Jump to content

beatifulmind

=o=
 • Mesaj sayısı

  174
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

beatifulmind hakkında

 • Rütbe
  beatifulmind

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. beatifulmind

  Sevgili problemi

  Önce öptüm, sonra sevgilim oldu. Sonra yakın arkadaş ilişkisine başladı.
 2. beatifulmind

  Sevgili problemi

  Denedim, meslekte başarılı biriyle bağımı koparmamak için aynı ortamda bulunmam gerektiğini, ortama girmezsem bu kişinin benden uzaklaştığını ve meslekteki ilerlemem için bu başarılı kişiye birkaç sene daha ihtiyacım olduğunu söyledim.
 3. beatifulmind

  Sevgili problemi

  Fake bir durum yok, kötü hissetmişim sorabileceğim pek kişi yok buradan medet ummuşum çok mu zor düzgün bir fikir yazmak?
 4. beatifulmind

  Sevgili problemi

  biliyor arkadaşım editledim
 5. beatifulmind

  Sevgili problemi

  Selam arkadaşlar, sevgilimle ilgili bir problem var bir de size danışayım dedim. Can yakmayacak cevaplar verirseniz çok mutlu olurum 🙂 Öncelikle erkeğim, yaşım 25 onun 23. Aynı meslekte bir kızla beş dakikalık bir yakınlaşmamız oldu, öpüştük sadece. Sonra sevgili olmak istedi ama ben reddettim. Bu kız, çok yakın bir arkadaşım (10 yıllık) ile aynı işte çalışıyor ve onlarla ben ayrı şehirlerdeyiz. Bir süre sonra yakın arkadaşım ile çıkmaya başladılar ve 1 yıla yakın süredir beraberler. Bu arada, bu erkek yakın arkadaşım da olayı biliyor ve sorun yapmadı. Ben bir gün sevgilime bu olayı anlattım (dilime tüküreyim). İşim nedeni ile yılda birkaç kez onların olduğu şehre gitmem gerekiyor ve sevgilim her defasında benimle çok ciddi tartışıyor, ağlama krizlerine giriyor. Kısaca onlarla aynı ortamda olmamı istemiyor, yanımda sevgilim olsun olmasın. Arkadaşımın kız arkadaşı ile pek muhabbete girmiyorum hatta ekstra soğuk davranıyorum sevgilim kızmasın diye. Bu yakın arkadaşımla ilişkimi kısamıyorum çünkü ortak bir arkadaş grubumuz var ve aynı meslekteniz. Birkaç kez bana ya ben ya onlar diye rest çekti... Bir türlü çözüm bulamıyorum, fikriniz nedir, çok teşekkürler... *Editledim
 6. beatifulmind

  Sevgiliye doğum günü hediyesi/planı

  Organizasyona bütçe 100 lira anca çıkar 150 de hediyeye ayırdım. Evi uzak mesela merkezi yerlere, arabam yok.
 7. beatifulmind

  Sevgiliye doğum günü hediyesi/planı

  Ayrılacaksınız diyenler açıklayabilir mi nedenini? Ders çıkartırım kendime ona göre hareket ederim dostlar.
 8. beatifulmind

  Sevgiliye doğum günü hediyesi/planı

  Benimki 26 o 22, şehir İstanbul dostum. Kitap okumayı sever, bakım ürünleri vb alışveriş yapmayı sever, müze vb yerleri gezmeyi sever.
 9. beatifulmind

  Sevgiliye doğum günü hediyesi/planı

  Neden dostum?
 10. Merhaba dostlar. 3 aylık bir ilişkim var, yeni yeni birbirimizi tanıyoruz ve sevgilimin doğum günü yaklaşıyor. Hediye ve mümkünse o gün için bir plana ihtiyacım var. Sevgilimi yeni yeni tanıyorum. Emek verilmiş hediyelerden ve kısmen lüks şeylerden hoşlanıyor takı gibi. Daha önceki doğum günlerinde arkadaşları arabayla alıp yemeğe vb. götürmüş lakin arabam yok maddi durumum da buna el vermiyor. Aile yanında kalıyorum o yüzden ev müsait değil. Kabaca detaylar yukarıdaki gibi. Bu durumda doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim ve o günü nasıl değerlendirebilirim? Ek olarak ortak plan değil ama sürpriz bekliyor diye düşünüyorum. Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum.
 11. beatifulmind

