Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon.de Ücretsiz Kargo

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Xenus said:

şimdi telefon ile konuştum en iyisi böyleymiş bunlarda. kadın özür diledi falan son ticket için. son attığım cevaba da tam da kadın bakıyormuş şimdi.

overwatch almıştım onu expedited gönderiyorlar, 2-3 ocak'ta elime geçermiş ama guitar hero bundle amazon'da depoda kalmadığı için onu iade ettiler mecburen neyse artık.

ABİ

tee 12 aralık'ta verdiğim eski siparişim de geldi bugün. route failure falan yazıyor pakette herhalde baya bi dolandı. şimdi napayım? guitar hero'ya iade almıştım. birde 2. overwatch gelmiş oldu.

doğum günü hediyesi oldu thanks diye mail mi atayım dsdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.amazon.de/gp/product/B0184ZU5KC/ref=oh_aui_detailpage_o04_s01?ie=UTF8&psc=1
şunu 50 euro'ya aldım geldi, daha dışarda giymedim ama baya rahat gibi duruyor. inanılmaz lan. 3.67 miydi neydi sipariş verdiğimde, 185 liraya columbia bot. dalga geçer gibi. burada 500 liradan başlıyor Columbia botlar.
2 sene önce derimod aldım lan 160 liraya, bokum gibi bot. AMAZON SEN ÇOK YAŞA.
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi istedigim seyi siparis ettim 75 altina inmisti kaptim. Stockta gozukuyor ve 4-7 gun diyordu. Siparis bitti bir baktim dispatch bile subatta...illa o gumruk girecek bana ya. Bu neden olabilir? Stockta olan urun neden subatta gonderime basliyor? Kargo suresi degil. Kargoyu da katinca mart diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

kami said:

bişi soracağım .co.uk'tan bi ilaç aldım (reçetesiz ama trde satışı yok), gümrükten geçerken bir sıkıntı olmaz değil mi?

geldi sorunsuz, normal kargoyla bir haftada.

normalde geçmemesi gerekiyor. Amazon yolluyorsa prosedüre uymayan bir şey yollamaz kafasıyla bakmıyorlar mı acaba nedir...

eğer geçiyosa sıkıntısız vitamin alıcam amazon.de'dan...
Sosyal ağlarda paylaş

o olay tamamen şans ya. içini açtıkları anda veya içeriğine bakıp anladıkları anda sıçıyorsun ilaç kozmetik vs varsa.
daha önce 4 kere saç boyası sipariş ettim ben, bu siparişimde dhl'den aradılar, kargonuz gümrükte gg oldu dediler.

içinde başka bir ürün daha var bu arada, onu verin diğeri dönsün dedim. ayrıştırma işlemi için toplam 700 tl civarı bişi istedi. ulan zaten kargonun içinden istediğim kitap 70 tl ashdfuhdsaufhuds
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

o olay tamamen şans ya. içini açtıkları anda veya içeriğine bakıp anladıkları anda sıçıyorsun ilaç kozmetik vs varsa.
daha önce 4 kere saç boyası sipariş ettim ben, bu siparişimde dhl'den aradılar, kargonuz gümrükte gg oldu dediler.

içinde başka bir ürün daha var bu arada, onu verin diğeri dönsün dedim. ayrıştırma işlemi için toplam 700 tl civarı bişi istedi. ulan zaten kargonun içinden istediğim kitap 70 tl ashdfuhdsaufhuds

kutunun üzerinde pharmacy etiketi vardı, fark etmemek için hiç bakmamak lazım sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

sabonis said:

kutunun üzerinde pharmacy etiketi vardı, fark etmemek için hiç bakmamak lazım sanırım.

işte random is random. bizim gümrükte o kadar yığılma oluyor ki bazen hiç bakmıyorlar demek ki. şansa senin kutunu işini düzgün yapmaya çalışan biri kontrol ederse gg oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adamların ciddi ciddi burada pazara girme düşünceleri var sanırım. De'den ayrılıp direk Tr üzerine girerse şaşırmayalım :)

Açsada HB felan batsa bayağı sevinirim. Tabi yurtdışı ile aynı kalitede hizmet verebilecekse. Buraya uyum sağlarsa bir halta yaramaz :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...