Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kahve konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Jeeztro said:

bialetti moka pot aldım ben 3 cup

başarılı ya, yapması da keyifli

önce starbucks aldım çektirdim
sonrasında caribou mu ne, oradan aldım daha güzel değişik.

sütü de köpürtüp yapıştırıyorum, lattemsi birşey oluyor

güzel seçim bro :D

değirmen al kahvelri de çekirdek alırsın daha güzel olur. El değirmeniyle öğütünce ev mis gibi kokuyo ya seviyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

el değirmeni yerine elektrikli bilyalı değirmen alıyorsun, zaman kaybetmiyorsun.

Ben bi değirmenin tuşuna basıyorum, 2 dk sonra makineye kahveyi koyup onun tuşuna basıyorum, total harcadığım süre 1dk falan.

Kapsülde de baya kısa sürüyor hazırlaması da işte lezzeti kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Starbucks'ınki bayat kahve, alışmışsanız bayat kahve tadına o yüzden daha güzel geliyor olabilir.

Kafeingo baya taze kavurup, istersen çekip yolluyor çünkü.

Ben direkt aylık abonelik yaptım ya, uğraşmıyorum sürekli. Kendi Blend coffee'leri (Intro) baya başarılı, düzenli içimde tam bana uygun tat. Araya bazen farklı tatlar olsun diye Melange, Guetamala söylüyorum.

kafeingo mexico bilmemne kahvesi çok ekşi mesela. ekstra kavurtturmak lazım kanımca
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:

yok kafeingo'dan gelen sumatrayı 3 arkadaşıma daha denettim 3üde sumatra/verona içen insanlar 3üde baya baya beğenmedi. Birdaha almıyacam yazık 1 kilo aldım birde bitirene kadar eziyet.

https://kahhve.com/drip-coffeeist-sumatra-kahveler

ben bunu presste yapmıştım güzel olmuştu diye hatırlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk defa almadım daha önce 2 kere mixbox aldım. onlarda bu hafifmiş falan diyordum geçiyordum. Sumatra seviom die sumatra alayım dedim böyle oldu. iş yeridne tüketiyoruz bunu ondan o kadar çok aldım ancak genede 2-3 hafta sürer bitmesi. Durun bi çekirdeğin fotosunu yollayayım bence çok açık renk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...