Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yalnız kalmak isteyen sevgili

beatifulmind

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Saygımız yok, saygıya gerek de yok olay tamamen hormonel. Mıy mıy white knightlığınız gereksiz yani, adam tavsiyelere uyup rusa gitse kendine gelecek. Hatta rus olmasına da gerek yok hani türk mürk olabilir yeter ki eli yüzü düzgün olsun. Kırık kalbin ilacı belli.

said:
Masajdan önce etrafındaki çirkin, mirkin sana yazan kızlara bir bak derim

su direkt okuzluk sorry. birinden ayrildin diye yanindan her gecene "cirkin mirkin kayayim ben buna" diyeceksen bosuna oksijen yakma hic.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

said:

su direkt okuzluk sorry. birinden ayrildin diye yanindan her gecene "cirkin mirkin kayayim ben buna" diyeceksen bosuna oksijen yakma hic.

yok be niye öküzlük olsun ki? gitsin başka birisini taciz etsin, rahatsız etsin demiyorum ki. karşılıklı istek halinde olacak şeyler bunlar. benim önerim bu tür "dertlerin" ilacının gönüllü ve karşılıklı kabule dayanan cinsel birliktelik olduğu. "ah ah kız bana bakmadı" diye kendisini üzeceğine ve fuhuş yapacağına seçimlerinde 1-2 vites düşürsün. Gayet doğal şeyler bunlar. İnsanlar böyle yaşıyor haberin olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

boztu said:

di said:

said:

yok be niye öküzlük olsun ki? gitsin başka birisini taciz etsin, rahatsız etsin demiyorum ki. karşılıklı istek halinde olacak şeyler bunlar. benim önerim bu tür "dertlerin" ilacının gönüllü ve karşılıklı kabule dayanan cinsel birliktelik olduğu. "ah ah kız bana bakmadı" diye kendisini üzeceğine ve fuhuş yapacağına seçimlerinde 1-2 vites düşürsün. Gayet doğal şeyler bunlar. İnsanlar böyle yaşıyor haberin olsun.

sen öyle yaşıyorsun hacı diğer insanlara bok atma. hayatımda hiç şu zehirli düşünce tarzında iş yapmadım. sevişemiyorum o zaman çirkin kızlara bakayım ne demek lan, lisede misin de ergen hormonların beynini ele geçirdi? sırf sevişmek için seni çekmeyen (çirkinden kastının karşı tarafı çekmeyen olarak düşünüyorum) birine yürü ve seviş diyorsun. siz seksi nasıl görüyorsunuz ona hiç girmeyeyim.

boğa erkeği olmayın hacılar gözünüzü seveyim. burç değil ha direk hayvan.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

sen öyle yaşıyorsun hacı diğer insanlara bok atma. hayatımda hiç şu zehirli düşünce tarzında iş yapmadım. sevişemiyorum o zaman çirkin kızlara bakayım ne demek lan, lisede misin de ergen hormonların beynini ele geçirdi? sırf sevişmek için seni çekmeyen (çirkinden kastının karşı tarafı çekmeyen olarak düşünüyorum) birine yürü ve seviş diyorsun. siz seksi nasıl görüyorsunuz ona hiç girmeyeyim.

boğa erkeği olmayın hacılar gözünüzü seveyim. burç değil ha direk hayvan.

Yahu neden insanlara zehirli boklar atayım. : )

Şimdi benim ruhu kirlenmemiş, temiz ve beyaz şövalyem; ilişkiler filmlerdeki gibi okul kralı ve kraliçesi arasında olmuyor.

İlişkinin taraflarından birisi diğerine göre bir tık daha üstte oluyor. Bazen bu kadın olur bazen erkek. İki taraf da kabul ediyorsa sıkıntı değil. Senden güzel olmasın ama beautifulmind rumuzlu kardeşimiz de aralarındaki farka ilişki için "tamamdır" demeyen bir kadınla sıkıntı yaşamış. İlişkinin başından beri olanlara bakarsan canı sıkkın, morali bozuk. Kendisini kötü hissediyor ama düşük farkındalık yüzünden tam teşhis de koyamıyor. Kendi değerini düşük hissediyor.

Konunun başından beri havada dolaşan mızraklara da bakarsan o konulardaki mahçupluğu da gelecek ilişkilerini bok edecek. Beğendiği kızla bile "ayıp olmasın" diye yapamamışken kendisine çirkin gelen bir kız zaten yapamaz. Sadece "talep eden" pozisyonunda olacağı bir ilişki için vites düşürmesini önerdim. Devrini alınca yükseltir tekrar sıkıntı değil.

Ayrıca sevişmek için de sevişsin lan. Kötü bir şey mi ki? Yap oğlum yap. Yaptıkça açılırsın rahat ol.
Sosyal ağlarda paylaş

boztu said:

Dürüst ol kendine. Kıza yürüdün, ilgini belli ettin ve istenmedin. Kabul edilmeyen, çiftleşememiş erkeksin. Kendini iyi hissetmen için de yapamadığını yapman lazım.

Masajdan önce etrafındaki çirkin, mirkin sana yazan kızlara bir bak derim ama pek umudum yok senden.

http://replygif.net/i/243.gif
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...