  Yalnız kalmak isteyen sevgili

  Değerli dostlar, son yazışmadan sonra ne ben yazdım ne de o. Onun yazmayacağını biliyordum, zorladım kendimi yazmadım veya aramadım. Okuluna gitmedim. Kendi işlerime odaklanmaya çalışıyorum ama üzerimde ağır bir yorgunluk var. Bir şekilde yapmam gereken işleri tamamlıyorum ama ruhen dinlenmeye ihtiyacım var. Bu haftasonu kendimi rahatlatmam ve artık tertemiz bir kafayla yoluma devam etmem lazım. O aklıma nadiren geliyor artık ama odaklanma problemi yaşıyorum sürekli, aptal gibi hissediyorum kendimi. Ne yapabilirim bu haftasonu sizce? İyi haftasonları dilerim.
 12. beatifulmind

  Yalnız kalmak isteyen sevgili

  İnat ettim, bir şekilde neden beni bu kadar gün heba ettiğini yüz yüze iken duymak istiyorum. O buluşmak istemiyor, ben de eskisi kadar özlemiyorum artık ama yüz yüze konuşup öyle yoluma bakmak istiyorum. Ne yapmalıyım? Buluşalım yoksa okuluna gelirim gibi bir ültimatom vermemin sonucu ne olur?
 13. beatifulmind

  Yalnız kalmak isteyen sevgili

  Son yazdığımdan beri konuşmadık, bugün ne zaman buluşacağız yazdım, buluşmak istemiyorum dedi. Niye başladık o zaman yazdım, cevap yok dostum. ilerisi için tabisi de 1- kendini tanı, 2- tecrübe. "Gene dene, gene yenil. Daha iyi yenil." [hr] edik: emrenin dediği gibi keşke kendini daha çok düşürmeseydin. abi kızı elde etmenin tek yolu tamamen yok olup kendini geliştirip geri gelmen idi. ama şu an tamamen bitmiş şansın. Kızın aklında tamamen ezik diye yer ettin muhtemelen. Bu imajı düzeltmen baya baya zor. bonus: Revenge için kasmaya karar verirsen eğer; kızın senin hakkındaki düşüncelerini değiştirecek tek şey; önemsediği bi arkadaşının senin hakkında olumlu yorum yapması olacaktır. ama bütün bunlar için daha çok erken. "Kızın ilgisini başta nasıl çektin acaba? Ne özelliğin var? yakışıklı mısın yoksa dışardan gerçekte olanın aksine cool mu gözüküosun." -Ortalama üstü yakışıklıyım dostum, dediğim gibi çok az vücut var, 1.85 boy var. Dışardan nasıl görünüyorum bilmiyorum ama kızları güldürebiliyorum küfretmeden mesela. "Gerçekte olanın aksine cool gözüküyor" olabilirim. Tahminin doğru dostum, çok sevgilim olmadı bugüne kadar. Sıkıntım ne olabilir ki? Yakınlaştığımızda kendimi bir yere kadar tutmam mı?
 14. beatifulmind

  Yalnız kalmak isteyen sevgili

  Tamam o zaman ne yapayım nasıl davranayım bir dahaki sefere?
 15. beatifulmind

  Yalnız kalmak isteyen sevgili

  Değerli dostlar, buluşmak isteme nedenim adam akıllı bir neden öğrenme isteğim. Onca emekten sonra en azından "başkası var" benzeri bir şey de olsa doğru düzgün bir cevap alıp bitmesini istiyorum.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...