Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yalnız kalmak isteyen sevgili

beatifulmind

Öne çıkan mesajlar

müthiş bir analiz.

Marty said:

said:
Hikayenin kahramı kız ile geçen sene tanıştım. Şehirlerimiz ayrıydı ama geçen senenin sonuna doğru iş dolayısıyla onunla aynı şehre taşındım

tanisma vakti 2016 sonu.

said:
Aynı şehre geldiğimden beri sadece 2 kez görüşebilmiştik, ilkinden sonra tekrar görüşmek istedim ama bir türlü fırsat yaratamadım, sağlık problemlerim vardı. 2. görüşme akşamı bana açıldı, benden hoşlandığını söyledi.

problemli iliski baslangici ornegi

said:
Çok güzeldi her şey, ilk buluşmada çiçek aldım, onunlayken kelimelerimi çok düzgün seçtim, muhtemelen onun kadar argo kullandım. Aynı şekilde o öpmeden dudağından öpmedim yani elime koluma da sahip çıktım her erkeğin yapması gerektiği gibi.

gelisine 2 falso
1. daha ilk gorusmede fazla ilgi
2. fazla romantiklikten/acemilikten kiza istedigini vermemek.

said:
2 hafta önce birkaç günlüğüne şehir dışına çıkmam gerekti

post tarihi 13 subat. 2 hafta geri sar. ocak sonu. zaten 2016 sonunda gorusulmus tanisilmis. 2 kere falan bulusulmus.
siz 1 aydir berabersiniz. burdan sonra yok aramamis yok gorusmek istememis falan zaten cok normal. ortada birsey yok.

ama sen tabi bos durmamissin, o gorustugunuz surede de kizi opmemis dokunmamis bi de gidip salak gibi cicek almissin durup dururken. zaten senden sikilmis kiz.
hele boyle dokunmadim etmedim falan dedigine gore konusmalarindan kibarligindan baymistir tahminim iyice.

simdi de son 2 sayfadan anlasilan, okuluna falan gidip artik tamamen online hale gelmis stalkerligi eski sasali gunlerine geri dondurmeye karar vermissin. hayirli olsun.

24 sayfanin tamamini okumadim. baslara bi baktim. bi de son 2,3 sayfaya baktim. aralarda daha kimbilir neler neler vardir ama cok uzamis.

Sosyal ağlarda paylaş

Değerli dostlar, son yazışmadan sonra ne ben yazdım ne de o. Onun yazmayacağını biliyordum, zorladım kendimi yazmadım veya aramadım. Okuluna gitmedim. Kendi işlerime odaklanmaya çalışıyorum ama üzerimde ağır bir yorgunluk var. Bir şekilde yapmam gereken işleri tamamlıyorum ama ruhen dinlenmeye ihtiyacım var. Bu haftasonu kendimi rahatlatmam ve artık tertemiz bir kafayla yoluma devam etmem lazım. O aklıma nadiren geliyor artık ama odaklanma problemi yaşıyorum sürekli, aptal gibi hissediyorum kendimi.

Ne yapabilirim bu haftasonu sizce? İyi haftasonları dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

beatifulmind said:

Değerli dostlar, son yazışmadan sonra ne ben yazdım ne de o. Onun yazmayacağını biliyordum, zorladım kendimi yazmadım veya aramadım. Okuluna gitmedim. Kendi işlerime odaklanmaya çalışıyorum ama üzerimde ağır bir yorgunluk var. Bir şekilde yapmam gereken işleri tamamlıyorum ama ruhen dinlenmeye ihtiyacım var. Bu haftasonu kendimi rahatlatmam ve artık tertemiz bir kafayla yoluma devam etmem lazım. O aklıma nadiren geliyor artık ama odaklanma problemi yaşıyorum sürekli, aptal gibi hissediyorum kendimi.

al başını gez bir yerleri. masaj filan baya iyi gelebilir bu araada bence de.
Sosyal ağlarda paylaş

beatifulmind said:

Ruhen dinlenme "elimde kaldı" demenin kibarcası mı? Hiç mi hayvan belgeseli izlemiyorsun?

Dürüst ol kendine. Kıza yürüdün, ilgini belli ettin ve istenmedin. Kabul edilmeyen, çiftleşememiş erkeksin. Kendini iyi hissetmen için de yapamadığını yapman lazım.

Masajdan önce etrafındaki çirkin, mirkin sana yazan kızlara bir bak derim ama pek umudum yok senden.
Sosyal ağlarda paylaş

Saygımız yok, saygıya gerek de yok olay tamamen hormonel. Mıy mıy white knightlığınız gereksiz yani, adam tavsiyelere uyup rusa gitse kendine gelecek. Hatta rus olmasına da gerek yok hani türk mürk olabilir yeter ki eli yüzü düzgün olsun. Kırık kalbin ilacı belli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...