Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo Switch

behran

Öne çıkan mesajlar

pattisliborek said:

Buna yakın zamanda çıkacak BABA oyun ne var? Mesela Pokemon rpg ne zaman çıkacak? Odisey var Zelda var okey de başka ne var çıkacak güzel eğlenceli?

KISACA BANA SWİÇ SATMANIZI İSTİYORUM ARKADAŞLAR.
https://wolfofyorkstreet.com/wp-content/uploads/2017/02/sellmethispen.jpg

ben esas o 4 sene önce söylediğim sözde 4 sene boyunca imza yapılacak kadar komik ne var onu merak ettim şimdi.

https://www.youtube.com/watch?v=N9qYF9DZPdw
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

o paraya ps4+vita al. çıkınca ay salonda sıkıldım az balkonda bahçede red dead redemption 2 oynayım deme şansın var.

ama o zaman yilin en iyi oyunu botw'i 1080p'de acaba frame rate 30'da kalacak mi heyecanini yasayarak; ve yilin en iyi itsybitsy sirin stratejicik oyunu mario+rabbids'i oynayamayiz sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

ben esas o 4 sene önce söylediğim sözde 4 sene boyunca imza yapılacak kadar komik ne var onu merak ettim şimdi.

ben de neutrino'nun imzasını merak ediyorum. hala öğrenciyse üni not ortalaması olabilir. eğer öyleyse kolay gelsin, bizde 1.8'di 2'den 3'e geçme notu da yıllarca cebelleştiydik. hatta mezun olurken de yarım kredim eksikti, not ortalamam 1.9956'dan falan yukarı yuvarlandıydı da 2 olduydu :P

ya aslında merak etmek de değil, headcannon'uma bu şekilde geçti :D
Sosyal ağlarda paylaş

What is the number 1.618?
The Golden ratio is a special number found by dividing a line into two parts so that the longer part divided by the smaller part is also equal to the whole length divided by the longer part. It is often symbolized using phi, after the 21st letter of the Greek alphabet. ... Phi is usually rounded off to 1.618.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

o paraya ps4+vita al. çıkınca ay salonda sıkıldım az balkonda bahçede red dead redemption 2 oynayım deme şansın var.

ikiside var, bildigin oynanmiyor horinin vita icin cikardigi remote play kilifinida aldigim halde.

remote play kesinlikle rahat degil, ekran zaten yetersiz kaliyor ps4 oyunlari icin ki ayni odada 30dk dan sonra feci delay ve takilmalar basliyor. ps4e direk bagladim denedim olmadi, routerdan usenmedim ethernet kablosu cektim en azindan tek ayaktaki lagi elimine ederim diye gene olmadi.

yanarim 550tl vitaya + 400TL 64gb hafiza kartina verdigim paraya. toplam 10 saatim yok vitada sanirim

ustune henkakulu cihazlar icin memory kart adaptoru ciktigindan elimde kalan 400TL lik 64gb kartida satamiyorum simdi. sirf remote play icin zorunlu update etmistim oysa, orjinal oyun alir oynarim ne olcak diye :(

gecen sene yaptigim en kotu yatirim oldu vita acik ara
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

pff ben de önemli bişi sanmıştım ya >_>

askolsun, not ortalamasindan daha onemli. Evrendeki her sey 1+1+.. diye siraliyor kendini, tum guzellik algimiz, dizilimlerin ahengi bundan cikiyor.

Olmasaydi olmazdik, mesela;

https://new3.fjcdn.com/comments/Blank+_4f4cfaf4a24e45faa6c723c6967d7198.jpg

http://i.imgur.com/TM8ntov.png

https://images-cdn.9gag.com/photo/adj0rNZ_700b.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

knox'la konuşuyorduk demin de portable mode'da efsane downclock oluyor herhalde, çamura dönüşüyormuş xenoblade chr2:

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-does-xenoblade-chronicles-2-push-switch-mobile-mode-too-far
said:
Resolution:
Docked:
- 720p throughout the game, with a sophisticated TAA solution that makes it looks cleaner but slightly blurrier;

Undocked:
- Dynamic resolution, very low, down to 368p at its lowest and up to 552p;
- Worst image quality in a Switch game in portable mode;
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Aldım ben bunu bakalım yarın geliyor bi aksilik olmazsa.

