Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kahve konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

şurda yazanlardan hiç biri mc donalds kahvesi denememişlerdir mesela. mc donalds kahvesi diyince Lel kahvemi o felan derler. uzun süre durup bayatlamamış yani yeni yapılmışsa evde yapacağınız yada starbucksda içeceğiniz çoğu kahveyi döver yüzüne baktırmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Mal said:

şurda yazanlardan hiç biri mc donalds kahvesi denememişlerdir mesela. mc donalds kahvesi diyince Lel kahvemi o felan derler. uzun süre durup bayatlamamış yani yeni yapılmışsa evde yapacağınız yada starbucksda içeceğiniz çoğu kahveyi döver yüzüne baktırmaz.

Ya ben denemiştim filtre kahvesi efsane cidden :D
Sosyal ağlarda paylaş

Americano almıştım arkadaşı beklerden , çevrede başka birşey yoktu.
Valla 2 yudum sonrası çöpeatmıştım , soğuk olmasa hava 2. yudumuda almazdım. Bana mı kötü yaptılar bilmiyorum

Mal said:

Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

bugün denedim sabah 9.30'da herhalde yeni yapmışlardır. 1,5tl'lik ücreti de göz önüne alınırsa f/p olarak oldukça iyi ama starbucks kahvelerini dövmesi abartı olmuş. gideri var yalnızca.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...