Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Recep İvedik 5

stimpak

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

İş yerinden rapor veriyorum recep ivedik sevenler filmin konusunu beğenmedi. İlk filmleri daha iyiymiş çünkü yok acunlu yarışma yok güreş şampiyonası gibi belli temaya sahip filmler saçma oluyormuş ve neden ilk filmler gibi daha basit konular seçmiyormuş.

ben de ilk filmlerini sevmistim ama acunlu olani sacma gelmisti, para kazandirmam ama bunu da bedavaya bulursam izlerim tvde neyin.
Sosyal ağlarda paylaş

inyormaynd said:

http://www.milliyet.com.tr/scorsese-ye-verilecek-salonumuz/magazin/ydetay/2398341/default.htm

Bırakıldı mı bilmiyorum ama rezalet....

imdb'de 17 şubat yazıyordu bekliyorduk biz, girmeyince anlamamıştı ksebebi buymuş demek. inanılmaz anasını satayım ya
Sosyal ağlarda paylaş

biz geçen cuma akşamı saat 22.00 matinesine john wick e gittik. sıra pide kuyruğu gibi saat 10 olmasına rağmen platinium şifresi falan var diye gişeden aldık eşşek gibi neyse. bi yandan da sürekli refresh yapıyorum telefondan salonda kaç kişi kaldı falan diye. abi bi ara bizim arkadaş çok bikbiklendi olm gidelim olm akasyaya gidelim olm burda sıra kalmaz olm kalabalığa bak dedi. abi resmen gayr-i ihtiyari kafayı kaldırdım şöyle bi modellerin tiplere baktım ama bağırdım sanırım resmen "yok moruk burdaki tiplerde john wick izleyecek potansiyel yok. recep ivedik seçmeni bunlar" mı ne dedim. yemin ediyorum bir anda ölüm sessizliği oldu şey düşündüm ulan ya bunlar o sessizlikte kendilerini sorguladılar yada birisi gaza gelip bana saldırsında kolunu bacağınıda ben koparırım bakışı arası bişeydi.

ulan dedim iyi yırttık beygir kalabalığından derken bugün haberde gördüm maltepe parkta recep ivedik kuyruğunda kavga çıkmış diye :P
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

biz geçen cuma akşamı saat 22.00 matinesine john wick e gittik. sıra pide kuyruğu gibi saat 10 olmasına rağmen platinium şifresi falan var diye gişeden aldık eşşek gibi neyse. bi yandan da sürekli refresh yapıyorum telefondan salonda kaç kişi kaldı falan diye. abi bi ara bizim arkadaş çok bikbiklendi olm gidelim olm akasyaya gidelim olm burda sıra kalmaz olm kalabalığa bak dedi. abi resmen gayr-i ihtiyari kafayı kaldırdım şöyle bi modellerin tiplere baktım ama bağırdım sanırım resmen "yok moruk burdaki tiplerde john wick izleyecek potansiyel yok. recep ivedik seçmeni bunlar" mı ne dedim. yemin ediyorum bir anda ölüm sessizliği oldu şey düşündüm ulan ya bunlar o sessizlikte kendilerini sorguladılar yada birisi gaza gelip bana saldırsında kolunu bacağınıda ben koparırım bakışı arası bişeydi.

ulan dedim iyi yırttık beygir kalabalığından derken bugün haberde gördüm maltepe parkta recep ivedik kuyruğunda kavga çıkmış diye :P

Derbide fenerbahçe tribününde GS bayrağı sallamakla eşdeğer hareket yapmışsın, verilmiş sadakan varmış yine ucuz kurtulmuşun :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...