Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Recep İvedik 5

stimpak

Öne çıkan mesajlar

senko said:

kasta olması lazım aslında ya
hayvan gibi yüzüom ne zamandır
ben de anlamiom işin aslı :)

yuzmeyi ben de seviyorum da yetmiyo tek basina. duzenli yuzunce bi sekile giriyo vucut ama gelisme o kadar yavas ki kurtarmiyo. alisinca 1ayda bosa yuzuyomussun gibi gelmeye basliyo. 2 tane gym yapsan bi anda kaslar sisiyo fark ediyosun.

bayadir ara vermistim yine. bugun gidip 2 agirlik kaldircam cantami hazirladim. normalde cantaya ilk deniz sortu gozluk falan koyarim, bu sefer koymadim bile. zaten vakit az, gitti mi tam randiman almak istiyo insan.

patates kizartmasina da bayilirim ama ekmek arasi patates buyuk koyluluk ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

4 aydır her sabah istisnasız fıstık ezmesiyle besleniyorum hayvan gibi et tüketimim var, haftada 2 gym falan. cardio yapmıyorum. ona rağmen kilo artmıyo sdfgsd

Az yiyorsun.

yıllar yıllar boyunca 1.80'e 55-60 kilo civarı gezdim durdum.

Şu an 80 kiloyum.

HAYVn gibi de göbek var :(

YE, KAÇ YİYORSAN İKİ KAT. GO
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

Aiko said:

patatesin yanında da olmazsa olmazlardan mayonez var birde. bildiğin bağımlısıyım. off canım çekti deli gibi :/

tabi sonuç olarak 190 boy 75 kg ile dışarıdan belli olan bir göbeğe sahibim :(

bu adamın nasıl göbeği olabiliyo lan ateyizler bi açıklasın
bira göbeği falan mı o nasıl iş lan

Muhtemelen hatalı postür.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

abi şu patso denen şeyi hiç yemedim aşırı merak ediyorum çok güzel birşeymiş gibi duruyor. evde yapsam yerinde gibi olmaz bunu izmirde yapan var mı gideyim de yiyeyim.

Bi insan nasıl hayatında nasıl hiç patso yemez lan? Uzaylı mısın olm sen nerde yaşadın hayatın boyunca? Hiç kokoreç yemedim hiç ıslak yemedimle aynı kapıya çıkıyor hiç patso yemedim demek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...