Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yalnız kalmak isteyen sevgili

beatifulmind

Öne çıkan mesajlar

Merhaba dostlar. Biraz uzun oldu, okuyup fikir vereceklere gerçekten teşekkür ederim. Bir tür aşk hikayesi bu ve her gün acı çekiyorum. Hikayeyi en baştan anlatayım.

Hikayenin kahramı kız ile geçen sene tanıştım. Şehirlerimiz ayrıydı ama geçen senenin sonuna doğru iş dolayısıyla onunla aynı şehre taşındım. Benden hoşlanıyormuş uzun zamandır, bunu hem benle konuşmasından hem de ortak arkadaşlarımız vasıtasıyla öğrendim. Aynı şehre geldiğimden beri sadece 2 kez görüşebilmiştik, ilkinden sonra tekrar görüşmek istedim ama bir türlü fırsat yaratamadım, sağlık problemlerim vardı. 2. görüşme akşamı bana açıldı, benden hoşlandığını söyledi. Birkaç gün sonra buluştuk, ne kadar istesem de sıkıntılarım olduğunu bu yüzden ona gereken değeri gösteremeyebileceğimi söyledim. Her şeye rağmen deneyelim dedi, ben de tamam dedim ve başladık. Çok güzeldi her şey, ilk buluşmada çiçek aldım, onunlayken kelimelerimi çok düzgün seçtim, muhtemelen onun kadar argo kullandım. Aynı şekilde o öpmeden dudağından öpmedim yani elime koluma da sahip çıktım her erkeğin yapması gerektiği gibi.

2 hafta önce birkaç günlüğüne şehir dışına çıkmam gerekti. Bir arkadaşımla döndüm(erkek), kız arkadaşıma durumu anlattım, isterse arkadaşımla konuşup durumu anlatabileceğimi, buluşabileceğimizi söyledim ne de olsa çok özlemiştik birbirimizi. Yalnız kalmak istedi, 2 gün sonra arkadaşım gitti ve ertesi gün öğlen onu aradım buluşmak için. Açmadı, akşam geç bir saatte döndü. Sinemadaymış, telefonu çantasındaymış. Ertesi gün öğlen bir işim vardı, erken bitti ve tekrar aradım. Yine dönmedi. Birkaç saat sonra çok kullandığı facebookuna baktım ve bir resim paylaştığını, altına yapılan yorumlara cevap verdiğini gördüm. Bir saat sonra bana yazdı, "aramışsın". Aradığımı bildiği halde benden önce başkaları ile konuşmasına çok üzüldüm, aradım ve sakin bir şekilde bu duruma üzüldüğümü söyledim. Üzüldü, yüz yüze konuşalım anlatayım durumu dedi. Birkaç gün sonra buluştuk, bana beni ne kadar üzdüğünün farkında olduğunu söyledi, gözleri doldu. Bir hatam olup olmadığını sordum birkaç kez ve hatam olmadığını söyledi. Birlikte olmaya başlamadan birkaç ay önce depresyona girmiş ve hala depresyondaydı. Sorunlarını anlattı, her birine bir çözüm sundum ve beraber halledebileceğimizi anlattım. Stresten göğsü ağrıyordu, onu iyi hissettirmek için her şeyin yoluna gireceğini söyleyip sarıldım her zaman.

Sonuç olarak, o gün akşamı bir problemi olduğunu ve o gün anlatmak istemediğini söyledi. Düşünmüş ve kendi başına çözmeliymiş bunu, yalnız kalması gerekliymiş. Geçmişte yanında olan kimsenin faydası olmamış. Bir de benle dene dedim, psikoloğa gideceği zaman isterse eşlik edebileceğimi söyledim. Kararı değişmedi ve o gün başka bir şey konuşmadan evlerimize döndük. O akşam kendini hazır hissettiğinde yazmasını söyledim. 4 gün oldu, dün akşam bugün buluşmayı teklif ettim. Müsait olmadığını Salı günü için ise "bilmiyorum" dedi.

Beni bu kadar sevmesinden sonra böyle davranmasını anlamıyorum. Tek çekimser taraf bendim ilişkiye başlamadan önce ama şu an tam tersi bir durum var, çok istiyorum devam etmesini. Bu akşam yarın buluşmayı teklif edeceğim, mesajlarıma birkaç saat sonra dönse de. Yoğun bir dönemimdeyim ama 1 haftadır dağılmış bir durumdayım, evde olduğum her gün onu özlüyorum, canım çok yanıyor ve içiyorum. Onu gerçekten çok seviyorum ve değer veriyorum, dediğim gibi her şeyime dikkat ettim, arabam yok ama bineceği son otobüse kadar eşlik ettim mesela.

Ne yapmalıyım bu durumda dostlar? Bu ilişkinin devam etmesi için ne yapabilirim? Olur da bitirmeye karar verirse eğer, nasıl dindireyim acımı? Hepinize çok teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Stepne durumu olmasın?

Ben şahsen, böyle bir "sevgi" dışa vurumuna empati yapamadığım için, başıma geldiği zaman "demek ki sevmiyormuş" diye yorumluyorum. Bunun pek mantıklı bir düşünce olduğunu iddia edemem ama bünye meselesi," senden hoşlanıyorum ama..." diye başlayan çümleler ile ilişki başlatmak bence etik değil, karşındaki kişiye yazık...
Sosyal ağlarda paylaş

beatifulmind said:

bck said:

rahat birak kizi bozulmus sana iste..kiz tribi cok cektik cook cekiozda..anladigim kadari ile senden tam kopmamis sadece donemsel birsey. anlayan yok ki bu hatunlari

Neden bozulmuş olabilir ki? Dediğim gibi her şeyime dikkat ettim, başkasına bakmadım.

Eğer kızın iddiası doğru ise, Kızın kafasında kurduğu sen ile "her şeye dikkat eden sen" arasında senin alehine fark oluşmuş olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazdıklarına göre mıy mıy bi tipsin. Böyle gereksiz incelikler "her erkeğin olması gibi" falan kalıplar.

Kızlar sevmez böyle insanları, darlamışsındır da bi zaman kızı bunalmış, hayalindeki gibi biri çıkmamışsın. Abartılacak bişey yok, hayırlı işler de devam et. Sen de gereksiz büyütmüşsün öyle büyük aşk falan yaşadığınız yok. Ten uyumu olmuş belli ki :D Selametle..
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

Yazdıklarına göre mıy mıy bi tipsin. Böyle gereksiz incelikler "her erkeğin olması gibi" falan kalıplar.

Kızlar sevmez böyle insanları, darlamışsındır da bi zaman kızı bunalmış, hayalindeki gibi biri çıkmamışsın. Abartılacak bişey yok, hayırlı işler de devam et. Sen de gereksiz büyütmüşsün öyle büyük aşk falan yaşadığınız yok. Ten uyumu olmuş belli ki :D Selametle..

Şöyle bir adam değilim dostum.

https://calculatedbravery.files.wordpress.com/2014/01/nerd.jpg

Spor yaptım zamanında, biraz kalıp da var. Nasıl davranmak lazım o zaman?
Sosyal ağlarda paylaş

beatifulmind said:

Rasmon said:

Şöyle bir adam değilim dostum.

https://calculatedbravery.files.wordpress.com/2014/01/nerd.jpg

Spor yaptım zamanında, biraz kalıp da var. Nasıl davranmak lazım o zaman?

Fistan said:

ayrılmak istediğini söyle

Böyle davranıcan. Kopeeen olcak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...