Jump to content

Narstil

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.211
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Narstil hakkında

 • Rütbe
  Narstil

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Kafeini en son tükettiğinizden 18 saat sonra başlayabilen yoksunluk belirtilerine yol açabileceği söyleniyor. Bu semptomlar 24-48 saat içinde zirve yapıyor ve yedi gün içinde azalırmış , bu nedenle kafeini durdurmak nispeten hızlı olabilir. Kafein tüketmeyi ilk kez bırakmaya çalıştığınızda Depresyon , Konsantrasyon zorluğu , Baş ağrısı , Tükenmişlik belirtileri oluyormuş . Ben haftada bir gün içmiyorum belirti yoksa sorun yoktur diyerek kendimi avutabiliyorum 🙂 Günde 2 espresso bağımlılık da sayılmıyor genelde 4 fincan ve üzeri diyorlar.
 2. Saç ektirip mutlu olanı görmedim daha hep yamalı bohça gibi kafalar. Protez taktıran bir tanıdık baya mutlu ama kaliteden paradan ödün vermeyecekmişsin.
 3. Narstil

  boş, dümdüz ağırlık lazım

  Dalış ağırlığı da pahalı. Arkadaşın istediği güzel , ucuz , estetik , küçük ama ağır , kriterler imkansız hale getirmiş çözümü. Ya bir yerden ödün verecek yada para.
 4. Narstil

  çitlembikte ne fena şey

  Kuş elması derlerdi bizde de zehlir konusunu hiç duymadım bende. Biz genelde birbirimize fırlatmak için koparırdık. Bir tadı da yoktu ya , aynı familyadan mı bilmiyorum alıç gibi tatsız bir meyve.
 5. Narstil

  baba oldum

  Tebrikler analı babalı büyütsün Geçmiş olsun
 6. Narstil

  apartman yöneticiliği topik

  Geçen senede bizim apartmanda ki kıt adama merkezi sistemden neden çıkamayacağını tek başına kombiye dönemeyeceğini anlatmaya çalışmıştım. Adam 24 saat yansın istiyordu kaloriferler , çocuğu üşüyormuş. Nasıl bir kafadır anlamadım. Bİr kere denedim baktım anlamıyor , araştır bulursan çıkarsın , kanunen yasak. Bu senede aynı şekilde talep gelir mi acaba fiyatlardan sonra... Bu arada merkezi sistemlerde apartman yönetimi onayı olmadan peteklerin boyutlarını değiştirmek yasak diye biliyorum. Cezası olması lazım.
 7. Narstil

  Kahve konusu

  Kendini temizleyen makina yoktur zaten. Güzel ve hijyenik olsun istiyorsan azıcık uğraşacaksın.
 8. Narstil

  Günlük #14

  Online kurs alıp stüdyo açıp plates yaptıranlar ile dolu piyasa. Çok geçmiş olsun.
 9. Narstil

  Kira zam konusu

  Artışlı kirayı ödedin mi ? Kaydı var mı , onun altında 2. bir ödeme yapman sorun olabilir.
 10. Narstil

  House of the Dragon (2022) - HBO Max

  Ben televizyonda seyrettim karanlık olması rahatsız etmedi. Renkler net olarak ayırt ediliyordu en karanlık sahnede de
 11. Narstil

  Kira zam konusu

  Ekonomi bu haldeyken zamanında emekli ikramıiesi ile ev alıp o evden gelir elde eden adam ( acıtasyon boyutu ) da %25 artış ile zararda olur , hadi geçim derdi yok yine var olan malından zararda. Tabi devletten özel sektöre %20 - 50 arası zamlar yapıldı eflasyonun altında. %80 üzeri eflasyon olunca gelir koruma alım gücü koruma savaşına gidiyor konu , ev sahibi de diyordur ev sahiplerinin hiç hakkı yok mu diye.
 12. Narstil

  Almanya'dan/Almanya'ya ne getirilir? (Yol parasi cikarmaca)

  son çare rakı atarsın çantaya.. 😁 Başkasına satmak biraz zor olur ama evine airfryer alabilirisin. Zarardan Kar olur.
 13. Narstil

  Nebula

  Allah rahmet eylesin , maalesef haber doğru. Cenazesi 1 Ağustos 2020 defnedilmiş.
 14. Narstil

  Yunan erkeklerine fiziksel olaram cok benzemiyor muyuz

  Kurşunla bir doları tam 60 metreden delmekte Kovboyun bu gereksiz huyları sülalesinden gelmekte Allah kahır bela and hay lanet olsun Türklerden de kovboy çıktı, haydi hayırlı olsun Oh oh çekilin yoldan vahşi batıdan geliyorlar Amerikanlar, eskidi bunlar Turkish Kovboylar
 15. Narstil

  vücut geliştirme #5

  Her gün bir bölümde trolleme çabasında mısın ?

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...