayatmacı bir anlam ihtiva ederken, "Yenir" seçeneği "yenmez" seçeneğinin tam zıttı olarak düşünülemez; çünkü "kumpir ayakta yenir" dediğimizde burada herhangi bir dayatma anlamı yok sadece "yenir mi?" sorusunun cevabı verilmiş. Kesinlikle ayakta yiyeceksin yoksa seni zopaylan döverim demek istemiyor "kumpir ayakta yenir" diyen kişi. öte yandan yenmez diyen kişinin ruhundaki karanlık ta buradan örtüyor aynaları.

dogru diyorsun, espri yapicam derken beynim kapanmis, is de yogun.

yakistiramadim kendime :(
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:

Geçenlerde bir müşterimiz misket köfteli kumpire ilaveten kavurma ekletti üstüne sıcak çedar sos döküyoruz zaten onunda üstüne pastırma ekletti tereyağda pulbiber ile pişmiş şekilde onunda üstüne parmesan peyniri ekletti. kanıt olarak çekin bunu dedi bi de fotosunu çektik.

agzim sulandi sabah sabah. ben yerim bunu
gerci kavurma ustune pastirma istemem. ya kavurma ya pastirma
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün gittik biz de.

10 numara, 5 yıldız. Yediğim en iyi 2 kumpirden biri. ACCCCİİİİP güzel. Gitme imkanı olup da gitmeyen çok şey kaçırır.

Ama o tükkanın büyümesi şart. Biz gittik içerde oturduk. Tükkanın karşısında oturacak yer olmadığı için ayakta bekleyenler falan bile vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Şuraya gitseniz neler diyecekseniz acaba, adamın lokantası michelin yıldızlı, tezgahta satıyor, dükkan bile yok. Vay enayi, dükkanı büyütmeyi akıl edememiş.

https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2016/aug/04/michelin-star-for-singapore-noodle-stall-where-lunch-is-half-the-price-of-a-big-mac
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bugün yol üstü uğradım bı misket yedim. Kumpir güzelde ne biliyim biseyler eksik gibi geldi ama çözemedim. İçinde baskın bı tat yoktu ondan sanırım.

Kaldırım olayı gayet güzel çevreyle iyi geçinip karşıya sağa sola masa atılabilir.

Baltalara gelirsek.
Islak mendil yok.
Menüler çok kocaman 5 dakikada anca okunuyor karar vermek 10 dakika sürüyor.
3 ortak dışarda paso laklak yapıp içerdeki kızcağızı köle gibi çalıştırmayı yazıktır valla tek başına heder oluyor.
İçerisi çok sıcak yazın ne kumpir yapabilirsiniz ne nefes alabilirsiniz o ise acil çözüm.
Kışın dışarısı için şimdiden hazırlanin derim.
Geri kalan iyi gibi oralarda isim yapıp yürümek içinde biraz parçalanıp dükkan kovalayıp daha iyi bı yere geçin derim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...