Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Petburada ve Zooplus Hariç Mama aldığınız siteler

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

olm hala google bakmayıp iddia ediyorsun ya. al dünya çapında sitenin fiyatı 270 bile değil: http://www.zooplus.com.tr/acana-classics-classic-red-kopek-mamasi

ben köpekten bahsediyorum bu arada kedi değil zaten =) kedi mamaları 600 tl mi 11 kiloluk? o zaman sağlam kazık yiyorsunuz kedi sahipleri olarak :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Ya bu Acana Grassland'ın 6.8 kiloluğunu alıp buzdolabı poşetlerine ayırdım ve çok memnun kaldım. Son poşete geldiğimiz için yenisini sipariş edeyim dedim 6.8 bitmiş 5.4'e düşürmüş hıyarlar. Birkaç yerde 6.8 kiloluk var görünüyor ama son kullanma tarihi falan sıkıntı yaratır mı hayvana? Malum yaz da geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
şu tüy dökme konusunu hep mamaya bağlama peşinde millet. abi kedi bu tüy döker hele ki şimdi gibi mevsim geçişlerinde topak topak döker. ne mama alırsanız alın.

bok gibi mama olmadığı sürece içerisinde besin değeri üzerinden değerlendirip alın mamalarınızı. özellikle tüy döken dökmeyen diye mama yok. hepsi satış stratejisi.
Sosyal ağlarda paylaş

@holy

bonacibo'dan mı bahsediyorsun temizmama'nın kısırlaştırılmış maması derken?

ben n&d tahılsız çeşitlerinden alıyorum bizimkilere. evdekiler dışında kapı önünde mama verdiğim 10-15 sokak kedisi daha var. onlara da ayda 2-3 çuval micho alıyorum temizmama'dan. bizim evdeki deliriyor micho kokusunu fark ettiği anda ille de ondan isterim diye evde her deliği yokluyor. arada veriyordum epeydir vermiyorum o yüzden soruyorum. bir de arkadaşım incelemiş derken paketler üzerinde yazan içerik üzerinden mi bir inceleme yoksa analiz gibi bir şey mi? malum, yerli firmaların paket üzerine yazdıklarına güvenme konusunda epey temkinliyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

temiz mamada kedi mamaları benim kediyi hep ishal yaptı. Ben bozita ve nd karıştırıyorum şuan. Çok sevmiyor ama yiyor. Kilolu hayvan zaten, az yemesi güzel. Arada da proplan sterilize veriyorum. Onu seviyor.

Temizmamanın köpek mamalarında hiç sorun yaşamadım. 2 ufak 1 büyük köpeğe veriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...