Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo Switch

behran

Öne çıkan mesajlar

ahahah evet bundle oyun topseller işte failin derecesi o boyutta, millet onu oynadı bıraktı. ceo itiraf etmişti zaten wiinin başarısızlık olduğunu ki çarpıcı durumun vehametini göstermesi açısından. esas gelir oyun komisyonları olduğu için konsol işinde, tonla alet satmanın esprisi yok eğer alıcılar oyun almıyorsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Biyik said:

üstteki videoya bakmadım ama ne diyor, nintendo ürünlerini övdürmek için youtuber'lara para vermez mi diyor?

hayir tam tersi oyunlarini oven insanlarin videolarina telif hakkimi ihlal ediyor diye strike atiyor diyor :D stream yapilmasina, izinsiz gameplay gosterimine, modlanmis eski oyunlara filan tahammul edemiyorlar

kendi kanallari var oradan yazik limitli bisiler yapmaya calisiyorlar

https://www.youtube.com/watch?v=F9RHbvkZofY

baskalari adina utanma kontenjanim doldu bugunlukte

pattisliborek said:

odisey çok çok güzelmiş ya.

ya ne mariosu ulan ne kadar olabilir ki diyordum müthiş müthiş. son zamanlarda en keyif alarak oynadığım oyunlardan direk.

ne kadar eglenceli olabilirki mario iste lel diyip gecio yurdum insani sadfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

parasını versen de oynamak için veriyorsun, yayınlamak için değil. "fair use" içinde review falan gösterebiliyorsun ama firma kılsa (ve bunların reklam olduğuna ve satışı arttırdığına katılmayacak kadar malsa) let's play'lere falan izin vermeyebiliyor.

nintendo'ysa ekstra kıl&mal tabi bu konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

bu level mi oyungezer mi ne gyy'si tuğbek ölek geçen videoda "ehliyet yaşına gelmiş kişinin mario sevmesine saygı duymuyorum" demiş. oyun sektörüne bak. :D meğerse ortaya çıktı kuyruk acısı, nintendo tr'deki ofisini kapatmış gitmiş falan, ofisi yokmuş. adamlar ofisi yok diye mario zelda koymamış yılın oyunlarına. :D sonra oyun sektörü ölüyor diye ağlıyorlar. az bile bunlara ya. bir de sözde 30 yıllık oyuncular.
Sosyal ağlarda paylaş

nintendo ithalatci araciligi ile buradaydi resmi degildi.

sunu anlamak lazim nintendo safkan japon firmasi, cok embesil ve 20 yil onceki duzene gore calismaya calisiyor

basta bu oyungezer tayfasi ile bi dalastilar karsilikli, iki tarafinda ayagi yere basmayan istekleri vardi. wii turkiyede cok satti ama oyun satislari dusuktu duzgun oyunu olmadigindan ve korsan yaygin ve kolay oldugundan, nintendo turkiye daha dogrusu nortec bunun sucunu dergicilere atti. playstationa verdiginiz yeri bizede verseniz oyunlarin bilinirligi artar ve satar diye yuruduler. sanki smash brosa 20 sayfa ayrilsa yurdum GTA/cod gencligi gidip smash satin alcak

nintendonun turkiyede bilinirligi dusuk, batidaki gibi bir cagrisim yapmiyor insanlarin cocukluguna veya nostalji durtulerine. metroid prime 4 tek logo yayinlandimi e3de yer yerinden oyniyor oysa ortalamanin ustundeki bir turk oyuncusu bile buyuk ihtimal metroidi omrunden duymamistir.

turkiyede zaten competitive kismi ve grafik onemli, oynanabilirlik konusunda cok gelisemedi bizim oyuncular. bi blizzard fanlari biliyor burada gameplayin ne kadar kiymetli birsey oldugunu onlar bile baya azinlikta kalan bi kitle genele baktimi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...