Gameboydan sonra ilk Nintendo konsolum bu. 97 yılında almıştım galiba koyu yeşil renkti. Sonra kuzenler de şeffaf olanı almıştı. O cihaz hala duruyor sdf.

Mario aldım şimdilik yanına. Gelince shopa bakıcam.

Seffaf gameboy degisik bisi ya
Bendeki hala calisiyor yillara inat
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

Kullanışlı değil derken? Adamlar netflix YouTube Skype crunchyroll vb tonla app getirdi. Switch de hiç bişi yok şuan, browser bile yok.

abi youtube'a artık kamil koç otobüsündeki çin malı televizyonlardan da girebiliyorum. oyun konsolundan beklentin o olmasın yani. olsa kötü olur demiyorum ama bu konsolun amacı belli.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Cidden 3ds de youtube, netflix vs vardida kim kullandi :p

Vita da patladigi icin applerin cogu guncel degil veya hizmet durmus durumda. 2k cozunurluklu telefon var ekran boyu asagi yukari ayni neden vitada netflix izliyim tablet olmadigini varsayarsak ki tabletlerinde giderek daraliyor kullanim alani.

+1. zaten switch alan adamın evinde muhtemelen smart tv vardır. e evdeyken tv varken, telefondan tabletten dizi izlemezsin. açarsın smart tv'yi, netflix-youtube standart, izlersin. dışarıda da metroda, otobüste zaten netflix mi açarsın yoksa mario-zelda mı oynarsın? tercih meselesi ama ben 2.sini tercih ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Vita epey iyi yahu, bir yil once aldim, hala bir suru oyun cikiyor. Bekledigim, oynamak istedigim oyun da cok. Fiyatlar da ucuz. Olmedi daha kendisi. Salt & Sanctuary oynuyorum su anda, begendim epey.

300-400 TL bir fiyati var Vita'nin, kesinlikle deger. Bir el konsolu dusunuyorsaniz alin bence, oyunlari artip ucuzlayinca da Switch alirsiniz. Nintendocu olarak Switch kesin alacagim zaten de bekliyorum daha. Yaza dogru alirim sanirim.

Son bir ayda Vita'ya 10 oyun cikti, 6-7 tanesi alip oynanacak kalitede yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim oyuncu olarak derdim donanim, malzeme kalitesi vs degil exclusive oyun oynatiyormu oynatmiyormu o onemli benim icin. Switchtede gidip ps4 de veya pc de olan oyunu satin almiyorum sonucta.

Vita exclusive oyunlarin sayisi cok az, ps4 varken gereksiz son derece ki trails of cold steel baya motive ettiydi oda pc ye portlandi

Kirilmis vitanin bi argumani olabilir ancak, sistem sadik musteriyi mutsuz etmek uzerine kurulmus resmen. Ayni odada sword art online in vitadada olan oyununu oyniyamiyorum remote play ile, istersen save aktariyim ama yeniden para ver oyuna diyor

Buna kiyasla switch cennet ya, evde yarim birakiyorum, yatioi misafirlige gidiyorum orada yatmadan once oyniyorum, ertesi gun yemege gidiyoruz siparis beklerken oyniyorum ki mario kartta misal yanimdaki insanlarda katilabiliyor oyunuma. Dock ve adaptoru yanima alirsma arkadasimin evinde zort diye baglayip split screen oyniyabiliyorum ekstra kontrolor tasimadan

Switchin satmasindaki tek espri bu oyunlar disindaki, esnek bir konsol. No liferlardan cok sosyal hayati yuzunden tv karsisina gecip 3 saat kesintisiz oyun oynamaktan vazgecmis insanlari cezbediyor. Load timelar minimal, zeldada kuaforde tek tus ile kapattigim oyuna 1 saat sonra otobuste tek tus ile geri donebiliyorum filan

Vita sarj bile etmedim uzun suredir sanirim

Ha cok buyuk bir bonusu var aldigima pisman etmeme bi tik engel olan oda suikoden 1&2 yi oynatabiliyor :p keske birden fazla accounta izin verseydide us accountumda duran final fantasy 8 ve diger psp oyunlarimida yukleyebilseydim :(

Tuketici dusmani cihaz yeminlen, neyseki vita ve ps3 un hatalarindan ps4 gibi mukemmel bir konsol cikti tipki wiiu ve 3ds in dangozluklarindan switch gibi bir saheser cikmasi gibi. Herkes kendi isini yapsin bundan sonra diye umut ediyorum :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...