Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kahve konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

DoGMeaT said:

olm sen endonezyada maymun musun? zati onlar direk sokmuyor ,önce yiyolar.

bahane arıyormuşsun gibi geldi , e kahve çekirdeğile başlamak mantıklı , zamanla elma armut patlıcana kadar gidersin allah izin verirse

hersey espresso frap ile baslamisti halbuki...

espresso trap falan derken koptu gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Cumartesi espresso makinam için Rio Minas Kahve den 200 gramlık 3 farklı kahve aldım : Colombia Dark - Guatemala - Etiyopya
Genelde buradan aldığım kahvelerden memnunum. Öğütücüm olmadığı için ne için kullanacağımı belirtiyorum ona göre hazırlıyorlar. ( online alışveriş yok - telefon ile sipariş verebilirsiniz demişlerdi ama hiç denemedim )

Türk kahvesi içinde Nuritoplar var hemen yakınında oradan da Türk kahvenizi kapıp çıkabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Kafeingo'yu denemiş biri olarak tavsiye verebilir misin Holy? O ayarda daha uygun olabilir mesela veya aynı fiyat daha iyidir ne biliyim.
Benim için orta ayar yok çok ya :)

Keyifle evde özenle demleyeceğim zamanlar için Kronotrop tercih ediyorum. Çok başarılı kahveleri.

Onun dışında iş yerinde falan boktan nescafeyi içmemek için sanalbaharat'tan blend gurme alıyoruz. Tadı çok iyi değil ama gün içinde çalışırken falan gidiyor.

Böyle orta ayar bir kahve olarak kafeingo guetamala veya colombia tercih edilebilir. Başka yerden almadım uzun süredir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha evet Kafeingo'nun o siparişi bekletip, kavurma gününden sonra yollaması çok sevdiğim bir özelliği.

Kronotrop'ta ben bayata denk gelmedim ya.

Ha aklıma geldi, bir sonrakinde şu yerli kahve zinciri espresso lab'dan alıp deneyeceğim. Bunu bir arkadaşım söylemişti güzel çekirdekleri diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...