Jump to content

Sufi

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.194
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

2 takipçi

Sufi hakkında

 • Rütbe
  Sufi

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Sufi

  Game of Thrones (2011) - HBO

 2. Sufi

  Game of Thrones (2011) - HBO

  taht kimin olacak anketi
 3. Sufi

  Sezon 17

  hilemiz bira+discord 😍
 4. Sufi

  Kedi Mamaları Hakkında Araştırma

  fit32'yi benimki de iştahla yiyor da bazen iştahla yemeleri o kadar da iyi olmayabiliyor
 5. Sufi

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  Capernaum (Kefernahum) (2018) "çocuk rızkı ile doğar" anlayışının islam coğrafyasını getirdiği hali gösteriyor film. izlememiş olana tavsiye ederim. sırf yonas'ı çıtır çıtır yemek için bile seyredilir.
 6. Sufi

  Game of Thrones (2011) - HBO

 7. Sufi

  İstanbulda Vampire The Masquarade

  vay be...
 8. Sufi

  Sezon 16

  paticik klana başvuru yap eğer klanın yoksa. sezon çok ilerlediği için pek oynayan olmaz ama yine de arada birilerine denk gelebilirsin.
 9. Sufi

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  hayırlı olsun herkese. yeni üyelik için tahmini bir süre var mı? açılmasını bekleyen bir arkadaş var, garibime son 7000 yılın tadilatı denk geldi 😂
 10. Sufi

  hiç iyi bir fikir değilmiş

  maalesef aynı fikirdeyim artık. şu yukarıda anlattıklarını hepsiyle birebir muhatabız. sürekli beslenince yemek aramak için dışarıya pek gitmedikleri doğru ama genelde 1.5 yaşını falan geçince biraz palazlanıp çıkmaya başlıyorlar ama yine de bağımlılar. normalde kediler birbirlerine pek sokulmazlar, aynı bölgenin kedileri arasında bir dokunulmazlık anlaşması gibi bir şey oluyor, elleşmiyorlar birbirlerine ama birbirlerine sokulup yatmıyorlar da. ama bizdeki gibi bir durum olunca ileri derece bir barış yapıyorlar ve birlikte yatıp kalkmaya başlıyorlar. tabi hastalık yayılma riski de inanılmaz artıyor.
 11. Sufi

  hiç iyi bir fikir değilmiş

  haklısın feamer de çok fazla açıklanacak bir şey yok aslında. yemeklerini sularını vermeye yetişiyorsun kaç tane olursa olsun ama kış gelince işler bozuluyor. ne yaparsan yap hastalanıyorlar, tedaviler ucuz değil ama işte elimizden geldiğince kendi hallerinde bırakmıyoruz. yine de atlatamayanlar oluyor. geçen sene kışın da böyle olmuştu, ama daha az kedim vardı ölen de az olmuştu. bu sene şimdiden 3 tane öldü gözümün önünde. annesinden ayrılmadan ölen 7-8 taneyi saymıyorum.
 12. Sufi

  hiç iyi bir fikir değilmiş

  bahçeli bir evim olsun, kapıma gelen hiç bir kediyi geri çevirmeyim diye hayalini kurardım hep. kedilerimi gömmekten gözümde yaş kalmadı. aklınızda olsun böyle düşünen varsa ikinci kez düşünsün. şehrin göbeğinde kalıp hiç kedi görmeden yaşamak varmış.
 13. Sufi

  PatiPet Album

  https://i.imgur.com/n9KmXgT.jpg iki ve bir büyüdüler, fıstık gibi kızlar oldular. ikisini birden almak şartıyla hala verebilirim. ciddi misiniz almamakta ey patiler 8-) ?
 14. Sufi

  PatiPet Album

  https://imgur.com/GevOcCh.jpg isteyen var mı? soldaki bir, sağdaki iki
 15. Sufi

  Ailemi nasıl ikna ederim?

  anlattığına göre baban zamanla en az senin kadar sever gibi geldi bana. atılmasını gerçekten isteseydi çoktan halletmişti zaten o işi. şimdilik durumu geçiştiriyor. sen de geçiştir. arada oynamalarını sağla. kış gelirken senden önce hazırlar onun yerini. veya sana emir verir "şunun yerini hazırla, kış geliyor" diye. ama arada yapman gereken şeyler var. evin içinde kum olayını falan halledip kedinin evdeki varlığının 3 kuruş mama ve kum parası dışında eve hiç bir fiziki yük getirmeyeceğini göstermen lazım. kumunun temizlenmesiyle, mamasının verilmesiyle sen ilgileneceksin, evdeki diğerleri kediyle oynamak ve sevmek dışında evde bir kedinin varlığından haberleri bile olmayacak. tabi bunları, tüy müy diye bir dertleri olmadığını varsayarak söylüyorum.
×
×
 • Yeni Oluştur...